Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~tlx niezalogowany
13 października 2017r. o 18:58
~~ napisał(a):
~~San Escobar napisał(a): https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/corka-macierewicza-dotacja-ofop,78,0,2375758.html


była córka leśnika
jest i córka macierewicza

A PISowi poparcie rosnie. Mamy juz 47%, a PO 16 %.
Produkuj sie dalej. a bedziemy miec 2/3 poslow w Sejmie.



Niedługo kaczor ze swoją sektą dogoni w notowaniach Putina z jego sektą i bedą mieli po 130% poparcia.
Muszą jeszcze tylko wypromować swoje sondażownie i zawładnąć Krajową Komisją Wyborczą..
Ale to żaden problem, dwie nocne sesje sejmu i uchwali się ustawę o "wygaszeniu" kadencji obecnej Komisji i o powołaniu Krajowego Urzędu d/s Sondaży a wszelkie inne sondażownie zostaną zdelegalizowane i po problemie !!!!
Kto im zabroni ?
Chyba tylko wqrwiony do granic NARÓD !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisior niezalogowany
13 października 2017r. o 19:25
A na TVN jak zwykle fakty . PiS jest zły PiS to dyktatura. W dupce mam tych idiotów frankowiczów. Niech płacą za swój idiotyzm. To pokazuje jakimi dziwny czlowiek mi są frankowicze. Prezydent bardzo dobrze robi że nic w tej sprawie nie robi. A tych głodówkarzy lekarzy do roboty zagonić a nie płakać pod sejmem że tyle roboty mają . 2 średnie krajowe im się mażą. Po.. ło się w głowach tym młodym lekarzom . Myśli że studia skończył i z automatu 8 tysięcy zarobi. Co za pop...ny system . Cały ten propagandowy TVN powinni zamknąć. I te pindy co protestują bo one chcą dzieci usuwać i mordować bo to ich sumienie. Ten kraj walczy dziś z liberałami i wygra. Nie będzie żadna pinda dzieci usuwała bo ona chce.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisior niezalogowany
13 października 2017r. o 19:26
A na TVN jak zwykle fakty . PiS jest zły PiS to dyktatura. W dupce mam tych idiotów frankowiczów. Niech płacą za swój idiotyzm. To pokazuje jakimi dziwny czlowiek mi są frankowicze. Prezydent bardzo dobrze robi że nic w tej sprawie nie robi. A tych głodówkarzy lekarzy do roboty zagonić a nie płakać pod sejmem że tyle roboty mają . 2 średnie krajowe im się mażą. Po.. ło się w głowach tym młodym lekarzom . Myśli że studia skończył i z automatu 8 tysięcy zarobi. Co za pop...ny system . Cały ten propagandowy TVN powinni zamknąć. I te pindy co protestują bo one chcą dzieci usuwać i mordować bo to ich sumienie. Ten kraj walczy dziś z liberałami i wygra. Nie będzie żadna pinda dzieci usuwała bo ona chce.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
13 października 2017r. o 19:49
~~Pisior napisał(a): A na TVN jak zwykle fakty . PiS jest zły PiS to dyktatura. W dupce mam tych idiotów frankowiczów. Niech płacą za swój idiotyzm. To pokazuje jakimi dziwny czlowiek mi są frankowicze. Prezydent bardzo dobrze robi że nic w tej sprawie nie robi. A tych głodówkarzy lekarzy do roboty zagonić a nie płakać pod sejmem że tyle roboty mają . 2 średnie krajowe im się mażą. Po.. ło się w głowach tym młodym lekarzom . Myśli że studia skończył i z automatu 8 tysięcy zarobi. Co za pop...ny system . Cały ten propagandowy TVN powinni zamknąć. I te pindy co protestują bo one chcą dzieci usuwać i mordować bo to ich sumienie. Ten kraj walczy dziś z liberałami i wygra. Nie będzie żadna pinda dzieci usuwała bo ona chce.



Czemu tak skromnie matole ?
Nie lepiej "skasować" w ogóle wszelkie inne telewizje, radia i czasopisma poza pis-dzielczymi?
Byłoby przecież tak pięknie, radośnie i bez problemów, jak za komuny !
Dalej, do boju "przewodnia siło" narodu, który z utęsknieniem czeka jeszcze tylko na cenzurę, SB oraz kartki na mięso i cukier !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisior niezalogowany
13 października 2017r. o 19:58
Ha ha ha . Tak myślałem. Pieprzysz jak platfusy zero programu . Jedyny program to odsunąć PiS od władzy. A PiSowi rośnie. , 44 procki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 października 2017r. o 20:08
~~Pisior napisał(a): Ha ha ha . Tak myślałem. Pieprzysz jak platfusy zero programu . Jedyny program to odsunąć PiS od władzy. A PiSowi rośnie. , 44 procki.



A jedyny program pis-dzielców to te "procki" !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksj niezalogowany
13 października 2017r. o 20:14
Brawo Prawo i Sprawiedliwosc!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
13 października 2017r. o 20:16
~~Pisior napisał(a): Ha ha ha . Tak myślałem. Pieprzysz jak platfusy zero programu . Jedyny program to odsunąć PiS od władzy. A PiSowi rośnie. , 44 procki.



Tak, won z PiS-em
To najważniejsze dla Polski !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza