Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Czerwonopomarańczowy Suchodrzew niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 6:09
~~Wiśniowa Sanwitalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Liliowoczerwony Śniedek napisał(a): no co tam piSSdzielce?
jest jakaś nowa aferka z waszym udziałem?...piszcie czy sam jak zwykle mam szukać bo wam brak ''jaj'' ;D

na razie aferka nr 1 to michaił kołodziejczak i jego środkowy palec POd ambasadą USA oraz to jak POtraktował unijną flagę,hiPOkryto
''


''Kołodziejczak przypomina, co mówił ojciec Morawieckiego
– To jak można zaufać Mateuszowi Morawieckiemu, przed którym przestrzegał mnie jego ojciec na łożu śmierci? Kornel Morawiecki powiedział mi jasno: proszę uważać na mojego syna, ja nie rozumiem jego decyzji. Nie współpracuj z Mateuszem Morawieckim. On zawsze cię oszuka – stwierdził Michał Kołodziejczak podczas poniedziałkowej konferencji pod siedzibą TVP. Tak odniósł się do pytania o jego wiarygodność. Ojciec Morawieckiego zmarł w 2019 roku.''

ciekawe to prawda ?
przypomina to trochę słowa ojca Kaczyńskich który w podobny sposób opisał mkkwacza..
podsumowując obie wypowiedzi mamy jeden wniosek podany jak ''na tacy''

oszust zawsze ciągnie do oszusta...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 6:48
Przemysław Czarnek: "Nie życzę Donaldowi Tuskowi debaty z Jarosławem Kaczyńskim, bo polegnie w ciągu dwóch minut".
Czyli Kaczyński z litości odmawia Tuskowi debaty. Łaskawy pan z niego i miłosierny.
Z tą debatą to jest trochę tak jak z tym maratonem, co to BY go Kaczyński podobno przebiegł, GDYBY mu się chciało
Generalnie Kaczyński to taki heros i mocarz, który bardzo uważa, żeby nikt tej jego legendarnej "siły" przypadkiem nie mógł sprawdzić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Kosodrzewina niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 8:54
No właśnie ,teraz przypomnę WAM co mówił mi ojciec Janusza . POwiedział że Janusz to kłamca skończony i strasznie fałszywy człowiek . A i żeby na niego uważać bo kupuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Ambrowiec niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 9:17
Kiedyś myślałem, że to Lempart i Sikorski dokonają ostatecznego zniszczenia PO.
Ale nie widziałem, że gwoździem do ich trumny będzie ten bazyliszek Kołodziejczak.
Her Tusk! G A M E O V E R!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przezorny niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 12:04
Lepiej zacząć wycofywać pieniądze z banków
bo jak ryży dorwie się do władzy to może być jak z OFE, (,,to nie są pieniądze Polaków,,)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żylistek niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 12:43
Opozycja pod przewodnictwem Tuska ma szansę przywrócić Polsce NORMALNOŚC i rzeczywistą PRAWORZĄDNOŚĆ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Suchodrzew niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 13:17
"Drogi Jarosławie, nie ma się co bać (...). Godzinka debaty i po bólu" – tymi słowami do prezesa PiS zwrócił się niedawno Donald Tusk.

po tych słowach mkkwacz się zamlaskał a ''płaszczak '' biegł by mu zmienić pampersa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miś niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 13:42
PIS wygra wybory,i pogoni PO będzie zgrzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza