Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Amarantowy Sadziec niezalogowany
25 maja 2024r. o 8:19
''Zaskoczyły mnie pewne metody działania tego pana, chociażby to, że przez dwa lata nagrywał ludzi z otoczenia. Do tego trzeba mieć pewne predyspozycje - mówił o działaniach Tomasza Mraza gość "Rozmów Gazeta.pl" Piotr Niemczyk.
W piątkowym wydaniu "Rozmów Gazeta.pl" gościem jest Piotr Niemczyk, były zastępca dyrektora Zarządu Wywiadu Urzędu Ochrony Państwa. Prowadząca wywiad Iwona Kutyna zapytała na początku wywiadu o zeznania i nagrania Tomasza Mraza i to, czy mógłby być agentem wewnątrz resortu sprawiedliwości. - Z pewnego punktu widzenia każdy może być agentem. Natomiast mnie zaskoczyły pewne metody działania tego pana, chociażby to, że przez dwa lata nagrywał ludzi z otoczenia. Do tego trzeba mieć pewne predyspozycje, więc to nie jest proste, że przez dwa lata się chodzi i nagrywa swoich kolegów - tak na temat Tomasza Mraza i jego nagrań mówił gość Iwony Kutyny. Niemczyk dodał, że "robił tak Zbigniew Ziobro", ale "on ma specjalne predyspozycje do tego".

nie wiem dlaczego żyjąc kiedyś w pewnej rzeczywistości dzisiaj może kogoś dziwić to co robił Mraz...
mnie nie dziwi a powód że się nie dziwię jest banalnie prosty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirkowy Blawatek niezalogowany
25 maja 2024r. o 8:33
~~Żółtawy Rącznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niezalogowany Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielonożółty Floks napisał(a): widzicie piSSdzielce te nerwowe ruchy waszego mlaskacza?...;D
od razu i kawa nawet bardziej smakuje...

Filiks jest ''de best''


Do chama należy mówić prosto. Geju to zwykły cham i cieć, który wszystkimi gardzi.
Jeżeli ktoś uznał go za „inteligenta z Żoliborza” to dał się tej kreaturze zmanipulować.

I tu popieram twój wpis ..100/100
C.H.A.M.S.K.I -C.H.A.M.I.E po stokroć
a jak ogarniesz dlaczego , to odpisz
niedorozwoju…!!



Ja 200/200 Rącznika popieram z takim czeba czeba tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
25 maja 2024r. o 8:41
No co tam klakierki:)??? Jaki to dziś przekaz dnia z tefałenu i gazety wybrańców??:)
Czajniki pancerne??:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
25 maja 2024r. o 9:05
Kot prezesa ponoć nie lubi rudego? Yogi pyta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
25 maja 2024r. o 10:03
Kiedy wreszcie te wszystkie Kaczyńskie i inne świry pójdą siedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Houk niezalogowany
25 maja 2024r. o 11:13
~~pytanie za 100 napisał(a): Kiedy wreszcie te wszystkie Kaczyńskie i inne świry pójdą siedzieć?


Zwróć się bezpośrednio z zapytaniem do wodza wszystkich wodzów,........tylko najpierw weź kąpiel i ładnie się POmaluj:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tak to widzę niezalogowany
25 maja 2024r. o 12:05
Trzeba zablokować możliwość ucieczki "elity" Złajdaczonej Prawicy, żeby to robactwo nie rozlazło się przed poniesieniem zasłużonej kary za swoje niecne przestępstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Sadziec niezalogowany
25 maja 2024r. o 12:24
''Zbigniew Ziobro walczy z nowotworem. Nowe informacje na temat stanu zdrowia polityka przekazał Patryk Jaki. Europoseł od kilku miesięcy zastępuje byłego szefa Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratura Generalnego w roli szefa Suwerennej Polski.

W ostatnich tygodniach media obiegła informacja o pogorszeniu się stanu zdrowia polityka. Osobiście odniósł się do niej kilka dni temu na antenie Telewizji Republika Zbigniew Ziobro.

— Choroba nauczyła mnie dystansu do życia. Namawiam wszystkich do tego, że warto się badać. Wydawało mi się, że rak i ja, to nie są obszary, w których możemy się spotkać. Zabrakło u mnie kompleksowych badań, które mogłyby wykryć — opisywał lider SP.''

a kogo to obchodzi zdrowie Zbynia ''zero''...

nie miał czasu na wcześniejsze badania bo był zajęty tworzeniem swoich Piebiaków ...
tego samego łajzy który na swoim ''fejsiku'' brylował w rosyjskiej propagandzie...

a dzisiaj jak obserwujemy tą komisję od ''ruskich wpływów'' o tym ani słowa...dlaczego?
przecież pajęczyna wspomnianego Piebiaka jest podobna tej od szalonego Antona Macjarewicza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza