Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 20:51
taka z niej nauczycielka że o zbrodni katyńskiej czytała w przedwojennych książkach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
18 listopada 2023r. o 6:56
~~TW bablina i koledzy mafiozi napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-jak-inni-poslowie-moze-pozegnac-sie-z-prywatna-ochrona-w-sejmie-6964132314229440a

Wraca normalność do Sejmu



Ale jak to bez wstępu? Przecież bez nich, to on nigdy nie znajdzie w tym gmachu drogi do sali obrad!!!Bez tych kolesi to on nawet do kibla nie trafi.
1,5-2 mln zł rocznie za ochronę darmozjada- mają rozmach sk...y syny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Żagwin niezalogowany
18 listopada 2023r. o 9:09
bardzo dobrze że ela ''reasumpcja'' nie dostała funkcji marszałka...
bardzo dobrze...sejm i Polska na tym sporo zaoszczędzi...;D
a to że piSSdzielcy teraz lamentują?...zbieraj a to co sami zasiali ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Żagwin niezalogowany
18 listopada 2023r. o 9:22

a to że piSSdzielcy teraz lamentują?...zbieraj a to co sami zasiali ...;D
trochę wyolbrzymiam specjalnie dla jaj…D
młodzi chętnie to czytają , potęgując nienawiść do każdego piSSdzielca ..D
a mi o to chodzi …..D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Żagwin niezalogowany
18 listopada 2023r. o 9:30
boli?...ma boleć ...;D
i jeszcze długo będzie cię boleć...;D

a młodzi?...młodzi pokazali ''fucka'' tej twojej piSSdzielskiej złodziejsko-oszukańczej partii której śladem sam teraz idziesz...

sirdź w tej swojej zapyziałej norze i lecz się i z nienawiści i głupoty ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Myszaty Przebiśnieg niezalogowany
18 listopada 2023r. o 9:57
~~Złocistozielony Mieczyk napisał(a): zacznijmy od tego że to ostatnie określenie jest w pewien sposób obraźliwe
jest to określenie pejoratywne którego ja też używam ale w innym przypadku a mianowicie -piSS...;D

i tu jest zasadnicza różnica...ja tak określam całe ugrupowanie a ty konkretnego człowieka i w formie praktycznie brzmiącej jednoznacznie...
pisząc jednak że to ''wymoczek'' już się z tobą zgadzam patrząc na jego wcześniejsze zachowania w kilku sprawach...
czy sam Hołownia jest odpowiednim kandydatem?...nie wiem bo nie znam składu partii którą reprezentuje...może więc kilka nazwisk?


Hołownia?
Płaczek i zamordysta kmowidowy...
Ale i tak chyba lepszy od bezczelnej witek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Żagwin niezalogowany
18 listopada 2023r. o 11:48
'' Drzwi Pałacu Prezydenckiego zawsze są otwarte, a ja jestem gotowy do współpracy z nowo wybranym Sejmem. Jednocześnie wyraziłem głębokie ubolewanie, że przedstawiciel największego klubu parlamentarnego nie został wybrany do prezydium Sejmu - stwierdził Andrzej Duda.''
Anżej nie świruj...
to tylko ze względu na oszczędności...;D
po jakiego ''wuja'' jeszcze jeden marszałek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wwwlucjanocicepl niezalogowany
18 listopada 2023r. o 14:19


''Od tej sytuacji minęło kilkanaście lat, ale zdaniem niektórych prawników sprawa się nie przedawniła, a Piotrowicz może odpowiedzieć karnie
"Nie ulega wątpliwości, że Stanisław Piotrowicz wykorzystał pełnioną funkcję oraz status senatora RP do podżegania oraz wywierania wpływu na inne osoby w celu osiągnięcia korzyści osobistej dla swojej córki" — napisali posłowie opozycji w piśmie do prokuratury, o czym informuje "Gazeta Wyborcza".
Idol Lucjana. Komuch ale jego a takich on nie tyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza