Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ZABLOKOWANY niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 16:36
~~Bolecnauta napisał(a): Wy tu się podniecacie a horus spaceruje pod wiaduktem z witkami bazi.








Wypraszam sobie! To nie są bazie, tylko waciki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 16:37
~~Pawi Wrzos napisał(a): Jakiś, chłop chodzi z widłami i słoikiem ogórków, wygląda na porządnego, nie znam tego gościa









A no stałem i co mi zrobisz? Jedynie zapomniałem, po co te ogórki do słoika włożyłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zblokowany niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 19:22
tylko was samych zostawić i proszę ...co jeden to głupszy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zblokowany niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 19:39
Ale ja jusz łucisze tom hałastre! CICHO BONDŹCIE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie ja niezalogowany
6 kwietnia 2023r. o 22:44
To nie byłem ja, tylko na początku to ja byłem, a potem to już na pewno nie ja, a na końcu to na stówkę nie ja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 6:28
czy obliczenie że mamy w Polsce ''schronów'' dla 128% obywateli to kreatywna księgowość czy zwykła głupota?
trochę to przypomina ''wyliczenia'' w typie że CPK rocznie odprawi 120 mln pasażerów...;D

i jak tu nie mieć super humoru od rana kiedy człowiek czyta tak krzepiące wieści? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sympatyk PiS-u niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 8:53
~~Horus napisał(a): czy obliczenie że mamy w Polsce ''schronów'' dla 128% obywateli to kreatywna księgowość czy zwykła głupota?
trochę to przypomina ''wyliczenia'' w typie że CPK rocznie odprawi 120 mln pasażerów...;D

i jak tu nie mieć super humoru od rana kiedy człowiek czyta tak krzepiące wieści? ;D


Horus , wracaj do folii!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
7 kwietnia 2023r. o 9:05
a ty do piSSiego ''do wora'' ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza