Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Cynamonowy Klon niezalogowany
4 listopada 2019r. o 20:23
~~Hebanowy Pieris napisał(a): Chciał ZUS oszukać, tyle ile odłozył to ma. Myslał, że innym zabiorą i jemu dadzą. Pracował gdzies pewnie za minimum, a wiekszość brał pod stołem i w dietach i teraz ma pretensje do rządu. Masz tyle ile uskładałeś, przez 40 lat kpiłeś z innych jak pracowałeś, ja wole w dietach i pod stołem to siedź teraz pod stołem i czekaj, aż inni sie najedzą to może coś ci rzuca pod ten stół.

Chamie i Debilu płaciłem tyle ile wynosiła składka dla osób prowadzących działalność gospodarczą nigdy nie zalegałem ze składkami więc nie pier .dol .Rolnik płaci 400 zł kwartalnie KRUZ rzemieślnik 1350 ZUS miesięcznie i mają podobne emerytury .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Lobelia niezalogowany
4 listopada 2019r. o 20:54
FALCO ,spoko .
Koniobójca ,swą postawą może zabić .

Szczyle szczajom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Złocień niezalogowany
4 listopada 2019r. o 21:06
nie bardzo jestem w temacie bo oglądałem film a przed chwilą ''czarno na białym'' krysieńce ''sałacie'' i komuchu ''daj ciumka'' piotrowiczu ...
ciekawe ilu ...ów nadal tu będzie ich bronić ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
4 listopada 2019r. o 21:28
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Jaroslaw-Gowin-w-obronie-Gender-studies[img=1572899256_pwqkejd.png]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Klon niezalogowany
4 listopada 2019r. o 21:31
~~Bananowy Złocień napisał(a): nie bardzo jestem w temacie bo oglądałem film a przed chwilą ''czarno na białym'' krysieńce ''sałacie'' i komuchu ''daj ciumka'' piotrowiczu ...
ciekawe ilu ...ów nadal tu będzie ich bronić ...

To są najlepsi kandydaci jacy mogli się Pisowi przytrafić ,żarłoczna Krysia i prokurator ,,precz z komuną "Trybunału już od 4 lat nie ma a do tej wydmuszki mogą dokoptować Banasia i Misiewicza ,

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Wierzba niezalogowany
4 listopada 2019r. o 21:52
przypominam że gościu ma problem z zus-em ,a niektórzy z polityką wyjeżdżają

trzeba było się do pisiu zapisać ,a nie psioczyć na forum na pis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Złocień niezalogowany
4 listopada 2019r. o 22:05
~~Cynamonowy Klon napisał(a):
~~Bananowy Złocień napisał(a): nie bardzo jestem w temacie bo oglądałem film a przed chwilą ''czarno na białym'' krysieńce ''sałacie'' i komuchu ''daj ciumka'' piotrowiczu ...
ciekawe ilu ...ów nadal tu będzie ich bronić ...

To są najlepsi kandydaci jacy mogli się Pisowi przytrafić ,żarłoczna Krysia i prokurator ,,precz z komuną "Trybunału już od 4 lat nie ma a do tej wydmuszki mogą dokoptować Banasia i Misiewicza ,


no to teraz rozumiem skorna który często tu pisze o ''bandzie czworga''

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Pieris niezalogowany
4 listopada 2019r. o 22:53
Sorry, ale nie ja ty pierwszy wyjechałem z wyzwiskami i nie mam więcej zamiaru z Tobą dyskutować. Sam wyjechałeś mi od chamów. Nie zniżam się do Twojego poziomu good bay.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza