Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~Jasnofioletowy Rozchodnik niezalogowany
29 lipca 2018r. o 12:27
kościół sprzedał Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 lipca 2018r. o 12:33
~Jasnofioletowy Rozchodnik napisał(a): kościół sprzedał Polskę


Kościół zawłaszczył Polskę
Kościół sprzedał Polaków.[img=1532860402_5yf6nch.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Cypryśnik niezalogowany
29 lipca 2018r. o 17:05
~Jasnofioletowy Rozchodnik napisał(a): kościół sprzedał Polskę


KOŚCIÓŁEK TRZYMA ŁAPE NA PULSIE. Ministranci spłacają poparcie z kampanii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowa Miesiącznica niezalogowany
29 lipca 2018r. o 17:14
Człeku odpocznij, poleż na trawce na słonku, zajmij się sobą.... a nie tu dalej szczekasz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Cypryśnik niezalogowany
29 lipca 2018r. o 18:39
~~Pomarańczowobrązowa Miesiącznica napisał(a): Człeku odpocznij, poleż na trawce na słonku, zajmij się sobą.... a nie tu dalej szczekasz :D

Poleż ze mną na trawce na słoneczku , odpocznij albo razem poszczekaj.Nie zajmuj się sobą bo to zajęcie dla psychiatryka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 lipca 2018r. o 18:53
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
fobiak napisał(a):

Poczytaj najpierw "Manifest partii komunistycznej" . Możesz tu: https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1848/manifest.htm , chociaż zgodnie z obowiązującym prawem ta strona powinna być zamknięta, a jej autorzy postawieni w stan oskarżenia za propagowanie komunizmu.
Po drugie- idioci, którzy czczą Che Guevarę są dziwny czlowiek mi bez żadnej wątpliwości. Tak samo, jak idioci czczący Hitlera. Oraz dziwny czlowiek mi są miłośnicy Marksa i jego ideologii. Towarzysz Lenin w praktyce zastosował idee Marksa i nic nie wykrzywiał. Na przykład Gułag to praktyczne zastosowanie pkt. 8 zaleceń z manifestu. Widać u ciebie wypranie mózgu przez marksistów, którzy twierdzili, że to "wypaczenia". To nie wypaczenia, tylko dokładna realizacja marksistowskiej ideologii. Podobnie Pol Pot dokładnie według recepty Marksa działał. Przeczytaj manifest, bo do tej pory najwyraźniej nie czytałeś. A jak czytałeś i nie zrozumiałeś to masz problem z elementarną logiką. Tak czytając twoje posty to może być rzeczywiście przyczyna niezrozumienia świata i miłości do marksizmu.
Jak lubisz takie określenia to wyjaśnię Ci dokładniej "bucu" - komunizmu wprowadzano i w jego imię wymordowano dziesiątki milionów ludzi. A nie wprowadzono, bo tego się nie da zrobić nigdy - komunizm to chory pomysł i niemożliwy do zrealizowania. Ale ponieważ sporo buców takich jak ty wierzy w komunizm będą próby wprowadzania komunizmu na siłę i znowu zostaną wymordowane miliony ludzi.
Pośnij sobie koszmar o komunizmie.

P.S.

Aż mi się nie chce wierzyć! Ty naprawdę nic nie kumasz czy durnego tylko udajesz? Nick fobiak też coś mówi.


powracam do tematu bo sie dowiedzialem, ze nie tylko ja ciebie przeczytalem, mnie mozesz oszukac ale innych nie powinienes

II proletariusze a komunisci
jednakze w krajach najdalej w rozwoju zaawansowanych beda mogly na ogol znalezc powszechne zastosowanie posuniecia nastepujace:
pkt. 8
"jednaki przymus pracy dla wszystkich, utworzenie armii przemyslowych, zwlaszcza dla rolnictwa"
***
"miejsce manufaktury zajal nowoczesny wielki przemysl, miejsce przemyslowego stanu sredniego zajeli przemyslowcy milionerzy, dowodcy calych armii przemyslowych, nowoczesni burzua".
"wysuwano zarzut, ze ze zniesiem wlasnosci prywatnej ustanie wszelka dzialalnosc i zapanuje powszechne lenistwo. W takim razie spoleczenstwo burzuazyjne dawno musialoby zginac wskutek nierobstwa; bo ci co w nim pracuja, nie dorabiaja sie niczego, ci zas, co sie dorabiaja nie pracuja.
wiekszosci nie trzeba bylo przymuszac, zmuszala ich sytuacja w jakiej sie znajdowali, robotnika w miescie zmuszala nedza, chlopa na wsi strach glodu. aby stworzyc armie przemyslowa, nalezalo do wiekszosci dodac, zarzadcow, obszarnikow, kapitalistow, wszystkich pozostalych, ktorzy zyli z pracy najemnej. w skrocie zmusisc rowniez nierobow do pracy. wtedy bedzie przymus pracy dla wszystkich.
punkt nie odnosi sie panstw feudalnych czy zacofanych jak np. rosja a tylko do krajow uprzemyslowionych, tzn. niemiec, francji, anglii i usa. tego punktu nie mozna rowniez przypisac zadnemu z panstw w ktorych odbyly sie rewolucje, gdyz nie byly w rozwoju zaawansowane. nie nalezy rozumiec pkt. 8 jako obozy pracy, bo nic na ten temat w manifescie partii komunistycznej nie ma. karon w swoich wywiadach dokladnie tlumaczy w jaki sposob i kiedy odstapiono od marksizmu ( ok. 18809 i kiedy powrocono ponownie do niego, pod koniec dws. ale karonia sobie odpuszcze bo to nie moja dzialka.
moja dzialka to zwracanie uwagi na nieukow, ktorzy wklejaja tu linki i nie wiedza co wklejaja bo zrozumiec to nieuk nie jest w stanie


Dopisane 29.07.2018r. o godz. 18:53:

1880*


Dopisane 29.07.2018r. o godz. 18:53:

1880*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Cypryśnik niezalogowany
29 lipca 2018r. o 20:02
fobiak napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
fobiak napisał(a):

Poczytaj zgodnie z obowiązującym prawem ta strona powinna być zamknięta, a jej autor postawieni w stan oskarżenia za propagowanie komunizmu.
bez żadnej wątpliwości Hitlera Widać u ciebie "wypaczenia"

Aż mi się nie chce wierzyć! Ty naprawdę nic nie kumasz czy durnego tylko udajesz? Nick fobiak też coś mówi.

powracam do tematu bo sie dowiedzialem, ze nieuk nie jest w stanie


Miszczowie historii bez pomysłu na przyszłość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 lipca 2018r. o 20:12
~~Paliowy Cypryśnik napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
fobiak napisał(a):

Poczytaj zgodnie z obowiązującym prawem ta strona powinna być zamknięta, a jej autor postawieni w stan oskarżenia za propagowanie komunizmu.
bez żadnej wątpliwości Hitlera Widać u ciebie "wypaczenia"

Aż mi się nie chce wierzyć! Ty naprawdę nic nie kumasz czy durnego tylko udajesz? Nick fobiak też coś mówi.

powracam do tematu bo sie dowiedzialem, ze nieuk nie jest w stanie


Miszczowie historii bez pomysłu na przyszłość.


nie manipuluj cytatami bucu

"powracam do tematu bo sie dowiedzialem, ze nie tylko ja ciebie przeczytalem, mnie mozesz oszukac ale innych nie powinienes"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza