Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Mafia VAT niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 17:19
No tyle pieniądzy . POszło dla Polaków ,rodziny Polskiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Żylistek niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 17:54
~~Mafia VAT napisał(a): No tyle pieniądzy . POszło dla Polaków ,rodziny Polskiej .


Ale głównie dla swoich, pisowskich działaczy i ich rodzin w zarządach i radach nadzorczych spółek skarbu państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Driakiew niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 18:10
Każdy polityk to zdrajca narodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Żeniszek niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 18:12
~~Brązowoszary Driakiew napisał(a): Każdy polityk to zdrajca narodu.

sami z siebie się nie biorą ...
a ci którzy ich wybierają to tez zdrajcy? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 18:23
~~Żółty Żeniszek napisał(a): Frekwencyjna klapa pikniku PiS. "Tyle pieniędzy zmarnowanych"

a teraz na dodatek trzeba będzie wywalić kasiorę na remont prywatnego jak widać ''helikopterka'' ;D
za niedługi czas mam imieninki...
czy można poprosić by w ramach ''atrakcji '' przeleciał na niskim pułapie nam moją ulicą i wysypał konfetti?
nie ma tu słupów wysokiego napięcia a i drzew niewiele i niskie...;D
będzie bezpiecznie...chyba...


A co zrobisz Janie jak przydzielony zostanie helikopter i ciach niski lot nad DM i po strychu…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Williamflacy niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 18:23
vk01 - vk2at, vk6at
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwony Rozchodnik niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 18:58
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółty Żeniszek napisał(a): Frekwencyjna klapa pikniku PiS. "Tyle pieniędzy zmarnowanych"

a teraz na dodatek trzeba będzie wywalić kasiorę na remont prywatnego jak widać ''helikopterka'' ;D
za niedługi czas mam imieninki...
czy można poprosić by w ramach ''atrakcji '' przeleciał na niskim pułapie nam moją ulicą i wysypał konfetti?
nie ma tu słupów wysokiego napięcia a i drzew niewiele i niskie...;D
będzie bezpiecznie...chyba...


A co zrobisz Janie jak przydzielony zostanie helikopter i ciach niski lot nad DM i po strychu…


Ty sam jak ten przydzielony , skąd wy się q*wa bierzecie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Żeniszek niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 19:07
~~J23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółty Żeniszek napisał(a): Frekwencyjna klapa pikniku PiS. "Tyle pieniędzy zmarnowanych"

a teraz na dodatek trzeba będzie wywalić kasiorę na remont prywatnego jak widać ''helikopterka'' ;D
za niedługi czas mam imieninki...
czy można poprosić by w ramach ''atrakcji '' przeleciał na niskim pułapie nam moją ulicą i wysypał konfetti?
nie ma tu słupów wysokiego napięcia a i drzew niewiele i niskie...;D
będzie bezpiecznie...chyba...


A co zrobisz Janie jak przydzielony zostanie helikopter i ciach niski lot nad DM i po strychu…

żaden problem...
zrobię z siebie więźnia politycznego...jest tyle na to sposobów że zależy na jak długo zechcę nim być ...np. w okresie jesienno-zimowym wystarczy sprajem wypisać coś na szybie biura jakiegoś (p)osła i ciach ...
wyjdę ,poszaleję trochę i ciach ...''recydywa'';D
popatrz na Brevika...skarży się że internet ma za wolny ...że nie dostarcza mu się nowych gier wideo...
nasi się skarżą że nie mają stołu do ''pingla'' ;D
żyć nie umierać....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza