Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Anzelmmo niezalogowany
18 marca 2023r. o 9:23
~~Zibi napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anzelmmo napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zibi napisał(a): Jak oglądam TVPinfo czuje spokój i ukojenie duszy
jak bym zioło palił choć tego nie robię , a jak oglądam TVN24 to mi się wydaje jak bym frustratów słuchał
wykonujących małpie ruchy po wciągnięciu ścieżki
można przekazać wiadomości spokojnie pozostawiając samoocenę widzowi (TVPinfo)
lub na siłę dramatyzują wciskać kit ułomnym TVN24


TVN 24 jest kanałem płatnym , po xuj za niego płacisz i go oglądasz , jak tak na ciebie działa .Zdrowia ci nie szkoda ?

Sam pokazujesz swoim wpisem jak działa na ciebie TVN24 , polecam dla porównania oglądać inne stacje ,
analizując wypowiedzi i w jakiej formie są przekazywane , nie ty potrafisz narzekać od H wyzywać ,drogo ?? nie oglądaj płatnych stacji oszczędzisz


Dlaczego nie chciałeś się uczyć , ogólniak choć zrobić , nawet wieczorowy ? Czy ja piszę że nie mam pieniędzy , że nie stać mnie na płatne kanały ? To ty płacisz i płaczesz że oglądanie T- 24 ci szkodzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dowidzenia profesorze niezalogowany
18 marca 2023r. o 9:33
~~Anzelmmo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zibi napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Anzelmmo napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zibi napisał(a): Jak oglądam TVPinfo czuje spokój i ukojenie duszy
jak bym zioło palił choć tego nie robię , a jak oglądam TVN24 to mi się wydaje jak bym frustratów słuchał
wykonujących małpie ruchy po wciągnięciu ścieżki
można przekazać wiadomości spokojnie pozostawiając samoocenę widzowi (TVPinfo)
lub na siłę dramatyzują wciskać kit ułomnym TVN24


TVN 24 jest kanałem płatnym , po xuj za niego płacisz i go oglądasz , jak tak na ciebie działa .Zdrowia ci nie szkoda ?

Sam pokazujesz swoim wpisem jak działa na ciebie TVN24 , polecam dla porównania oglądać inne stacje ,
analizując wypowiedzi i w jakiej formie są przekazywane , nie ty potrafisz narzekać od H wyzywać ,drogo ?? nie oglądaj płatnych stacji oszczędzisz

Dlaczego nie chciałeś się uczyć , ogólniak choć zrobić , nawet wieczorowy ? Czy ja piszę że nie mam pieniędzy , że nie stać mnie na płatne kanały ? To ty płacisz i płaczesz że oglądanie T- 24 ci szkodzi .


Bardziej mi odpowiadała szkoła życia i skromność nie
ingerując w prywatna sferę takich oszołomów chcących zaistnieć , nie interesuje mnie w temacie politycznym z kim śpisz i jaka żonę masz , (jak masz)
a pisanie z takimi jak ty to strata czasu .
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mała korektura niezalogowany
18 marca 2023r. o 9:44
I nigdy nie myl inteligencji z wykształceniem
możesz mieć skończone studia i dyplomy
lecz nadal pozostać idiotą …….
tak na marginesie….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
18 marca 2023r. o 10:15
Donek nie miał wyjścia musiał przejść na emeryturę w wieku 65 lat bo tak mu PiS kazał.
No nie miał wyjścia, ale to nie znaczy że jak wróci to polakom nie podniesie do siedemdziesiątki. To może obiecać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lemingi niezalogowany
18 marca 2023r. o 10:33
Teraz słuchamy Tuska, to nie przeszkadzać. O dworcach za PO mówi i o kłamstwach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Trzykrotka niezalogowany
18 marca 2023r. o 15:34
Pis zrobi wszystko aby wprowadzić stan wojenny, gdyż tylko to może pozostawić ich przy korycie.
Nawet jeżeli miałoby to być związane z wojną z ruskimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Faryzeusz Ruski CAP niezalogowany
18 marca 2023r. o 15:59
I oczywiście wprowadzi tuż przed wyborami BYKOWE . Które miało być już wprowadzone 7 lat temu . Tak Faryzeusz podpowiedział .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
18 marca 2023r. o 16:19
Polacy !!! Obudźcie się .

Wybrany temat nie istnieje!
Wypowiedz się:
Autor:
Falco111
Twoja wypowiedź:


pytanie-dlaczego? ...kto na to odpowie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza