Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~bazyliszek niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 14:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Kiścień niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 15:18
''Zapadła decyzja ws. emerytur stażowych. "S" nie kryje rozczarowania''

HAHAHAHA... ''solidaruchy'' niepocieszeni....
mało wam przywilejów ?...mało ''wydymaliście'' państwo i Polaków?....teraz jeszcze zachciało się wcześniejszych emeryturek?
a tu mkkwacz i matołusz pokazał wam ''fucka'' bo musiałby ze swojego korytka przerzucić w wasze...;D
do roboty a nie liczyć na ''drapane'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 15:25
My tu z Rydzykiem stocznię uratowali a tu taka podzięka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Kiścień niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 15:35
strajkować....;D ...protestować...;D
skakać przez płoty ...spać na styropianie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cela niezalogowany
26 sierpnia 2023r. o 21:44
https://tvn24.pl/premium/willa-plus-prokuratura-wszczela-postepowanie-w-sprawie-dotacji-ministra-czarnka-7265210
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ladaco niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 9:08
Wy też tak macie , że jak przełączacie kanał w TV i trafiacie na Prezesa, to l leci wiązanka ??
U mnie właśnie poszło grubo i to w towarzystwie ... Nawet nie wiem kiedy, samo poszło , aż żona mi przypomniała że mamy otwarty balkon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Kobea niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 9:17
kiedyś i u nas tak bywało ...chociaż nie mam balkonu ...;D
ale od ''ośmiu lat ...'' itd ;D ten karzeł budzący kiedyś u mnie odrazę teraz mnie tylko bawi...
inna sprawa kiedy pomyślę co robi z Polską i Polakami...
wtedy normalnie go nienawidzę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wzloty i upadki niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 9:45
ale od ''ośmiu lat ...'' itd ;D ten karzeł budzący kiedyś u mnie odrazę teraz mnie tylko bawi„

Przebijasz Donalda Janie w łgarstwie
on ciebie bawi …?? dobre..
Jarosław jest najważniejszą osobowością
w twoim zafajdanym życiu , tlenem
, inspiracją , natchnieniem
nie trzeba kłamać Janie …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza