Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

9176
kc
11 sierpnia 2018r. o 17:00
~~Brudny Niecierpek napisał(a):
kc napisał(a): W jaki sposób "skłócają naród" ? Podaj przykład.


Piszą ze księża to pedofile a siostry zakonne gnębią dzieci w domach dziecka .
Dlaczego tak kłamią ?


PiS tak pisze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 sierpnia 2018r. o 17:24
~~Turkusowa Jeżówka napisał(a): To jak sprzeda pan te ruskie medale?


pISOWSZCZYKI -- po medale zwracać się do konfabulanta , mitomana , Macierewicza .

[img=1534001059_qfcl2yo.jpg]



Dopisane 11.08.2018r. o godz. 17:24:

~~Turkusowa Jeżówka napisał(a): To jak sprzeda pan te ruskie medale?


pISOWSZCZYKI -- po medale zwracać się do konfabulanta , mitomana , Macierewicza .

[img=1534001060_ms5txr0.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 17:36
Panie M - , rżniesz Pan głupa czy nim jesteś , każdy nawet mało rozgarnięty wie co to jest budżet i kto jest jego dysponentem . Dla przypomnienia , wybieramy Posłów do Sejm ,większość tworzy Rząd , ten z kolei przedstawia Sejmowi jak chce rozdysponować NASZE PIENIĄDZE , po zatwierdzeniu realizuje , jeżeli Panu lub mnie to się nie podoba wybieramy przy urnach nowych gospodarzy naszych pieniędzy . Jakoś Pańskiej partii Ruch Palikota nikt nie zaufał a tym samym Panu , bardziej pasowałoby aby Pan zajął się listą hańby Pańskiej osoby i partii do której Pan należał . Krytyka to jest coś konstruktywnego a nie to co Pan realizuje , jest to zwykłe i prostackie ~krytykanctwo krytyka dla krytyki, nagminne wytykanie nie istniejących i nieistotnych błędów lub braków (zwł. w działalności instytucji, to jest Rządu ) . Z Panem trudno polemizować , jak z koniem z klapami na oczach , nie jest w stanie skręcić ani w prawo ani w lewo , klapki na oczach przeszkadzają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Jeżówka niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 17:42
Wars napisał(a): Panie M - , rżniesz Pan głupa czy nim jesteś , każdy nawet mało rozgarnięty wie co to jest budżet i kto jest jego dysponentem . Dla przypomnienia , wybieramy Posłów do Sejm ,większość tworzy Rząd , ten z kolei przedstawia Sejmowi jak chce rozdysponować NASZE PIENIĄDZE , po zatwierdzeniu realizuje , jeżeli Panu lub mnie to się nie podoba wybieramy przy urnach nowych gospodarzy naszych pieniędzy . Jakoś Pańskiej partii Ruch Palikota nikt nie zaufał a tym samym Panu , bardziej pasowałoby aby Pan zajął się listą hańby Pańskiej osoby i partii do której Pan należał . Krytyka to jest coś konstruktywnego a nie to co Pan realizuje , jest to zwykłe i prostackie ~krytykanctwo krytyka dla krytyki, nagminne wytykanie nie istniejących i nieistotnych błędów lub braków (zwł. w działalności instytucji, to jest Rządu ) . Z Panem trudno polemizować , jak z koniem z klapami na oczach , nie jest w stanie skręcić ani w prawo ani w lewo , klapki na oczach przeszkadzają .

Panie M, dowal mu obrazkiem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 17:48


~~Turkusowa Jeżówka - Oceniłeś idealnie możliwości Pana M .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Jeżówka niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 17:54
Wars napisał(a):

~~Turkusowa Jeżówka - Oceniłeś idealnie możliwości Pana M .

Pan się tak nie cieszy .... bo podobno "M" odkrył Google grafika i ściąga 20 giga obrazków :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 17:58
Wars napisał(a): Fobiak - podjąłbym z tobą dyskusję ale rezygnuję , jesteś dyletantem co udowodniłeś w swoim komentarzu . PZPR powstała z połączenia PPR i PPS w 1948r po uprzednim dokonaniu czystek w swoich szeregach . Gierek po powrocie z Francji dostosował się do polityki Kremla , partii tylko z nazwy robotniczej .


no i co tym poscikiem chciales wyrazic. chcesz dyskutowac o pzpr? o czystkach?
i gdzie? u nas czy w warszawce?
wcisnales miedzy uda rozroby z radomia, film zostal nakrecony w 1996 roku, co prawda filmik ten dedykowales ale nie widze, zadnego celu bo nie wiem komu chciales przypie...c.
podejrzewam, ze jestes synem komendanta mo i bronisz milcjantow, z materialu przedstawionego na filimie, moglbys bronic kuroniowke. nie importuj na nasz teren balaganu z centrali bo nie ma miejsc, wszystkie zajeli wykleci nie wszyscy sie solidaryzuja z bolkami, magdalenkami i pozostalym goownem i twoje goowniane linki jakby to napisal przemciu sa twoim popisem, wiec popisuj sie dalej
ze tez ja sie musze z takimi bucami uzerac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 18:49
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a): Fobiak - podjąłbym z tobą dyskusję ale rezygnuję , jesteś dyletantem co udowodniłeś w swoim komentarzu . PZPR powstała z połączenia PPR i PPS w 1948r po uprzednim dokonaniu czystek w swoich szeregach . Gierek po powrocie z Francji dostosował się do polityki Kremla , partii tylko z nazwy robotniczej .


no i co tym poscikiem chciales wyrazic. chcesz dyskutowac o pzpr? o czystkach?
i gdzie? u nas czy w warszawce?
wcisnales miedzy uda rozroby z radomia, film zostal nakrecony w 1996 roku, co prawda filmik ten dedykowales ale nie widze, zadnego celu bo nie wiem komu chciales przypie...c.
podejrzewam, ze jestes synem komendanta mo i bronisz milcjantow, z materialu przedstawionego na filimie, moglbys bronic kuroniowke. nie importuj na nasz teren balaganu z centrali bo nie ma miejsc, wszystkie zajeli wykleci nie wszyscy sie solidaryzuja z bolkami, magdalenkami i pozostalym goownem i twoje goowniane linki jakby to napisal przemciu sa twoim popisem, wiec popisuj sie dalej
ze tez ja sie musze z takimi bucami uzerac
Fobiak - Pannazdzieckiem napisał - ( za Gierka to i do piekła bym poszedł ) , stąd moja dedykacja dla niego , tym filmikiem chciałem jemu pokazać że Gierek nie wart takiego poświęcenia . Wtrąciłeś się bez zapoznania z tematem nie adresowanym do Ciebie , wybaczam Tobie inwektywy i zapewniam że po tym co napisałeś bliżej mi do Ciebie niż Przemcia . Pozdrowienia od działacza opozycji antykomunistycznej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza