Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Płowa Irga niezalogowany
26 listopada 2019r. o 12:55
https://biznes.radiozet.pl/News/Ile-wyniesie-emerytura-Marczuk-kto-ma-slabe-nerwy-niech-nie-czyta

pisowskie rozdawnictwo skończy się katastrofą i mówi to pisowski minister

pis wie że Polska zatonie ale orkiestra gra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Bodziszek niezalogowany
26 listopada 2019r. o 16:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Nowy minister łod finansów nie owija już nawet w bawełnę i chce wycofać z obiegu gotówkę , klasyka NWO . Żydostwo pod polskimi nazwiskami i niemce w ścierwomediach mają władzę nad Społeczeństwem , a w kontekście just 447 przyleciało złoto z City of London , że niby niepewna sytuacja na rynkach finansowych . To złoto nie pójdzie na łapówki , tylko po cichaczu tak , aby suweren się nie zorientował , pójdzie na żydowskie roszczenia - nieuzasadnione.

Do dupy z Dobrą Zmianą . Współczuć należy tym , co jeszcze wierzą w propagandę.

Miłego :)



Nie wierzę !
"Panna..." dostała skądś parę kropel oleju do swej mózgownicy i zmienia poglądy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
26 listopada 2019r. o 16:49
nie pierwszy raz ...
kiedyś piał z zachwytu kiedy Polska przystępowała do UE a ja wtedy pisałem że
''jeszcze się wam to czkawką odbije''
i bywa że się ''odbija'' ;)

dzisiaj pomstuje na Unię

kiedyś piał z zachwytu nad pomysłem kukizowych JOW-ów (tu też ciekawa sytuacja ze skornem który był fanem Kukiza ale zradykalizował się i obecnie ''fanuje'' ''myszce miki )

kiedyś pisał ( do mnie też :] )''lubię mieć do czynienia z mądrymi ludźmi '' ale nie słuchał ...
dzisiaj też nie słucha ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 listopada 2019r. o 17:31
Łżesz jak bura suka, wąsata konfituro. To ty tu zawsze byłeś za unią. Cokolwiek tam piszą o Polsce, ty traktujesz jako wyrocznię.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Kaczeniec niezalogowany
26 listopada 2019r. o 17:46
skorn napisał(a): Łżesz jak bura suka, wąsata konfituro. To ty tu zawsze byłeś za unią. Cokolwiek tam piszą o Polsce, ty traktujesz jako wyrocznię.


Falco ma rację mientki , zachwalałeś Unię z zastrzeżeniem aby to kościół w Polsce nie podlegał pod jej sądy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielata Szachownica niezalogowany
26 listopada 2019r. o 17:50
nie korniszonie :)
to ty łżesz jak ostatni ,zawszony kundel :)
internet pamięta a ty jesteś oględnie mówiąc ''zapominalski''

tak lubisz gmerać w historii forum szukając na mnie ''haków '' to poszukaj krzykaczu ...hahahaha

myślisz że ułatwię ci zadanie?

dlatego wymazuję daty ...

nie popierałeś wcześniej Kukiza?...czyżby ? ;)

hipokryto...chorągiewo ...:]

niewiele ci brakuje do dorównania rysiowi''pysiowi'' czarneckiemu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Powojnik niezalogowany
26 listopada 2019r. o 19:48
Dzisiejszy pisowski przekaz to ,,Anarchizacja " słuchałem bodajże 10 pisowskich oszołomów którzy w telewizji powtarzają to słowo jak mantrę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2019r. o 20:52
Tylko krowa nie zmienia poglądów obserwując fakty GP . No i może jeszcze jakieś chrząszcze , albo kwiatuszki :D .

Za Ryżego Olsena pisałem o chemitralach i Promieniu ... za " Dobrej Zmiany " nic się nie zmieniło .

Albo gramy w szachy o zwycięstwo , Panie Januszu ... nad Ludzkim intelektem , albo " złoty deszcz " .

Nędzny prowokatorze ... przeprosiłem i prosiłem ... mam wpłacić te trzy stówy do Rejonowego ?

Masz gównojadzie własny temacik , który Ci założyłem i od... Kocham Bolec.Info się od Panny :)

Czy można wyrazić to jaśniej ... ?

Żadnych insynuacji , jeśli prosić mogę ... no chyba , że Pan nie wiesz , Panie Januszu co znaczą słowa insynuacja , prowokacja , inspiracja , skur... stwo spod tyldy.

Śpijcie dobrze Bracia Lachy i Wy Piękne Słowianki :)

... ach byłbym zapomniał , starcza pamięć ... " złotym deszczem Panie Januszu " :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza