Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Jurek niezalogowany
3 listopada 2023r. o 8:36
Nigdy, nigdy, nigdy nie możemy zapomnieć, że PiS to nie jest normalna, demokratyczna partia. Nie możemy zapomnieć, że oni chcieli wprowadzić w Polsce autorytaryzm. Nie możemy zapomnieć, że uwłaszczali na majątku państwowym swoją nomenklaturę.
NIGDY NIE MOŻEMY O TYM ZAPOMNIEĆ!
Wyroki skazujące, odzyskane mienie, upublicznione dokumenty, nagrania i zeznania powinny w tym pomóc.
Jeśli nowa władza o tym zapomni i skupi się na sobie, to PiS wróci silniejszy, podlejszy i zabójczo skuteczny, bo ma miliardy zrabowane Polakom.
Ja nie zapomnę. Mam nadzieję że demokratyczni politycy też nie zapomną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Irezyna niezalogowany
3 listopada 2023r. o 12:06
~~Jurek napisał(a): Nigdy, nigdy, nigdy nie możemy zapomnieć, że PiS to nie jest normalna, demokratyczna partia. Nie możemy zapomnieć, że oni chcieli wprowadzić w Polsce autorytaryzm. Nie możemy zapomnieć, że uwłaszczali na majątku państwowym swoją nomenklaturę.
NIGDY NIE MOŻEMY O TYM ZAPOMNIEĆ!
Wyroki skazujące, odzyskane mienie, upublicznione dokumenty, nagrania i zeznania powinny w tym pomóc.
Jeśli nowa władza o tym zapomni i skupi się na sobie, to PiS wróci silniejszy, podlejszy i zabójczo skuteczny, bo ma miliardy zrabowane Polakom.
Ja nie zapomnę. Mam nadzieję że demokratyczni politycy też nie zapomną.

Ty lepiej nie zapomnij pójść do lekarza, ludzie chorzy z nienawiści szybko umierają, wiec??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trotyl niezalogowany
3 listopada 2023r. o 14:19
https://youtu.be/NKPR2FOebXU?si=hl4ZbNfO1OJyUqle


kaczynski wysadził Polskę w powietrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania skalna niezalogowany
3 listopada 2023r. o 14:24
~~Szarozielona Irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Nigdy, nigdy, nigdy nie możemy zapomnieć, że PiS to nie jest normalna, demokratyczna partia. Nie możemy zapomnieć, że oni chcieli wprowadzić w Polsce autorytaryzm. Nie możemy zapomnieć, że uwłaszczali na majątku państwowym swoją nomenklaturę.
NIGDY NIE MOŻEMY O TYM ZAPOMNIEĆ!
Wyroki skazujące, odzyskane mienie, upublicznione dokumenty, nagrania i zeznania powinny w tym pomóc.
Jeśli nowa władza o tym zapomni i skupi się na sobie, to PiS wróci silniejszy, podlejszy i zabójczo skuteczny, bo ma miliardy zrabowane Polakom.
Ja nie zapomnę. Mam nadzieję że demokratyczni politycy też nie zapomną.

Ty lepiej nie zapomnij pójść do lekarza, ludzie chorzy z nienawiści szybko umierają, wiec??

Gdyby tak było Jurku-Irezyno twój brat nie wychodził by od lekarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Kroplik niezalogowany
3 listopada 2023r. o 15:36
~~Szarozielona Irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Nigdy, nigdy, nigdy nie możemy zapomnieć, że PiS to nie jest normalna, demokratyczna partia. Nie możemy zapomnieć, że oni chcieli wprowadzić w Polsce autorytaryzm. Nie możemy zapomnieć, że uwłaszczali na majątku państwowym swoją nomenklaturę.
NIGDY NIE MOŻEMY O TYM ZAPOMNIEĆ!
Wyroki skazujące, odzyskane mienie, upublicznione dokumenty, nagrania i zeznania powinny w tym pomóc.
Jeśli nowa władza o tym zapomni i skupi się na sobie, to PiS wróci silniejszy, podlejszy i zabójczo skuteczny, bo ma miliardy zrabowane Polakom.
Ja nie zapomnę. Mam nadzieję że demokratyczni politycy też nie zapomną.

Ty lepiej nie zapomnij pójść do lekarza, ludzie chorzy z nienawiści szybko umierają, wiec??


No to pisdzielcy muszą uwazać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Abelia niezalogowany
3 listopada 2023r. o 17:18
~~Szarobury Kroplik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielona Irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Nigdy, nigdy, nigdy nie możemy zapomnieć, że PiS to nie jest normalna, demokratyczna partia. Nie możemy zapomnieć, że oni chcieli wprowadzić w Polsce autorytaryzm. Nie możemy zapomnieć, że uwłaszczali na majątku państwowym swoją nomenklaturę.
NIGDY NIE MOŻEMY O TYM ZAPOMNIEĆ!
Wyroki skazujące, odzyskane mienie, upublicznione dokumenty, nagrania i zeznania powinny w tym pomóc.
Jeśli nowa władza o tym zapomni i skupi się na sobie, to PiS wróci silniejszy, podlejszy i zabójczo skuteczny, bo ma miliardy zrabowane Polakom.
Ja nie zapomnę. Mam nadzieję że demokratyczni politycy też nie zapomną.

Ty lepiej nie zapomnij pójść do lekarza, ludzie chorzy z nienawiści szybko umierają, wiec??

No to pisdzielcy muszą uwazać.

coś Ci się pomyliło, uważać musi ten co się karmi nienawiścią i chęcią zemsty, zwolennicy PO, to jak powiedział były minister finansów w rządzie Tuska dzisiaj profesor Belka , TOTALNA ZAPAŚĆ INTEAKTUALNA , każdy komentarz zwolennika PO pokazuje jego ograniczenia umysłowe, tyle w temacie, Waszą pożywką jest wulgarność , prymitywizm , i zaraz to potwierdzisz plując jadem i prymitywnym językiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Klon niezalogowany
3 listopada 2023r. o 17:28
aha...czyli czarnek i pawłowicz...;D
zawsze uważałem że to chamska patologia ...
zresztą nie jedyna w szeregach piSSdzielców...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Abelia niezalogowany
3 listopada 2023r. o 17:36
~~Spopielały Klon napisał(a): aha...czyli czarnek i pawłowicz...;D
zawsze uważałem że to chamska patologia ...
zresztą nie jedyna w szeregach piSSdzielców...;D

nie będę z Tobą polemizować , Twój komentarz pokazuje Twoje ograniczenia intelektualne , nazwisko zawsze piszemy z dużej litery, zapamiętaj !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.