Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Szafranowa Laurowiśnia niezalogowany
17 marca 2023r. o 21:57
~~Rahman napisał(a): Jasnowidz Jackowski ogłosił w spawie wyborów wynik wizji , PiS wygra wysoko i będzie rządził samodzielnie ……


Ja wiem 99% poparcia dla PIS ,w spółkach skarbu państwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Mikołajek niezalogowany
17 marca 2023r. o 22:23
~~Rahman napisał(a): Jasnowidz Jackowski ogłosił w spawie wyborów wynik wizji , PiS wygra wysoko i będzie rządził samodzielnie ……


Bo nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy.
U łukaszenki i putlera też liczyli swoi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Bratek niezalogowany
17 marca 2023r. o 22:29
~~Szafranowa Laurowiśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rahman napisał(a): Jasnowidz Jackowski ogłosił w spawie wyborów wynik wizji , PiS wygra wysoko i będzie rządził samodzielnie ……


Ja wiem 99% poparcia dla PIS ,w spółkach skarbu państwa .

i dobrze, bo ci inni zaraz mieli by POkusę żeby zdefraudować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Sośnica niezalogowany
18 marca 2023r. o 8:36
Codziennie rano od 7;15 oglądam w TVP Info ,,Jedziemy'' . Od poniedziałku dorzucam codzienne oglądanie o 20:00 homilii JP II w TVP . Za miesiąc albo Tworki, albo będę w PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zibi niezalogowany
18 marca 2023r. o 8:51
Jak oglądam TVPinfo czuje spokój i ukojenie duszy
jak bym zioło palił choć tego nie robię , a jak oglądam TVN24 to mi się wydaje jak bym frustratów słuchał
wykonujących małpie ruchy po wciągnięciu ścieżki
można przekazać wiadomości spokojnie pozostawiając samoocenę widzowi (TVPinfo)
lub na siłę dramatyzują wciskać kit ułomnym TVN24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
18 marca 2023r. o 8:54
'Trzeba od władzy odsunąć Prawo i Sprawiedliwość, żeby w Polsce zapanowało naprawdę prawo i sprawiedliwość' - Tusk w Bytomiu. Tysiąc ludzi na spotkaniu i każdy mógł wejść, bez pytań z kartki ,bez sprawdzania poglądów politycznych do trzeciego pokolenia wstecz. Niesamowite, prawda szczerbaty dziadzie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anzelmmo niezalogowany
18 marca 2023r. o 8:57
~~Zibi napisał(a): Jak oglądam TVPinfo czuje spokój i ukojenie duszy
jak bym zioło palił choć tego nie robię , a jak oglądam TVN24 to mi się wydaje jak bym frustratów słuchał
wykonujących małpie ruchy po wciągnięciu ścieżki
można przekazać wiadomości spokojnie pozostawiając samoocenę widzowi (TVPinfo)
lub na siłę dramatyzują wciskać kit ułomnym TVN24


TVN 24 jest kanałem płatnym , po xuj za niego płacisz i go oglądasz , jak tak na ciebie działa .Zdrowia ci nie szkoda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zibi niezalogowany
18 marca 2023r. o 9:17
~~Anzelmmo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zibi napisał(a): Jak oglądam TVPinfo czuje spokój i ukojenie duszy
jak bym zioło palił choć tego nie robię , a jak oglądam TVN24 to mi się wydaje jak bym frustratów słuchał
wykonujących małpie ruchy po wciągnięciu ścieżki
można przekazać wiadomości spokojnie pozostawiając samoocenę widzowi (TVPinfo)
lub na siłę dramatyzują wciskać kit ułomnym TVN24


TVN 24 jest kanałem płatnym , po xuj za niego płacisz i go oglądasz , jak tak na ciebie działa .Zdrowia ci nie szkoda ?


Sam pokazujesz swoim wpisem jak działa na ciebie TVN24 , polecam dla porównania oglądać inne stacje ,
analizując wypowiedzi i w jakiej formie są przekazywane , nie ty potrafisz narzekać od H wyzywać ,drogo ?? nie oglądaj płatnych stacji oszczędzisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza