Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

2900
#falco nieaktywny
14 października 2017r. o 19:03
całkiem możliwe ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
14 października 2017r. o 19:05
Co chcesz wiedzieć o o elektryku po zawodówce? Czy o człowieku z wykształceniem wyższym pełnym bez magistra?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2017r. o 19:11
co ja chcę wiedzieć?
a po co mi ta ''wiedza '' ?
podobnie jak ta o której tu piszesz.. o jakichś ''bigosach ''

mam z tego ''kromkę chleba''? :)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
14 października 2017r. o 19:21
Nie umiesz sie ustosunkować do kontrargumentów. Kopiujesz artykuły czasem wstawisz swoje trzy grosze. I czekasz na odpowiedź. A jak ktoś odpowie kontrargumentem to milczysz albo zmieniasz temat. Pamiętam PiS po wyborach w 2007r. Robili te same błędy co robi teraz totalna opozycja. Było szyderstwo z nich . Teraz brawa dla totalnej. Proszę o pokazanie mi wulgaryzmów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2017r. o 20:36
ciebie ''kręci'' za to wstawianie coś o ''bigosach '' i tym podobnych bzdetach a mnie to tylko bawi ...
gdybym optował za kimś ,za czymś ,to brałbym udział w ''spędach wyborczych'' a od lat się nie udzielam bo żadna władza niczego mi nie dała ot tak jak na prawowite państwo przystało ...nic !!!
za to zabiera nad wyraz chętnie ...
pamiętam czasy kiedy szło się do kasy ,brało wypłatę a do niej była dołączona ''fiszka ''
nie było vatów ,''kupczytów''
nikt nie słyszał o pitach ''sritach ''
kumasz?
i nie pisz mi tu o długach Gierka ,że żyliśmy na ''kredyt''bo teraz mamy większe i wielu też żyje z kredytów ...

kiedyś z uśmiechem na twarzy szło się do kumpli i koleżanek wiedząc że są to twoi przyjaciele ,dzisiaj jeden z drugim kiedy tylko zamkną się za tobą drzwi obsmaruje cię anonimowo tu na forum ...

forumowe ''politykowanie '' może tylko bawić ,podobnie jak ''filozofowanie '' czy ''nawracanie ''

chcesz brać to na poważnie to bierz ...
:)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksw niezalogowany
14 października 2017r. o 20:56
Pierwszy prawdziwy rzad!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
14 października 2017r. o 20:59
Ja dostawałem w kopercie. Na której była wypisana fiszka długopisem. Nie pisałem noc o Gomołce ani o kredytach. Do mnie jest to większą zabawa niż sobie wyobrażasz. Użalanie sie nad życiem pod pisem jakie jest ciężkie mnie śmieszy. Szkoda tylko ze nie potrafisz powiedzieć ze poprzednia wladza i porządnie robili to samo albo gorzej. PiS powiela bledy poprzedników. Nie da sie ukryć. A jak Ciebie śmieszy sałata to mnie śmieszy bigos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2017r. o 21:29
co ty tu pierdzielisz?
poszperaj na forum ale trochę wstecz a zauważysz zapewne że od lat mój stosunek do ''władzy '' nie uległ zmianie ...
kiedyś jakiś oszołom nazwał to nawet tym że nawołuję do anarchii ....hahaha

pisałem mu wtedy że Belgia nie miała rządu chyba przez trzy lata (ile dokładnie nie pamiętam) i popatrz ...Belgia nadal istnieje ...
może to jest dzisiaj wyjście dla Polski ?
obalić rząd ,zdelegalizować WSZYSTKIE partie ,wprowadzić ''świeżą krew'' w ''partyjny beton skruszyć ''
kiedy widzi się te same od lat ponad dwudziestu partyjne ''ryje '' to czego oczekiwać?
wędrówki (p)osłów z jednej partii do drugiej to szczyt chamstwa i kpiny z ''wyborcy''
dla ''koryta'' zrobią wszystko a początek dał Wałęsa który ciebie ,mnie zwyczajnie po chamsku ''sprzedał ''
ja mam dzisiaj ''głosować '' ?na kogo ?
na kolejnego Rysia ''wędrowniczka '' Czarneckiego ?
na kolejnego Piotrowicza czy Czumę ?

powiewają mi jak wszyscy partyjniacy ...od prawa do lewa ...


Dopisane 14.10.2017r. o godz. 21:29:

Padło wiele niepotrzebnych słów i po naszej stronie i po stronie środowiska pana prezydenta - powiedział wicepremier Jarosław Gowin w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem na antenie RMF FM. Minister nauki i szkolnictwa wyższego dodał, że "polityka nie jest domeną ludzi świętych".

a Gowin ile to już partyjnych ''przytułków'' zaliczył ...
teraz własna partia?
kiedy się nie uda dalej będzie ''wazeliną '' prezesiny ?
jak Zbynio?

:)


do jutra ...y i niech wam rośnie ...
kiedyś was przerośnie i będzie sporo uciechy kiedy będę obserwował wasze zmiany nicków i te wasze ''volty ''

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.