Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Lex banda niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 21:51
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tusk-wygrywa-z-pis-w-sadzie-policja-sledzi-kolodziejczaka/rlhncvr,79cfc278


PiSSowce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Step baj step niezalogowany
27 sierpnia 2023r. o 22:20
~~Lex banda napisał(a): https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tusk-wygrywa-z-pis-w-sadzie-policja-sledzi-kolodziejczaka/rlhncvr,79cfc278


PiSSowce


POpeliniarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lewak i gender niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 4:50
Faktem jest, że Donald Tusk nie ma litości dla starszego Pana z Żoliborza.
Kaczyński chowa się przed Tuskiem w Góry Świętokrzyskie, a tam zza Łysej Góry wyskakuje Roman Giertych. Tusk jeńców nie bierze .
. To graniczy z sadyzmem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Kobea niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 8:07
piSSdzielce dobrze wiedzą że jak stracą tamte rejonu to są przegranymi na całej linii...
ciekawi mnie trochę jak to się tam rozstrzygnie...
Giertych nie bierze jeńców....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 8:14
Nie wydaje mi się, aby Kaczyński w świętokrzyskim mógł wygrać z Giertychem, szczególnie że to konserwatywny elektorat, a naszczalnik jest gejem, więc niezbyt to wyborcom przypadnie do gustu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 8:23
janusz kowalski to pisowskie ścierwo w pigułce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Kobea niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 8:29
może właśnie dlatego że to ich ''ostatni bastion'' wysłali tam mkkwacza...może go traktują jako koło ratunkowe?
tylko czy jest co ratować?
napiszę to tak chociaż nie chcę nikogo tu urazić...nawet te przysłowiowe ''wsioki'' też potrafią myśleć bo widać to chociażby po tym jak i na Podlasiu zmienia się nastawienie do piSSdzielców...
chyba na portalu oko.press była mapka o zmianach w nastawieniu ludzi do danych partii politycznych i Podlasie zaznaczone było jako ten rejon Polski gdzie piSSdzielcy stracili najwięcej z ''elektoratu''

myślę że kwestia czy jest gejem czy nie nie będzie tu miała znaczenia...
dlaczego?...bo ludzie na spotkaniach z mkkwaczem nie krzyczą ''precz z gejem'' tylko ''będziesz siedział złodzieju'' lub co najbardziej mnie rajcuje a co wykrzyczeli mu nawet ostatnio ...
''precz z kaczorem dyktatorem'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
28 sierpnia 2023r. o 8:47
kaczynski zbudował mafię kłamstwa i złodziejstwa na grobie swojego brata i pozostałych ofiar katastrofy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu