Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Anonimowy Czosnek niezalogowany
22 września 2023r. o 11:17
Wstyd mi za PIS .
Wstyd mi za rodaków, którzy popierają złajdaczoną prawicę!
Rząd do dymisji!
Morawiecki do dymisji!
RAU do pierdla .
Dziadu do piekła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Jagoda niezalogowany
22 września 2023r. o 13:33
~~Jarosław sprawca wielu ciąż napisał(a): Rzeczniczka Straży Granicznej- Michalska: reżyserka "Zielonej granicy" nie pytała o nasze przeżycia i emocje związane z służbą na granicy.
W sumie racja
bo mnie też zastanawia co może czuć pogranicznik który wyrzuca na mróz matkę z dziećmi
który za druty w ciemny las noc wywala ciężarną
który ludzi chorych, z połamanymi nogami wywozi ze szpitala na bagna

co on może czuć pani rzecznik Michalska?


Co to za nowa moda obrażanie munduru? Marynarkę prezydenta, kub posła też można obrazić? Nie obrażają munduru policjanci siedzący na ławie oskarżonych oskarżeni o śmiertelne pobicie obywatela? Nie obraża munduru funkcjonariusz Straży Granicznej skazany za przemyt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Firletka niezalogowany
22 września 2023r. o 20:56
PIS JEST DO DUPY !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
22 września 2023r. o 23:20
kaczynski to ZŁO i musi zniknąć z życia publicznego. Naszego życia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WIN niezalogowany
22 września 2023r. o 23:21
PiS TO MOJE ŻYCIE! KOCHAM JAROSŁAWA! JAROSŁAW POLSKEM ZBAW!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j23 niezalogowany
23 września 2023r. o 12:59
~~WIN napisał(a): PiS TO MOJE ŻYCIE! KOCHAM JAROSŁAWA! JAROSŁAW POLSKEM ZBAW!


Ten niewysoki ,oszczany człowieczek nie upodobnia się do Gomułki - on stanowi powtórkę Gomułki, kopie tego osobnika.
Mali ludzie odreagowują kompleks wzrostu przez pozycję w społeczeństwie - i tak tez jest teraz. Gdyby robił to na własny rachunek i za własne pieniądze - wszystko OK.
Ale - nie dam się okradać - i 15 października wezmę udział w zakończeniu tego cyrku. Bo - jeśli nie przerwiemy tego marszu - powtórzy się rok 1933 w sąsiednim kraju !
Teraz tylko czekać pożaru - albo na Nowogródzkiej, albo gmachu Sejmu.
Ciekawe kto odegra van der Lubego - pewnie wizowy imigrant z Azji !
A pewien Rajmund ostrzegał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Słoneczniczek niezalogowany
23 września 2023r. o 14:03
~~j23 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~WIN napisał(a): PiS TO MOJE ŻYCIE! KOCHAM JAROSŁAWA! JAROSŁAW POLSKEM ZBAW!


Ten niewysoki ,oszczany człowieczek nie upodobnia się do Gomułki - on stanowi powtórkę Gomułki, kopie tego osobnika.
Mali ludzie odreagowują kompleks wzrostu przez pozycję w społeczeństwie - i tak tez jest teraz. Gdyby robił to na własny rachunek i za własne pieniądze - wszystko OK.
Ale - nie dam się okradać - i 15 października wezmę udział w zakończeniu tego cyrku. Bo - jeśli nie przerwiemy tego marszu - powtórzy się rok 1933 w sąsiednim kraju !
Teraz tylko czekać pożaru - albo na Nowogródzkiej, albo gmachu Sejmu.
Ciekawe kto odegra van der Lubego - pewnie wizowy imigrant z Azji !
A pewien Rajmund ostrzegał .


a kiedyś tak ciekawie się zapowiadało...
mieliśmy Brunona K. ...teraz ostał nam ino Szymczyk ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Kasztanowiec niezalogowany
23 września 2023r. o 14:57
następnym razem butka dobrze się zastanowi nim znowuż zacznie obrażać Polaków, nauka nie idzie w las
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza