Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~ niezalogowany
13 października 2017r. o 23:13
falco napisał(a): upadną i to boleśnie ...

ludzie im tym pomogą ...

co tam nowego u antonia?...ma nowe ''teorie'' czy już rozwiązał ''komisje '' skoro ''być może nie uda się ustalić prawdy''
hahahaha

Nie zwalaj na ludzi. Ty tez mozesz pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~won z pisem niezalogowany
13 października 2017r. o 23:39
~~ napisał(a):
falco napisał(a): i kolejny ''odlot '' waszej Krychy :]


Pawłowicz stwierdziła także między innymi, że Andrzej Duda nie jest prezydentem wszystkich Polaków i powinien reprezentować interes Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł PiS mówiła, że według niej spotkanie nie jest uzgadnianiem szczegółów reformy tylko upokarzaniem prezesa Kaczyńskiego.

- Wszystko ma swoje granice. To już przestało być uzgadnianie, to już przeczołgiwanie prezesa. To jest zemsta za sytuację, wytworzoną przez pana kabareciarza. Po prostu Adrian mści się na prezesie. Ja to odbieram jako kłótliwość pana prezydenta – mówiła Pawłowicz.


Polityk Prawa i Sprawiedliwości powiedziała także, że prezydenckie weta odebrała jako policzek, ponieważ prezydent mówiąc o tym, że reformy muszą być rozsądne zarzucił politykom PiS-u, że są głupi i nierozsądni.

Gdy prowadzący rozmowę dziennikarz zwrócił uwagę na to, że Andrzej Duda jest prezydentem wszystkich Polaków Pawłowicz stanowczo odpowiedziała

– Nie! Proszę tak nie mówić! Oni go odrzucają, nie wszyscy głosowali, a interes Polski jest dzisiaj po stronie PiS-u i prezydent ma reprezentować interes Prawa i Sprawiedliwości – stwierdziła Pawłowicz. '''

Krycha -zjedz sałatkę bo z głodu zapewne bredzisz ...

prezydent ma reprezentować pis? Krycha ...daj ''se siana ''



Oczywiscie, ze nie jest Prezydentem wszystkich Polakow. Nie jest twoim. Jest Prezydentem Panstwa Polskiego. Jest moim Prezydentem.



Ty się zdecyduj, albo twoim albo Państwa Polskiego, z którym niewiele masz wspólnego pis-dzielcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nxn niezalogowany
14 października 2017r. o 7:22
Takich jak ty wyj.ebalismy i cala wasza skundlona bande. Go.wno wiecie o interesie Polski. Dla was to tylko obszar na mapie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siergiej niezalogowany
14 października 2017r. o 8:20
Sami rozkładzie nogi :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 października 2017r. o 11:16
Escobar podaj nowosci antypisowskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DO Escobar Falco niezalogowany
14 października 2017r. o 11:53
Escobar Falco daj coś ! Jak jest wycie to wiem iż PiS idzie w dobrym kierunku. Cisza mnie niepokoi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 października 2017r. o 12:01
~~DO Escobar Falco napisał(a): Cisza mnie niepokoi .


Mnie też, bo to znaczy , że pisdzielce coś knują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
14 października 2017r. o 12:08
Flap Flap. Zmięcie rękę, może to coś pomoże. Flap Flap
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza