Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~tlx niezalogowany
15 października 2017r. o 18:01
Raczej 500+ X NIE dla tej sekty nieudaczników !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16% niezalogowany
15 października 2017r. o 18:10
Sprawa jest oczywista - PiS zasłużył na swoje duże poparcie, i będzie rządził kilka kadencji. Wałkować wciąż o tym samym nie ma sensu, totalniacy POwiedzieli już wszytsko, a de facto nic nie powiedzieli, żadnych poważnych argumentów, tylko wciąż sączą zwykły prymitywny hejt. Temat do zamknięcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan? niezalogowany
15 października 2017r. o 19:14
W koncu pojawil sie profesor falco. Czekamy na rewelacje

Teskniłeś ?to zrozumiałe że chcesz popisać z mądrzejszym od siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 października 2017r. o 19:18
~~Fan? napisał(a): W koncu pojawil sie profesor falco. Czekamy na rewelacje

Teskniłeś ?to zrozumiałe że chcesz popisać z mądrzejszym od siebie

Oczywiscie, falco za takiego madrego sie uwaza. Ty tez jestes madrzejszy, Uwazasz przeciez siebie samego za madrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
15 października 2017r. o 19:38
~~16% napisał(a): Sprawa jest oczywista - PiS zasłużył na swoje duże poparcie, i będzie rządził kilka kadencji. Wałkować wciąż o tym samym nie ma sensu, totalniacy POwiedzieli już wszytsko, a de facto nic nie powiedzieli, żadnych poważnych argumentów, tylko wciąż sączą zwykły prymitywny hejt. Temat do zamknięcia.



PiS zasłużył co najwyżej na procesy przed Trybunałem Stanu całego kierownictwa i aktywu tej sekty.
I słowo stanie się ciałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
15 października 2017r. o 19:39
~~16% napisał(a): Sprawa jest oczywista - PiS zasłużył na swoje duże poparcie, i będzie rządził kilka kadencji. Wałkować wciąż o tym samym nie ma sensu, totalniacy POwiedzieli już wszytsko, a de facto nic nie powiedzieli, żadnych poważnych argumentów, tylko wciąż sączą zwykły prymitywny hejt. Temat do zamknięcia.



PiS zasłużył co najwyżej na procesy przed Trybunałem Stanu całego kierownictwa i aktywu tej sekty.
I słowo stanie się ciałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
15 października 2017r. o 19:39
~~16% napisał(a): Sprawa jest oczywista - PiS zasłużył na swoje duże poparcie, i będzie rządził kilka kadencji. Wałkować wciąż o tym samym nie ma sensu, totalniacy POwiedzieli już wszytsko, a de facto nic nie powiedzieli, żadnych poważnych argumentów, tylko wciąż sączą zwykły prymitywny hejt. Temat do zamknięcia.



PiS zasłużył co najwyżej na procesy przed Trybunałem Stanu całego kierownictwa i aktywu tej sekty.
I słowo stanie się ciałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 października 2017r. o 19:41
~~tlx napisał(a):
~~16% napisał(a): Sprawa jest oczywista - PiS zasłużył na swoje duże poparcie, i będzie rządził kilka kadencji. Wałkować wciąż o tym samym nie ma sensu, totalniacy POwiedzieli już wszytsko, a de facto nic nie powiedzieli, żadnych poważnych argumentów, tylko wciąż sączą zwykły prymitywny hejt. Temat do zamknięcia.



PiS zasłużył co najwyżej na procesy przed Trybunałem Stanu całego kierownictwa i aktywu tej sekty.
I słowo stanie się ciałem.

Musisz powiadomic o tym Bruksele i Europejski Trybynal Sprawiedliwosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu