Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
13 października 2017r. o 20:25
upadną i to boleśnie ...

ludzie im tym pomogą ...

co tam nowego u antonia?...ma nowe ''teorie'' czy już rozwiązał ''komisje '' skoro ''być może nie uda się ustalić prawdy''
hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis niezalogowany
13 października 2017r. o 20:27
Brawo PiS. Lewica kwiczy TVN płacze . CBA wkoncu działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
13 października 2017r. o 20:35
~~Pis napisał(a): Brawo PiS. Lewica kwiczy TVN płacze . CBA wkoncu działa



Lewica to przecież teraz właśnie PiS !!!
Tylko są tak głupi że nawet tego nie wiedzą !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisior niezalogowany
13 października 2017r. o 20:53
Tak tak Falco. Powiedz lepiej co tam u scheretyny albo HGW może jakaś kamieniczka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2017r. o 20:53
a nie mówiłem ?
będą ''krasnoludy bojowe '' hahahaha
która to już ''siła'' ?
mamy już dwadzieścia cztery czy pięć ''teorii zamachu '' to zapewne tyle ''sił '' będzie w tym kraju ...

Minister obrony Antoni Macierewicz powiedział w piątek, że doszło do kolejnego ataku cybernetycznego ze strony Rosji, i że w Polsce został on odparty. Jak dodał, "to zagrożenie wzrasta z każdym dniem".
"Mogę powiedzieć, że systemy, które posiadamy, którymi kierują głównie ludzie odpowiedzialni za Narodowe Centrum Kryptologii, są bardzo skuteczne. Wciąż Polska ma najlepszych kryptologów, najlepszy software na świecie" - zaznaczył Macierewicz. Jak dodał, trzeba sobie uświadomić, że sprawa obrony cybernetycznej, to nie jest kwestia "jakiejś wąskiej dziedziny". "Atak cybernetyczny w dzisiejszych czasach może zniszczyć potencjał obronny i w ogóle potencjał całego państwa" - stwierdził szef MON.

Odnosząc się do zapowiedzianej budowy polskich wojsk cybernetycznych, Macierewicz zaznaczył, że proces ten wymaga czasu. Jak mówił, to budowa pomieszczeń i pracowni na odpowiedni sprzęt, ale także dobór kadry, co jest zadaniem dużo poważniejszym. "Chcemy, żeby ona docelowo liczyła tysiąc cyberżołnierzy - ludzi, którzy będą kierować naszą obroną cybernetyczną" - podkreślił minister.''

i znowu kolejne pierdzielenie...
''wymaga czasu '' a wróg ponoć u bram ...
Patrioty za pięć lat a wróg u bram ...
Caracale latają ale nie na naszym niebie a wróg u bram ...

Rosja za ''miedzą ''z Iskanderami a ten tu pierdzieli o kolejnych fantazjach ...

przypomina to mi polski komitet czy cholera jak to się nazywa ale coś od badań kosmicznych ...
kiedy start pierwszego promu ?....hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
13 października 2017r. o 20:58
Flap Flap. Antoni Flap Flap 500+ Flap Flap. A czemu to poparcie rośnie?? Flap flap
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
13 października 2017r. o 21:09
Wiem jestem idiotą . I zdrajcą. Ale co mogę począć . Angela to moja królowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
13 października 2017r. o 21:14
Ja tego nie powiedziałem. Wolny kraj. Każdy myśli, mówi i robi co chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.