Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~old harcerz niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 22:52
falco napisał(a): co za imbecyl :D
pisze o ''peowskich mendach'' a sam pisze jako ss
tak ...to na bank ''uczeń '' kwaczyńskiego' i maciara ,niedoścignionego harcerzyka :D
i oni chcą ''uzdrawiać '' Polskę ...



Falco, piszesz sensowne teksty ale proszę nie obrażaj harcerzyków bo fajna wiara. Sam w harcerskim mundurze przeżyłem wiele lat i tam nauczyłem się co znaczy przyjaźn, honor i patriotyzm..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~100% niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 22:56
Harcerze to komuna ,ja byłem w Zuchach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 23:14
~~100% napisał(a): Harcerze to komuna ,ja byłem w Zuchach



Pojęcia nie masz matole o harcerstwie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 23:30
~~old harcerz napisał(a):
falco napisał(a): co za imbecyl :D
pisze o ''peowskich mendach'' a sam pisze jako ss
tak ...to na bank ''uczeń '' kwaczyńskiego' i maciara ,niedoścignionego harcerzyka :D
i oni chcą ''uzdrawiać '' Polskę ...



Falco, piszesz sensowne teksty ale proszę nie obrażaj harcerzyków bo fajna wiara. Sam w harcerskim mundurze przeżyłem wiele lat i tam nauczyłem się co znaczy przyjaźn, honor i patriotyzm..


na chwilę ale musiałem tu wrócić
do starego harcerza :)
nie miałem najmniejszego zamiaru obrazić tutaj żadnego harcerza a wzmianka o ''harcerzyku'' odnosiła się tylko i wyłącznie do ''maciara'' który dzisiaj robi za znawcę wojskowości a jego jedyny kontakt z jakimkolwiek mundurem to właśnie mundur harcerski ...
jako drużynowy i instruktor
skutecznie wymigał się od służby zasadniczej i nie odbył nawet podstawowego szkolenia wojskowego

tylko o to mi chodziło by któryś z jego wazeliniarzy napisał prawdę o tym ''specjaliście od wojskowości ''ale jak widać żaden się nie pokusił ...banda otępiałych hipokrytów :D

jeszcze raz powtarzam że nie miałem zamiaru obrażać żadnego z dawnych czy współczesnych harcerzy ale jeśli tak się poczuliście , to bardzo przepraszam
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 23:38
a poprzedni ministrowie obrony mieli stosowne papiery ? wystarczy poparcie przy urnie, podobnie jak stanowisko prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~old harcerz niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 23:41
falco napisał(a):
~~old harcerz napisał(a):
falco napisał(a): co za imbecyl :D
pisze o ''peowskich mendach'' a sam pisze jako ss
tak ...to na bank ''uczeń '' kwaczyńskiego' i maciara ,niedoścignionego harcerzyka :D
i oni chcą ''uzdrawiać '' Polskę ...



Falco, piszesz sensowne teksty ale proszę nie obrażaj harcerzyków bo fajna wiara. Sam w harcerskim mundurze przeżyłem wiele lat i tam nauczyłem się co znaczy przyjaźn, honor i patriotyzm..


na chwilę ale musiałem tu wrócić
do starego harcerza :)
nie miałem najmniejszego zamiaru obrazić tutaj żadnego harcerza a wzmianka o ''harcerzyku'' odnosiła się tylko i wyłącznie do ''maciara'' który dzisiaj robi za znawcę wojskowości a jego jedyny kontakt z jakimkolwiek mundurem to właśnie mundur harcerski ...
jako drużynowy i instruktor
skutecznie wymigał się od służby zasadniczej i nie odbył nawet podstawowego szkolenia wojskowego

tylko o to mi chodziło by któryś z jego wazeliniarzy napisał prawdę o tym ''specjaliście od wojskowości ''ale jak widać żaden się nie pokusił ...banda otępiałych hipokrytów :D

jeszcze raz powtarzam że nie miałem zamiaru obrażać żadnego z dawnych czy współczesnych harcerzy ale jeśli tak się poczuliście , to bardzo przepraszam
:)



O, tak postępuje przyzwoity człowiek.
Szacunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 sierpnia 2017r. o 23:48
Zemke,Onyszkiewicz ,Klich ...
tych pamiętam ale czy ''mieli papiery '' ?
nie jestem pewien więc się nie wypowiem z pełną odpowiedzialnością


Dopisane 06.08.2017r. o godz. 23:48:

ludzie typu ''old'' ;) chyba są jednak z ''innej epoki ''
tej która współczesnym jest często obca i niezrozumiała

dziękuję za zrozumienie ''old harcerzu'' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Pana falco niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 6:05
Czy Pan był w harcerstwie i w wojsku?
Jeśli tak, to w jakich latach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.