Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce remontów, nie chce etatowego
~~!!!! niezalogowany
22 października 2017r. o 13:49
~~z protokołu napisał(a): Radna Wójtowicz zadaje konkretne pytanie doburmistrz ,dlaczego nikt z Gminy nie pojechał na pogrzeb byłego Starosty Pana Kwaśniewskiego, bo widzi tu burmistrza ,zastępcę ,skarbnika i sekretarza .Na to pani przewodnicząca do której pytanie nie było skierowane odpowiada zrobiłam jak uważałam ,brawo piękna odpowiedź ,proszę pani nikt tam na panią nie czekał .Pytanie było skierowane do burmistrza.

Bo byli na wycieczce do Bośni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 14:36
~~!!!! napisał(a):
~~z protokołu napisał(a): Radna Wójtowicz zadaje konkretne pytanie doburmistrz ,dlaczego nikt z Gminy nie pojechał na pogrzeb byłego Starosty Pana Kwaśniewskiego, bo widzi tu burmistrza ,zastępcę ,skarbnika i sekretarza .Na to pani przewodnicząca do której pytanie nie było skierowane odpowiada zrobiłam jak uważałam ,brawo piękna odpowiedź ,proszę pani nikt tam na panią nie czekał .Pytanie było skierowane do burmistrza.

Bo byli na wycieczce do Bośni

Wszyscy bylina miejscu ,Wójtowie z innych gmin są zniesmaczeni takim zachowaniem pana burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 17:26
~~ napisał(a):
~~!!!! napisał(a):
~~z protokołu napisał(a): Radna Wójtowicz zadaje konkretne pytanie doburmistrz ,dlaczego nikt z Gminy nie pojechał na pogrzeb byłego Starosty Pana Kwaśniewskiego, bo widzi tu burmistrza ,zastępcę ,skarbnika i sekretarza .Na to pani przewodnicząca do której pytanie nie było skierowane odpowiada zrobiłam jak uważałam ,brawo piękna odpowiedź ,proszę pani nikt tam na panią nie czekał .Pytanie było skierowane do burmistrza.

Bo byli na wycieczce do Bośni

Wszyscy byli na miejscu ,Wójtowie z innych gmin są zniesmaczeni takim zachowaniem pana burmistrza.

Pani przewodnicząca lepiej żeby zamilkła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 19:21
Myślę ,że nie mieliśmy od końca II wojny św. tak niekompetentnej Rady jak ta obecna. Pani przewodnicząca . Czy pani wie jaką funkcję pani pełni w Radzie Miejskiej ? Czy Pani kiedykolwiek czytała Ustawę o Samorządzie Gminnym ? A jak pani czytała czy pani ją zrozumiała ?
Jeżeli to prawda , że jeździ pani razem z burmistrzem na wczasy i wycieczki to prędzej czy później ktoś zacznie się doszukiwać ,że to się przekłada na brak nadzoru nad Organem Wykonawczym i zanurkuje w kwity Gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 19:35
Tu akurat nic kwitą nie grozi bo pan przewodniczący Komisji Rewizyjnej ich nie dotknie. Raz ,że trzeba się na tym znać ,dwa chcieć trzy nie po to ma się fajną drogę koło domu nie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 21:18
Odszedł Balcerowicz teraz Relich musi odejść , Panie MAŁEK startuj PAN na Burmistrza i ratuj tę Gminę która zasługuje na dużo więcej jak tylko robienie czegoś pod wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~S niezalogowany
22 października 2017r. o 21:28
Drogę ma bo jest mieszkańcem jak każdy inny a Ty nie masz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 października 2017r. o 21:31
~~S napisał(a): Drogę ma bo jest mieszkańcem jak każdy inny a Ty nie masz?

Setki ludzi w tej gminie nie mają dróg przykładem mogą być Wykroty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza