Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~wina Tuska niezalogowany
24 marca 2023r. o 13:57
Górnicy protestują, rolnicy protestują, niepełnosprawni protestują, budżetówka protestuje, inflacja 18, 4 %, pieniędzy z KPO nie ma i nie będzie, a ponad 30 % durnego narodu chce dalej głosować na PIS. Szok...
Ciemnota rules.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 marca 2023r. o 14:18
Co najmniej kilkuset górników protestuje w samym centrum Warszawy przed siedzibą Komisji Europejskiej w Polsce. Zdaniem demonstrujących związkowców z Sierpnia'80 za pomocą proponowanej dyrektywy metanowej "Unia Europejska szykuje zagładę Śląska". Na ulicach Warszawy dymią race, słychać też wybuchy petard. Na miejscu są funkcjonariusze policji.

źródło interia

Kopalnie im zamkną ale za to Tusk ustawowo wprowadzi język Śląski jako język regionalny. Taka forma reparacji :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
24 marca 2023r. o 15:09
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): a co mnie obchodzi kto się 'sprzeda' i dla kogo?
a raczej dla czego?...w tym kraju 'koryto' jest ważniejsze niż jakieś tam 'idee'


Remontowałeś u księdza w Kotliskach?
TAK czy NIE ? Trochę odwagi jak już mówimy o "sprzedawaniu" :D

~niezalogowany niezalogowany
3 godz. 9 min. temu
Ktoś kto buduje kościół nie jest zobowiązany do niego chodzić. Czy krawiec szyjący sutannę dla księdza musi być katolikiem?


;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Jarząb niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:20
Faryzeusz , babciowe albo dziatkowe rudy obiecuje . 1500 zł . A co se będzie żałować . Ale to nie jest rozdawnictwo , bo daje PEŁO . HAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieczysław Bąk niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:22
Ja proponuję 5000 tyś . Jak szaleć to szaleć . Kto da więcej . Faryzeusz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:34
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Nooo, miałem furę szczęscia.
W całym kraju pomidory malinowe 18 - 24 zł.
A mnie sie trafiły po 34 zł, ale to pikuś przy mojej emeryturze 30.000 zł :)


Kupuję tylko najdroższe pomidory na rynku.
Gaz żeśmy z Waldkiem też kupowali najdrożej w Europie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Rozpław niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:42
teraz gass mamy TANIO z juesej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł niezalogowany
24 marca 2023r. o 16:46
Rudy zobaczył najnowsze notowania i zaczyna obiecać POmylonym i KŁAMAĆ . W kto to uwierz , chyba tylko Faryzeusz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.