Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Topazowy Grab niezalogowany
4 listopada 2019r. o 13:20
Kto chce dalej pracuje, kto nie odchodzi szybciej i ma mniejszą emeryturę. Nikt nikogo nie zmusza do wcześniejszego odejścia. Nie rozumiem po co te pretensje i do kogo. Każdy sam decyduje o swoim losie, odchodzi wczesniej to ma mniejsze świadczenia. Pretensje potem do kogo. Sam podjąłeś decyzję i napisałeś wniosek o wcześniejsze przejście na emeryturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Dziurawiec niezalogowany
4 listopada 2019r. o 13:55
~~Topazowy Grab napisał(a): Kto chce dalej pracuje, kto nie odchodzi szybciej i ma mniejszą emeryturę. Nikt nikogo nie zmusza do wcześniejszego odejścia. Nie rozumiem po co te pretensje i do kogo. Każdy sam decyduje o swoim losie, odchodzi wczesniej to ma mniejsze świadczenia. Pretensje potem do kogo. Sam podjąłeś decyzję i napisałeś wniosek o wcześniejsze przejście na emeryturę.

Jeżeli każdy decyduje za siebie to dlaczego od 40 lat jestem zmuszany do obowiązkowego płacenia ZUSu gdybym te pieniądze przez te lata gromadził na prywatnym koncie to nie potrzebował bym tej żebraczej emerytury w kwocie 560 zł miesięcznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieski Dziurawiec niezalogowany
4 listopada 2019r. o 14:01
No nie wytrzymam i pęknę ze śmiechu Pawłowicz ,Piotrowicz i Hojna -Duch kandydatami PIS do Trybunału Konstytucyjnego ,przecież to jest kabaret w stylu Białoruskim i PN Koreańskim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Wierzba niezalogowany
4 listopada 2019r. o 14:13
~~Jaskrawoniebieski Dziurawiec napisał(a):
~~Topazowy Grab napisał(a): Kto chce dalej pracuje, kto nie odchodzi szybciej i ma mniejszą emeryturę. Nikt nikogo nie zmusza do wcześniejszego odejścia. Nie rozumiem po co te pretensje i do kogo. Każdy sam decyduje o swoim losie, odchodzi wczesniej to ma mniejsze świadczenia. Pretensje potem do kogo. Sam podjąłeś decyzję i napisałeś wniosek o wcześniejsze przejście na emeryturę.

Jeżeli każdy decyduje za siebie to dlaczego od 40 lat jestem zmuszany do obowiązkowego płacenia ZUSu gdybym te pieniądze przez te lata gromadził na prywatnym koncie to nie potrzebował bym tej żebraczej emerytury w kwocie 560 zł miesięcznie .


gościu Ty najnormalniej ,czegoś nie rozumiesz ,przestań przynudzać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniały Czosnaczek niezalogowany
4 listopada 2019r. o 14:50
W tej chwili właśnie jest OK. Sam człowiek decyduje, czy idzie na emeryturę, czy pracuje dalej. O to właśnie chodziło - o wolną decyzję MOJĄ. Nie będzie mi nikt dokładał lat pracy, ba ja nie wiem, czy będę w stanie pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Fuksja niezalogowany
4 listopada 2019r. o 15:10
I mamy paliwowego kaznodzieję...

Duszpasterz Grupy Lotos ks. Grzegorz Stolczyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszara Ułudka niezalogowany
4 listopada 2019r. o 15:35
PIS ,cmentarni wyklęci '' dlaczego wy jesteście tacy poyebani ? Gołodupcy kupują lizaki ,,odpuszczające grzechy ''przed cmentarzami , i was czarnych dymają .
A wy nadal , kasa dla kościoła należy się .Nie ma dylematu ,szpital czy ratowanie życia .
A jakby coś to dzwonią na 112 a nie na plebanię ..

TFU plwam na was .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Winnik niezalogowany
4 listopada 2019r. o 16:31
pawłowicz i piotrowicz to kpina, to jakaś masakra !
"skompromitowani politycy z poparciem łamiącej konstytucję władzy"
"Oto państwo PiS stawia symboliczny pomnik bezprawiu, demoralizacji, hejterstwu. Poza prawem"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.