Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~TW bablina niezalogowany
18 marca 2023r. o 18:51
https://wiadomosci.wp.pl/supercena-za-majonez-co-polacy-mysla-o-szybujacych-cenach-przed-wielkanoca-6877252409527072a

Pisowski mir
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco111 niezalogowany
18 marca 2023r. o 19:55
To jeszcze nie koniec afery e-mailowej. Polacy zdradzili, co dokładnie o niej myślą. W najnowszym sondażu IBRiS dla Wirtualnej Polski powiedzieli też, czy tak "brudna" polityka może wpłynąć na wynik PiS w nadchodzących wyborach.

Na początku czerwca ubiegłego roku - ówczesny szef KPRM - Michał Dworczyk przyznał, że skrzynki e-mailowe należące do niego i jego żony, zostały przejęte przez hakerów. Od tego czasu wyciekają kolejne wiadomości, które mają pochodzić z jego konta. Dworczyk potwierdził autentyczność maili, ale podkreślił jednocześnie, że są "w części prawdziwe".

Zrzuty ekranu z mailami są publikowane od czerwca 2021 roku przez serwis Poufna Rozmowa. Przed oświadczeniem Dworczyka politycy partii rządzącej nie odnosili się do ich treści, twierdząc, że to działania "rosyjskich trolli".

Ujawnione wiadomości zawierają korespondencję polityków Zjednoczonej Prawicy, głównie z otoczenia Mateusza Morawieckiego. Część z nich dotyczyła m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, szefa PKN Orlen Daniela Obajtka, prezes TK Julii Przyłębskiej czy ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
18 marca 2023r. o 20:15
~~falco111 napisał(a): To jeszcze nie koniec afery e-mailowej. Polacy zdradzili, co dokładnie o niej myślą. W najnowszym sondażu IBRiS dla Wirtualnej Polski powiedzieli też, czy tak "brudna" polityka może wpłynąć na wynik PiS w nadchodzących wyborach.

Na początku czerwca ubiegłego roku - ówczesny szef KPRM - Michał Dworczyk przyznał, że skrzynki e-mailowe należące do niego i jego żony, zostały przejęte przez hakerów. Od tego czasu wyciekają kolejne wiadomości, które mają pochodzić z jego konta. Dworczyk potwierdził autentyczność maili, ale podkreślił jednocześnie, że są "w części prawdziwe".

Zrzuty ekranu z mailami są publikowane od czerwca 2021 roku przez serwis Poufna Rozmowa. Przed oświadczeniem Dworczyka politycy partii rządzącej nie odnosili się do ich treści, twierdząc, że to działania "rosyjskich trolli".

Ujawnione wiadomości zawierają korespondencję polityków Zjednoczonej Prawicy, głównie z otoczenia Mateusza Morawieckiego. Część z nich dotyczyła m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, szefa PKN Orlen Daniela Obajtka, prezes TK Julii Przyłębskiej czy ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.


Janie to ty? Yogi pyta czy masz cebulkę do śledzika do sprzedania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Smagliczka niezalogowany
18 marca 2023r. o 20:50
~~Dowidzenia profesorze napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anzelmmo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zibi napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Anzelmmo napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zibi napisał(a): Jak oglądam TVPinfo czuje spokój i ukojenie duszy
jak bym zioło palił choć tego nie robię , a jak oglądam TVN24 to mi się wydaje jak bym frustratów słuchał
wykonujących małpie ruchy po wciągnięciu ścieżki
można przekazać wiadomości spokojnie pozostawiając samoocenę widzowi (TVPinfo)
lub na siłę dramatyzują wciskać kit ułomnym TVN24


TVN 24 jest kanałem płatnym , po xuj za niego płacisz i go oglądasz , jak tak na ciebie działa .Zdrowia ci nie szkoda ?

Sam pokazujesz swoim wpisem jak działa na ciebie TVN24 , polecam dla porównania oglądać inne stacje ,
analizując wypowiedzi i w jakiej formie są przekazywane , nie ty potrafisz narzekać od H wyzywać ,drogo ?? nie oglądaj płatnych stacji oszczędzisz

Dlaczego nie chciałeś się uczyć , ogólniak choć zrobić , nawet wieczorowy ? Czy ja piszę że nie mam pieniędzy , że nie stać mnie na płatne kanały ? To ty płacisz i płaczesz że oglądanie T- 24 ci szkodzi .

Bardziej mi odpowiadała szkoła życia i skromność nie
ingerując w prywatna sferę takich oszołomów chcących zaistnieć , nie interesuje mnie w temacie politycznym z kim śpisz i jaka żonę masz , (jak masz)
a pisanie z takimi jak ty to strata czasu .
Pozdrawiam


100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kot Jinks niezalogowany
18 marca 2023r. o 22:20
Ponoć Bubu napisał do szkiełka, że Jan sprzedaje cebulę po 7zł:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
19 marca 2023r. o 1:09
Dzięki PIS mogłem już przejść na emeryturę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
19 marca 2023r. o 7:53
Jeśli czujesz się niepotrzebny pomysł o Andrzeju Dudzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
19 marca 2023r. o 8:06

Rybakina 2.25 - Sabalenka 1.65

finezja przeciwko sile...jeśli Rybka ''rozrzuci'' po korcie Sabę wygra ten mecz...
obstawiam jedną z moich ulubienic czyli Rybkę ...

cztery spotkania ...dwa w ''ręczną ''niemiecką bo jest najsolidniejsza do tego Alcazar i Rybka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne