Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Karminowa Facelia niezalogowany
8 maja 2019r. o 5:32
~~Jasnozielony Rabarbar napisał(a): Lider ruchu Kukiz'15 wytknął Biedroniowi, że ten posługuje się "faszystowskimi metodami". Ale wara od mojej wiary. Wara od symboli, które dla mnie są ważne" – zakończył ostro polityk.



Wiosna złoży w najbliższych dniach do kancelarii premiera wniosek "z żądaniem informacji: jakie jest wynagrodzenie dzisiaj Beaty Szydło i jakie są jej kompetencje"
Nie potrzebujemy wicepremiera widmo - zapowiedział Biedroń
Apeluję do wszystkich Polek i Polaków o to, żebyśmy solidarnie stanęli dzisiaj w obronie tych, których porzucił rząd PiS - dodał
Beata Szydło zdradziła ludzi, którym obiecała zajmować się ich problemami - stwierdził na konwencji Biedroń

Według Biedronia, który przyjechał do stolicy Małopolski w drugim dniu swojej ogólnopolskiej trasy promującej program wyborczy Wiosny, dziś zakres kompetencji Szydło jako wicepremier ds. społecznych jest nieznany.

- Gdy strajkowali nauczyciele Beaty Szydło nie było z nimi (...), kiedy na ulicę wychodziły pielęgniarki, przedstawiciele pomocy społecznej, przedstawiciele - dzisiaj szczególnie to musi wybrzmieć - administracji sądowej i prokurator pani premier Beaty Szydło i PiS przy nich nie było - przekonywał szef Wiosny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
8 maja 2019r. o 7:39
[img=1557293954_98ijpeq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Chmiel niezalogowany
8 maja 2019r. o 7:56


https://memnews.pl/img/59366/naczelnik-udziela-poparcia-mlask-mlask-elzbieta-kruk-wyspecjalizowala-sie-w-sprawach-kultury-mlask/

pisowska jedynka do Europarlamentu. A ja tu widzę tylko ZERO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Chmiel niezalogowany
8 maja 2019r. o 8:04
P.S.
Trudno mówić o kulturze picia i o kulturze w ogóle,jeżeli posłanka staje nawalona przed kamerami i bełkocąc próbuje udawać trzeźwą.To wstyd dla Polski,że ktoś taki jest kandydatem do Parlamentu a zwłaszcza do Europarlamentu.Jak dla mnie,to nadaje się na odwyk!!!!! Robię coś tam coś tam, a teraz chcę EURO ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
8 maja 2019r. o 9:07
Biedna lemingoza cierpi na uwiąd umysłowy. Potrafi tylko powtarzać fakenewsy, brednie i urojone problemy po tefałenach i gazetach polskojęzycznych!

Nie przeszkadzają jej europosłowie głosujące ZAWSZE przeciw Polsce, broniący Jugendamtów i ACTA2!
Za to jakieś pierdoły to straszny wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Chmiel niezalogowany
8 maja 2019r. o 9:44
Nie ale przeszkadza mi np: pisowski minister (braku) kultury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
8 maja 2019r. o 10:00
On akurat z Unii Wolności - poprzedniczki PO!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Chmiel niezalogowany
8 maja 2019r. o 10:11
pisowiec z totalnym brakiem kultury. Dno kultury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.