Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~TW bablina niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 18:57
kaczynski boi się debaty po Polsku bo nie potrafi splecić zdania poprawnie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Hakonechloa niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 18:59
jest w sieci pierwsza debata mlaskacza z Tuskiem ...wrzucić? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 19:40
Tak sobie myślę o tych mistrzach kamuflażu, co "śledzili" Kołodziejczaka, o tych orłach z podnośnika, co odwiedzali Lotną Brygadę w mieszkaniu na drugim (?) piętrze. O komendancie Boom Boxie, o rozkazie oddawania czajników elektrycznych, o porywaczach nastolatek co rozbijają radiowozy z tymi nastolatkami w środku. O złodziejach worków z węglem, o pilocie śmigłowca - postrachu rodzinnych pikników, o tym, co hotel zdemolował i straszył gości, i o tych, którym pijak ukradł radiowóz.
I jeszcze ten z Łomży, który zgubił notatniki ze wszystkimi danymi osobowymi przesłuchiwanych. Ci z Kalisza, co się pobili na urodzinach i wylądowali w szpitalu, ci od zrzucanego z helikoptera konfetti, i ci od "hiszpańskich nurków"... Tak jak ci, którzy zablokowali radiowozem całą autostradę, bo jacyś pisowscy notable się spieszyli.
I myślę też o pałkarzach bijących dziewczyny protestujące na ulicach, o miłośnikach łamania rąk i pryskania gazem łzawiącym prosto w twarz. O tych od paralizatora i Igora Stachowiaka. I innych ofiar, ile ich już było...? O prześladowaniu kobiet, które przeżywały dramat poronienia, o szpiegowaniu pacjentek gabinetów ginekologicznych i straszeniu lekarzy. O nadużywaniu uprawnień, zatrzymywaniu i legitymowaniu ludzi bez cienia powodu. O setkach policjantów wysyłanych do "ochrony" jednego brzydkiego domu i starego kulfona na Żoliborzu.
Tak sobie o tym wszystkim myślę, patrząc na hasło wyborcze PiS... Bezpieczna Przyszłość Polaków...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Hakonechloa niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 20:14
a ja do tego dodam jeszcze to że w tym całym natłoku ''zajęć'' jakie mają a które tu opisałeś dochodzi jeszcze sprawa zielonego ''Lambo'' ...
film z jego bandyckimi wręcz zachowaniami jest w sieci na ''stop cham'' i na YT...
są widoczne ''blachy'' a druga sprawa to fakt że taki samochód nie jest zbyt powszechny...;D
a jednak Policja od dwóch miesięcy próbuje namierzyć właściciela...;D

to zapytam ...na kiego ''wuja'' wam CEPIK panowie ''policmajstry''?...na ''kowalskiego w ''maluchu''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herr Jurek niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 4:23
Patrzę, że prezes Kaczyński z panem Zbyszkiem jednak naprawili sądownictwo.

Przyłębska - 9,7 tys. podwyżki (pensja 43,4 tys.)
Manowska - 9,3 tys. podwyżki (pensja 41,6 tys.)
Piotrowicz - 7,8 tys. podwyżki (pensja 35 tys.)
Pawłowicz - 7,8 tys. podwyżki (pensja 35 tys.)

No i kto tu jest nadzwyczajną kastą, drodzy Polacy? PISowcy po prostu śmieją nam się w twarz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Hakonechloa niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 6:22
dobrze piszesz ...;D
oto cały piSSdzielski ''folwark'' zwany ''polszą''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Swołocz pisowska niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 8:37
https://wiadomosci.wp.pl/nie-wiedzialam-przylapali-kierowce-emilewicz-6933587368565696a


Bandycki rząd bufonów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kołodziejczyk prezydent niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 8:46
Janusz , do PO ja chciałem się zapisać . POdstawóweke prawie skończyłem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza