Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jaskrawoniebieski Dziurawiec niezalogowany
4 listopada 2019r. o 18:07
~~Szmaragdowa Wierzba napisał(a):
~~Jaskrawoniebieski Dziurawiec napisał(a):
~~Topazowy Grab napisał(a): Kto chce dalej pracuje, kto nie odchodzi szybciej i ma mniejszą emeryturę. Nikt nikogo nie zmusza do wcześniejszego odejścia. Nie rozumiem po co te pretensje i do kogo. Każdy sam decyduje o swoim losie, odchodzi wczesniej to ma mniejsze świadczenia. Pretensje potem do kogo. Sam podjąłeś decyzję i napisałeś wniosek o wcześniejsze przejście na emeryturę.

Jeżeli każdy decyduje za siebie to dlaczego od 40 lat jestem zmuszany do obowiązkowego płacenia ZUSu gdybym te pieniądze przez te lata gromadził na prywatnym koncie to nie potrzebował bym tej żebraczej emerytury w kwocie 560 zł miesięcznie .


gościu Ty najnormalniej ,czegoś nie rozumiesz ,przestań przynudzać

TY NIEROBIE NIC NIE ROZUMIESZ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Jesion niezalogowany
4 listopada 2019r. o 18:10
Sam jestes nierobem. Jak widać słabo pracowałeś, że tylko taka emerytura, pewnie ciągle na L4 siedziałes i za swoje nieróbstwo ciagle zmieniałeś pracę. ja swoje przepracowałem i wstyd by mi było pisać, że za 40 lat tylko 560 zł, może klozetowym byłes na PKP to i taka emerytura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Gęsiówka niezalogowany
4 listopada 2019r. o 18:16
~~Mlecznoróżowy Jesion napisał(a): Sam jestes nierobem. Jak widać słabo pracowałeś, że tylko taka emerytura, pewnie ciągle na L4 siedziałes i za swoje nieróbstwo ciagle zmieniałeś pracę. ja swoje przepracowałem i wstyd by mi było pisać, że za 40 lat tylko 560 zł, może klozetowym byłes na PKP to i taka emerytura.


Prawdopodobnie wydawało mu się, że jest najmądrzejszy. Przechytrzył system płącąc minimum, uchylając się przez lata..... i uzbierał na 560zł? Żałosne.Teraz dostanie tyle na ile zasłużył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrna Fuksja niezalogowany
4 listopada 2019r. o 18:44
'' Ukraińscy pracownicy nie uratują polskiej gospodarki. Nie będziemy harować za was Polaków i to za minimalne stawki (...) Weźcie sobie pracowników z Indii albo Nepalu ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Wierzba niezalogowany
4 listopada 2019r. o 19:02
~~Ołowiana Gęsiówka napisał(a):
~~Mlecznoróżowy Jesion napisał(a): Sam jestes nierobem. Jak widać słabo pracowałeś, że tylko taka emerytura, pewnie ciągle na L4 siedziałes i za swoje nieróbstwo ciagle zmieniałeś pracę. ja swoje przepracowałem i wstyd by mi było pisać, że za 40 lat tylko 560 zł, może klozetowym byłes na PKP to i taka emerytura.


Prawdopodobnie wydawało mu się, że jest najmądrzejszy. Przechytrzył system płącąc minimum, uchylając się przez lata..... i uzbierał na 560zł? Żałosne.Teraz dostanie tyle na ile zasłużył.


może się jeszcze załapać na 1100 br jeśli miał czworo dzieci hahahaha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Winnik niezalogowany
4 listopada 2019r. o 19:38
tak pis "walczy" z komuną. piotrowicz i pawłowicz reprezentują chamstwo i pogardę wobec Polaków. Zniszczyli prawo zniszczą sprawiedliwość zniszczyli Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Pieris niezalogowany
4 listopada 2019r. o 20:10
Chciał ZUS oszukać, tyle ile odłozył to ma. Myslał, że innym zabiorą i jemu dadzą. Pracował gdzies pewnie za minimum, a wiekszość brał pod stołem i w dietach i teraz ma pretensje do rządu. Masz tyle ile uskładałeś, przez 40 lat kpiłeś z innych jak pracowałeś, ja wole w dietach i pod stołem to siedź teraz pod stołem i czekaj, aż inni sie najedzą to może coś ci rzuca pod ten stół.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Winnik niezalogowany
4 listopada 2019r. o 20:14
https://www.tvn24.pl/profesor-andrzej-zoll-o-kandydatach-pis-do-trybunalu-konstytucyjnego,982786,s.html


śmiertelny cios dla Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego