Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Piernikowa Kobea niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 13:36
"Bezpieczna przyszłość Polaków".
taki to ''program'' wymyślili sobie piSSdzielcy gdy tymczasem...


-ginie dwóch Polaków w Przewodowie
-''ruska'' rakieta leci na drugą stronę Polski niezauważona
-latają sobie nad Polską białoruskie śmigłowce ''niezauważone'' przez radary

później sprawa odpadnięcia zapalnika od głowicy ale wcześniej przecież było odpalenie ''pazerfausta'' przez szefa Policji...

;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 13:52
Janusz , wiesz że ten Prigożyn już raz zginął w katastrofie lotniczej w Kongo . Dobry z niego zawodnik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 14:02
~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Janusz , wiesz że ten Prigożyn już raz zginął w katastrofie lotniczej w Kongo . Dobry z niego zawodnik .


Ja ci powiem że ten twój pomysł aby matka cichodajka pracowała w domu , nie wypali .POlicz ZUS 1600 , + składka zdrowotna , bieżąca woda w domu bo przecie użytego bobra nie będzie spłukiwać wodą z butelki po mineralnej . Mało co zostanie na życie .No chyba że do firmy wciągnie córkę , masz Tusku siostrę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 14:06
Coś Ci napiszę ośmiogwiazdkowy DEBILU , mieszkam sam jestem PO rozwodzie i wywalone mam jakieś związki . Wybrałem święty spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczep wielolistny niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 14:47
Mieszkasz sam bo kto by z tobą mógł wytrzymać skoro stan twojego umysłu wskazuje na niedorozwój umysłowy a co za tym idzie nieobliczalność .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Bambus niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 15:07
~~taka prawda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Janusz , wiesz że ten Prigożyn już raz zginął w katastrofie lotniczej w Kongo . Dobry z niego zawodnik .


Ja ci powiem że ten twój pomysł aby matka cichodajka pracowała w domu , nie wypali .POlicz ZUS 1600 , + składka zdrowotna , bieżąca woda w domu bo przecie użytego bobra nie będzie spłukiwać wodą z butelki po mineralnej . Mało co zostanie na życie .No chyba że do firmy wciągnie córkę , masz Tusku siostrę ?




To że u ciebie w rodzinie wszyscy tak zarabiają na życie to nie oznacza że inne rodziny mają podobnie.

Mimo wszystko wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 18:58
~~Bananowy Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~taka prawda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Milioner Donald TUSK napisał(a): Janusz , wiesz że ten Prigożyn już raz zginął w katastrofie lotniczej w Kongo . Dobry z niego zawodnik .


Ja ci powiem że ten twój pomysł aby matka cichodajka pracowała w domu , nie wypali .POlicz ZUS 1600 , + składka zdrowotna , bieżąca woda w domu bo przecie użytego bobra nie będzie spłukiwać wodą z butelki po mineralnej . Mało co zostanie na życie .No chyba że do firmy wciągnie córkę , masz Tusku siostrę ?



To że u ciebie w rodzinie wszyscy tak zarabiają na życie to nie oznacza że inne rodziny mają podobnie.

Mimo wszystko wyrazy współczucia.


To tyś Bambus czy milioner Tusk ???

Co za niedziela ,toś mi dzień zrobił ,wystawiasz Tusku w Świętokrzyskiem Romana Giertycha, mówiąc do Kaczyńskiego, że "Pan Roman Giertych w czasie kampanii rozliczy Ciebie bardzo precyzyjnie i dokładnie (...) Twój wicepremier ma dla Ciebie wiele ciekawych informacji."
Cholera... petarda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Rumianek niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 19:12
Jaki jest koń to każdy widzi, iiiiiiiiiaaaaaahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza