Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Słuchajcie niezalogowany
24 maja 2024r. o 21:23
Słuchajta klakiery koalicji 13, wy już Prezesa Kaczyńskiego na te niby komisję nie zapraszajta więcej, bo dzieci z was robi niedouczone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdk niezalogowany
24 maja 2024r. o 21:31
~~Słuchajcie napisał(a): Słuchajta klakiery koalicji 13, wy już Prezesa Kaczyńskiego na te niby komisję nie zapraszajta więcej, bo dzieci z was robi niedouczone.

Przecież ten stary dziad ciągle myśli że jest kimś ważnym a jest zwykłym brudasem ,widziałeś ile łupieżu miał na marynarce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Widziałem niezalogowany
24 maja 2024r. o 21:55
~~8 gwiazdk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Słuchajcie napisał(a): Słuchajta klakiery koalicji 13, wy już Prezesa Kaczyńskiego na te niby komisję nie zapraszajta więcej, bo dzieci z was robi niedouczone.

Przecież ten stary dziad ciągle myśli że jest kimś ważnym a jest zwykłym brudasem ,widziałeś ile łupieżu miał na marynarce .


Widziałem ile ty masz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Tojad niezalogowany
24 maja 2024r. o 22:03
~~8 gwiazdk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Słuchajcie napisał(a): Słuchajta klakiery koalicji 13, wy już Prezesa Kaczyńskiego na te niby komisję nie zapraszajta więcej, bo dzieci z was robi niedouczone.

Przecież ten stary dziad ciągle myśli że jest kimś ważnym a jest zwykłym brudasem ,widziałeś ile łupieżu miał na marynarce .


On jest brudasem , a kim ty jesteś głupcze

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
25 maja 2024r. o 6:07
Jak patrzę na komentarze , to wychodzi na to, że czytelnicy Bolca to w większości miłośnicy PiS i chodzącego trupa.. Skąd PiS ma wciąż kasę na te fermy trolli ? . Wiem, wiem, dużo zagarnęli pod siebie ale nie myślałem że będą ją tak inwestować. Rubli też pewnie nie brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
25 maja 2024r. o 6:07
Jak patrzę na komentarze , to wychodzi na to, że czytelnicy Bolca to w większości miłośnicy PiS i chodzącego trupa.. Skąd PiS ma wciąż kasę na te fermy tro-lli ? . Wiem, wiem, dużo zagarnęli pod siebie ale nie myślałem że będą ją tak inwestować. Rubli też pewnie nie brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Rącznik niezalogowany
25 maja 2024r. o 7:53
~~Niezalogowany Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonożółty Floks napisał(a): widzicie piSSdzielce te nerwowe ruchy waszego mlaskacza?...;D
od razu i kawa nawet bardziej smakuje...

Filiks jest ''de best''


Do chama należy mówić prosto. Geju to zwykły cham i cieć, który wszystkimi gardzi.
Jeżeli ktoś uznał go za „inteligenta z Żoliborza” to dał się tej kreaturze zmanipulować.


I tu popieram twój wpis ..100/100
C.H.A.M.S.K.I -C.H.A.M.I.E po stokroć
a jak ogarniesz dlaczego , to odpisz
niedorozwoju…!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Buk niezalogowany
25 maja 2024r. o 8:13
Kto oglądał obrady komisji to określi zachowanie I Sekretarza KC PiS stosując cytat: ,, jesteś pan bydle, cham i prostak ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.