Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

10114
#alter nieaktywny
20 września 2017r. o 20:37
qwax_ napisał(a):
Ot, taka zwykła propaganda sukcesu?


Bleef jest zawsze możliwy, ale mało prawdopodobny w kontekście statystyk , do których wgląd mają finansowe instytucje zewnętrze. I trzeba brać pod uwagę europejskie, jak i światowe agencje. Prędzej czy później bleef się obnaży. Nie ma możliwości w obecnym systemie ukryć propagandę sukcesu.

Akurat obecnie, koniec roku jest jeszcze daleko, i sam bilans na koniec roku będzie na przewidywanym bezpiecznym minusie. A konkretniej wydatki na ZUS wzrosną, w związku ze zmianą wieku emerytalnego. Wszystko jednak jest na poziomie stabilnym. Do 3%deficytu, a może mniej.

Wszyscy czarnowidze typu padlinożercy wioskowego głupka, nie znajdą w tym temacie pożywki :)

Myślę, że Morawiecki to człowiek na właściwym miejscu.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 września 2017r. o 20:44
alter napisał(a):

Pozwolę sobie tak zapytać: a jest cokolwiek z czym się nie zgadzasz z obecną władzą?
Obecne rządy to jedno pasmo sukcesów i pozytywnych zmiany?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2017r. o 20:48
a nie pisałem wcześniej ?
szyszko ''stodoła '' podpisał zezwolenie na odstrzał łosi ....
dlaczego skoro to zwierzę ''prawnie chronione''?

bo są CHORE!!!!!
przenoszą o ile się nie mylę CIV

jakie kolejne?
żbiki?...bo mają za ostre pazury?
bieliki?...bo co ?


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 września 2017r. o 20:49
qwax_ napisał(a):
alter napisał(a):

Pozwolę sobie tak zapytać: a jest cokolwiek z czym się nie zgadzasz z obecną władzą?
Obecne rządy to jedno pasmo sukcesów i pozytywnych zmiany?


Tak jest kilka tematów, w których się nie zgadzam z PISem. Ale jak już kiedyś pisałem, PIS w porównaniu z PO, ma więcej plusów niż minusów. Do innych partii nie warto się porównywać.

Myślę, że mimo wszystko z PISem na razie będzie nam lepiej :) Kwasie, nie ma na razie innego wyjścia niż wybór partii lepszej , choć nie doskonałej. Tylko czy partia doskonała istnieje? Zaistnieje? PIS ma najważniejszą, jak na razie najlepszą zaletę... Starają się dotrzymywać obietnic! Co dla nas obywateli jest NAJWAŻNIEJSZE.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
20 września 2017r. o 20:55
A z czym się nie zgadzasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2017r. o 21:00
po pielęgniarkach i ratownikach medycznych ,po górnikach i nauczycielach czas na ...


''Pracownicy ZUS grożą strajkiem. W dalszym ciągu nie mogą wynegocjować podwyżek ''

a chodzi o marna przecież podwyżkę ...650 złotych ...

:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
20 września 2017r. o 21:01
http://www.sokzburaka.pl//user_open/cachefbpics/1452015088365848_2067496010151083.jpg

Bilbordy pisu za 19mln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 września 2017r. o 21:06
~~:) napisał(a): A z czym się nie zgadzasz?


Nie licz na to, że na życzenie anonimowej tyldy odsłonię słabe według mnie punkty PISu :)

Czasami, jak słucham wioskowego głupka, to sobie myślę, jaki on jest zwyczajnie głupi i ślepy na słabości PISu :)

Jedna rzecz... Niedługo prawdopodobnie ktoś zastąpi J.K na miejscu lidera... a J.K zostanie honorowym członkiem PIS :) Wtedy zobaczymy co dalej.



Dopisane 20.09.2017r. o godz. 21:06:

ps. przed tym, co pisałem wcześniej jeszcze reforma rynku mediów :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego