Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Opuncja skalna niezalogowany
13 maja 2023r. o 19:30
Ignorancie i tępaku w jednym. Emiraty to pustynia. A tam nawet Apacze miały spore problemy bo wszędobylski piasek niszczył turbiny. Poczytaj o tym .
A teraz ''kozaczku'' podaj tu swój adres.Falujące rajty ci nie pozwolą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
13 maja 2023r. o 19:39
glapiński jest klaunem polskiej polityki. To oszust !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
13 maja 2023r. o 20:22
~~Opuncja skalna napisał(a): Ignorancie i tępaku w jednym. Emiraty to pustynia. A tam nawet Apacze miały spore problemy bo wszędobylski piasek niszczył turbiny. Poczytaj o tym .
A teraz ''kozaczku'' podaj tu swój adres.Falujące rajty ci nie pozwolą .

A ha... Rozumiem. Czyli w momencie zamawiania i podpisywanie kontraktu Arabowie nie wiedzieli że żyją na pustyni. No tak. To wszystko wyjaśnia. A w zasadzie tylko jedno. O ile ci inteligencja twoja na to pozwoli to się domyśl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limba górska niezalogowany
13 maja 2023r. o 20:46
Zrywa się kontrakty nawet podpisane. Po testach i po zapoznaniu się ze specyfikacją jeśli są odpowiednio zapisane klauzule. Przypomnij jak to się miało z tymi Caracalami w Polsce. Kto zerwał kontrakt i dlaczego. A jak ma się sprawa z podpisaniem przez Macierewicza umowy na budowanie wspólnych polsko-ukraińskich śmigłowców bojowych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
14 maja 2023r. o 5:42
Obejrzałem wczoraj spory fragment PISowskiego zlotu. I uderzyło mnie jedno. Nie ordynarne kłamstwa, cynizm czy propaganda dla PISich cymbałów, do tego zdążyli nas przyzwyczaić. Nie brak konkretów czy osiągnięć, bo po 8 latach rujnowania gospodarki po prostu ich nie mają. Ale jakiś kompletny brak energii, odrętwienie, letarg u zebranych. I Kaczyński na czarno, przemawiający smutnym głosem jak na stypie.Zaryzykowałbym twierdzenie, że boją się już nie tylko porażki, ale boją się siebie samych. Boją się tego, do czego będą musieli się posunąć żeby władzy nie oddać. I niech się boją coraz bardziej .Bo im tę władzę wyrwiemy z gardła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
14 maja 2023r. o 8:50
~~Jurko61 napisał(a): Obejrzałem wczoraj spory fragment PISowskiego zlotu. I uderzyło mnie jedno. Nie ordynarne kłamstwa, cynizm czy propaganda dla PISich cymbałów, do tego zdążyli nas przyzwyczaić. Nie brak konkretów czy osiągnięć, bo po 8 latach rujnowania gospodarki po prostu ich nie mają. Ale jakiś kompletny brak energii, odrętwienie, letarg u zebranych. I Kaczyński na czarno, przemawiający smutnym głosem jak na stypie.Zaryzykowałbym twierdzenie, że boją się już nie tylko porażki, ale boją się siebie samych. Boją się tego, do czego będą musieli się posunąć żeby władzy nie oddać. I niech się boją coraz bardziej .Bo im tę władzę wyrwiemy z gardła.


Bądź mądry, bo być głupim to bardzo łatwe ale bądź mądrym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Dąb niezalogowany
14 maja 2023r. o 9:23
~~Jurko61 napisał(a): Obejrzałem wczoraj spory fragment PISowskiego zlotu. I uderzyło mnie jedno. Nie ordynarne kłamstwa, cynizm czy propaganda dla PISich cymbałów, do tego zdążyli nas przyzwyczaić. Nie brak konkretów czy osiągnięć, bo po 8 latach rujnowania gospodarki po prostu ich nie mają. Ale jakiś kompletny brak energii, odrętwienie, letarg u zebranych. I Kaczyński na czarno, przemawiający smutnym głosem jak na stypie.Zaryzykowałbym twierdzenie, że boją się już nie tylko porażki, ale boją się siebie samych. Boją się tego, do czego będą musieli się posunąć żeby władzy nie oddać. I niech się boją coraz bardziej .Bo im tę władzę wyrwiemy z gardła.


Chcesz wyrywać z gardła władze hmmmm
Jak chcesz to zrobić z ukrycia ???

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Złotlin niezalogowany
14 maja 2023r. o 10:00
~~Jurko61 napisał(a): Obejrzałem wczoraj spory fragment PISowskiego zlotu. I uderzyło mnie jedno. Nie ordynarne kłamstwa, cynizm czy propaganda dla PISich cymbałów, do tego zdążyli nas przyzwyczaić. Nie brak konkretów czy osiągnięć, bo po 8 latach rujnowania gospodarki po prostu ich nie mają. Ale jakiś kompletny brak energii, odrętwienie, letarg u zebranych. I Kaczyński na czarno, przemawiający smutnym głosem jak na stypie.Zaryzykowałbym twierdzenie, że boją się już nie tylko porażki, ale boją się siebie samych. Boją się tego, do czego będą musieli się posunąć żeby władzy nie oddać. I niech się boją coraz bardziej .Bo im tę władzę wyrwiemy z gardła.


My? Czyli kto?
Pełowcy konideraci czy komuniści?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza