Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce remontów, nie chce etatowego
~~ciekawe niezalogowany
21 października 2017r. o 22:34
~~obserwator napisał(a): Burmistrz to może niech policzy ile metrów chodnika by zrobił w Gminie za swoje bezsensowne wycieczki do Bośni.Myślę ze parę setek metrów by się nazbierało.

Czy w Gminie Nowogrodziec jest jakaś gminna droga żeby miała chodnik ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A niezalogowany
22 października 2017r. o 7:23
Właśnie radny jest rolnikiem i członek PSl powinien wiedzieć podstawowe rzeczy, obciach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kto pyta to już błądzi. niezalogowany
22 października 2017r. o 8:35
Kto pyta to już błądzi.
Przepraszam, ale radny też ma być "kumaty"za to otrzymuje nasze pieniądze. Zwłaszcza do sesji musi być dobrze przygotowany. Grzecznie pytał, to grzecznie odpowiedzial. Słowo "bezzasadne" ma budzić takie "wzburzenie"? Następny nadwrazliwiec? Śmieszne to i straszne.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 11:03
Relich zwrócił się do Radnej Wójtowicz-Prusinowskiej ,,To z Pani inicjatywy były wnioski związane z udzieleniem pomocy w sposób nieuzasadniony podatnikom Ceramika Przyborsk, Co w tym złego ,że radna chciała pomóc lokalnej firmie?.
Dalej prawi Relich .Druga rzecz,żadnej pomocy z Pani strony nie otrzymałem wtedy gdy problemem bardzo istotnym,poważnym była decyzja podatnika w sprawie zwrotu podatku.Jakie możliwości ma radny ,żeby za burmistrza i radcę prawnego reprezentować w Sądzie Gminę ? Dalej uważam ,że burmistrz próbuje poniżać radną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 12:13
~~A napisał(a): Właśnie radny jest rolnikiem i członek PSl powinien wiedzieć podstawowe rzeczy, obciach


Proszę mi wskazać zapis w Ustawie czy innych przepisach traktujący o kwalifikacjach radnego aby uzasadniały sarkazmy burmistrza. Brak empatii ,złośliwości w wydaniu burmistrza dowodzi o jego wypaleniu się na stanowisku jakie piastuje jak i sprzeniewierzeniu się idei samorządowej.

"RZADNA WŁADZA NIE TRWA WIECZNIE" , trzeba będzie i potem patrzeć ludziom w oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
22 października 2017r. o 13:34
~~ciekawe napisał(a):
~~obserwator napisał(a): Burmistrz to może niech policzy ile metrów chodnika by zrobił w Gminie za swoje bezsensowne wycieczki do Bośni.Myślę ze parę setek metrów by się nazbierało.

Czy w Gminie Nowogrodziec jest jakaś gminna droga żeby miała chodnik ????

Tak są takie drogi ale nie chodzi o to żeby robić tam gdzie są tylko tam gdzie ich nie ma.Zapewniam ze jest wiele takich dróg i uliczek osiedlowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z protokołu niezalogowany
22 października 2017r. o 13:44
Radna Wójtowicz zadaje konkretne pytanie doburmistrz ,dlaczego nikt z Gminy nie pojechał na pogrzeb byłego Starosty Pana Kwaśniewskiego, bo widzi tu burmistrza ,zastępcę ,skarbnika i sekretarza .Na to pani przewodnicząca do której pytanie nie było skierowane odpowiada zrobiłam jak uważałam ,brawo piękna odpowiedź ,proszę pani nikt tam na panią nie czekał .Pytanie było skierowane do burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 13:48
~~obserwator napisał(a):
~~ciekawe napisał(a):
~~obserwator napisał(a): Burmistrz to może niech policzy ile metrów chodnika by zrobił w Gminie za swoje bezsensowne wycieczki do Bośni.Myślę ze parę setek metrów by się nazbierało.

Czy w Gminie Nowogrodziec jest jakaś gminna droga żeby miała chodnik ????

Tak są takie drogi ale nie chodzi o to żeby robić tam gdzie są tylko tam gdzie ich nie ma.Zapewniam ze jest wiele takich dróg i uliczek osiedlowych

Pokaż mi jedną gminną drogę z chodnikiem na którejś Wiosce. W Nowogrodźcu zgadza się ale to są chodniki które jeszcze zrobił Szczerbień i Wróblewski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza