Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~XYZM niezalogowany
25 marca 2023r. o 12:48
a tymczasem jej koleś Ziemkiewicz został skazany na prace społeczne za nazwanie dziennikarza'' folksdojczem i kanalią '' ;D

i dobrze dziadowi...;D

najwygodniej będzie społecznie pracować przy sprzątaniu nadbrzeża Bobru , często tam spacerujesz
naczelniku , tylko jeszcze Jurka poprosimy o pozew
jak go nazywałeś „folksdojcz”

I dobrze będzie dziadu ……..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~777 niezalogowany
25 marca 2023r. o 17:36
nie podniecaj się zbytnio bo się zmoczysz...
''poprosimy'' ? ...a kto to ''poprosi'' przytępy kmiotku?

czy to ''poprosimy'' to wspomnienia z czasów kiedy ty towarzyszu do wszystkich mówiłeś w liczbie mnogiej?
a może wracasz kmiotku do ploteczek z wózeczka? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Scewola niezalogowany
25 marca 2023r. o 19:52
Wiecie co tepe polaczki mam z was beke. Jak można dalej wybierać tych samych złodziei. Jak? Proszę mi to wytłumaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Psianka niezalogowany
25 marca 2023r. o 20:22
Wydaje mi się, że Tusk rozczarował swoich mocodawców z Niemiec, że tak fatalnie prowadzi tę kampanię. Chyba pora poszukać innego sługusa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Irga niezalogowany
25 marca 2023r. o 20:36
~~Rumiana Scewola napisał(a): Wiecie co tepe polaczki mam z was beke. Jak można dalej wybierać tych samych złodziei. Jak? Proszę mi to wytłumaczyć.

Nazywając nas tępymi polaczkami nie powinno ciebie cudzoziemcu interesować kogo i kiedy wybieramy ……………D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawie ideał niezalogowany
25 marca 2023r. o 23:09
~~Rumiana Scewola napisał(a): Wiecie co tepe polaczki mam z was beke. Jak można dalej wybierać tych samych złodziei. Jak? Proszę mi to wytłumaczyć.

brzydko się wyrażasz o RP, pewnie jesteś z UBckiej rodziny, nic dziwnego, szympansy mają wyższe iq od was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
25 marca 2023r. o 23:11
Macron przestawił sobie zegarek o 8 godzin do tyłu a powinien tylko 1 godzinę do przodu. Ponoć pod stołem to zrobił z nerw. Ktoś coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Piwonia niezalogowany
25 marca 2023r. o 23:17
~~wina Tuska napisał(a): Górnicy protestują, rolnicy protestują, niepełnosprawni protestują, budżetówka protestuje, inflacja 18, 4 %, pieniędzy z KPO nie ma i nie będzie, a ponad 30 % durnego narodu chce dalej głosować na PIS. Szok...
Ciemnota rules.

We Francji protestują, dlaczego ? POszło o to co ryży chciał zafundować niegdyś Polakom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza