Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Kredowobiały Przetacznik niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 18:51
Wars napisał(a): , każdy nawet mało rozgarnięty wie co to jest budżet i Krytyka to jest coś konstruktywnego a nie zwykłe i prostackie ~krytykanctwo krytyka dla krytyki, nagminne wytykanie błędów lub braków Rządu ) .


Wniosek z tego prosty.Ty i pisowcy nie jesteście nawet mało rozgarnięci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 18:58
~~Kredowobiały Przetacznik napisał(a):
Wars napisał(a): , każdy nawet mało rozgarnięty wie co to jest budżet i Krytyka to jest coś konstruktywnego a nie zwykłe i prostackie ~krytykanctwo krytyka dla krytyki, nagminne wytykanie błędów lub braków Rządu ) .


Wniosek z tego prosty.Ty i pisowcy nie jesteście nawet mało rozgarnięci.
Jeden z działaczy KOD posunął się dalej w swojej głupocie niż Ty - napisał o głupiej większości i mądrej mniejszości .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 19:42
Wars napisał(a):
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a):
Pozdrowienia od działacza opozycji antykomunistycznej .


sluchaj dzialaczu antykomunistyczny, jako, ze nie wiesz co to znaczy, wjasnie tobie na chlopski rozum ale najpirw przyznam panience racje.

choc pzpr miala w nazwie "zjednoczona" nigdy nia nie byla. wydajac paszporty ludziom, sb widziala, jak sie wyjezdzajacy i powracajacy szybko bogaca bo nie jezdzili za granice na uropy. i zaczely sie marzenia elit wszelkiej masci. pzpr wypala sie sama a stare hasla blakly zanim trafily na najdalsze zadoopie. skonczyla sie filozofia i zjednoczona sie sypala i by sie posylala sama ale jest zawsze ale i z pomoca przyszli robotnicy ze stoczni, z samymi robotnikami pzpr mogla sobie poradzic ale nic by sie nie zmienilo. a wszyscy chcieli zmian, wiec zaczely sie przerzuty przez ploty pzprowcow, sbekow, korowcow i innej masci wiernych aparatowi dzialaczy.
jesli mowa juz o solidarnosci to porwnujac ja do pzpr nalezy sie zastanowic, kto narodowi dal wiecej i w tym przypadku panienka ma racje - gierek a nie bolek bo on wszystko rozdoopcyl.
przeszkakujac do transformacji, nalezy zaznaczyc, ze proletariat nie mial elity politycznej bo na to jest potrzebna przynajmniej jedna generacja,
wladza prl-u miala swoich ludzi wszedzie i choc juz pzpr-u, sb nie ma to ich ludzie dalej sa wszedzie i maja sie dobrze, niezaleznie czy to warszawka czy boleslawiec, jezyk jest tylko inny. nikt za prl-u nie mowil, ze jest komunista ale dzisiaj wszyscy mowia, ze sa antykomunistami.
to, ze pisze sie nowa historie nie znaczy, ze kazdy w nia uwierzy.
wez sobie naszych boleslawieckich politykow i biznesmenow i przyjrzyj sie im dokladnie, czy oni nie sa antykomunistami, no sa bo tak postepuja a gdybys poszperal to bys sie mogl rozczarowac bo jest to smietanka z tamtego systemu.

ograniczylem sie do max. bo musze kotu futro przefarbowac ale jak cos do ciebie nie dotarlo to pytaj ale sie nie popisuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 20:41
Zero tolerancji dla pisu, pisowskich niekomunistów, pisowskich zdrajców Narodu Polskiego !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 21:18
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a):
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a):
Pozdrowienia od działacza opozycji antykomunistycznej .


sluchaj dzialaczu antykomunistyczny, jako, ze nie wiesz co to znaczy, wjasnie tobie na chlopski rozum ale najpirw przyznam panience racje.

choc pzpr miala w nazwie "zjednoczona" nigdy nia nie byla. wydajac paszporty ludziom, sb widziala, jak sie wyjezdzajacy i powracajacy szybko bogaca bo nie jezdzili za granice na uropy. i zaczely sie marzenia elit wszelkiej masci. pzpr wypala sie sama a stare hasla blakly zanim trafily na najdalsze zadoopie. skonczyla sie filozofia i zjednoczona sie sypala i by sie posylala sama ale jest zawsze ale i z pomoca przyszli robotnicy ze stoczni, z samymi robotnikami pzpr mogla sobie poradzic ale nic by sie nie zmienilo. a wszyscy chcieli zmian, wiec zaczely sie przerzuty przez ploty pzprowcow, sbekow, korowcow i innej masci wiernych aparatowi dzialaczy. O ile sobie dobrze przypominam już kiedyś napisałem - PZPR powstała z połączenia PPR i PPS w 1948. po uprzednim dokonaniu czystek w swoich szeregach , o Gierku też pisałem że realizował politykę Moskwy , faktem jest że jak został pierwszym sekretarzem po wydarzeniach grudnia 1970 złożył wiele obietnic na wiecu w stoczni Gdańskiej zakończył pytaniem - pomożecie - był jakiś okrzyk - pomożemy - Gierek odpowiedział - no to bierzmy się do roboty . Przypomnę jakie podwyżki żywności miały wejść w życie - ( Proponowany średni wzrost cen wynosił od 30 do 100 proc., z czego mięsa o 69 proc., drobiu o 30 proc., masła i serów o 50 proc., cukru o 100 proc. a ryżu o 150 proc. )

Czytaj więcej na https://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-24-czerwca-1976-r-sejm-akceptuje-podwyzki-cen-detalicznych-n,nId,1446879#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome ….. - całość masz na filmie . Ty i Panienka chwalcie Gierka , wasze prawo ja jestem i byłem zdecydowanie po stronie robotników Radomia i Ursusa , to dzięki ich postawie władza wycofała się z tych drakońskich podwyżek . Wrzucasz wszystkich działaczy Solidarności do jednego worka , jest to wielkie uproszczenie , poza tym z dużą częścią Twojego wywodu zgadzam się , Lech Wałęsa - Bolek i jego otoczenie wszystko rozpieprzyli , pokłosiem tego jest to co mamy obecnie . Do Twojej wiadomości , w Bolesławcu też byli tacy co nie stali z boku .



Dopisane 11.08.2018r. o godz. 21:18:

O ile sobie dobrze przypominam już kiedyś napisałem - PZPR powstała z połączenia PPR i PPS w 1948. po uprzednim dokonaniu czystek w swoich szeregach , o Gierku też pisałem że realizował politykę Moskwy , faktem jest że jak został pierwszym sekretarzem po wydarzeniach grudnia 1970 złożył wiele obietnic na wiecu w stoczni Gdańskiej zakończył pytaniem - pomożecie - był jakiś okrzyk - pomożemy - Gierek odpowiedział - no to bierzmy się do roboty . Przypomnę jakie podwyżki żywności miały wejść w życie - ( Proponowany średni wzrost cen wynosił od 30 do 100 proc., z czego mięsa o 69 proc., drobiu o 30 proc., masła i serów o 50 proc., cukru o 100 proc. a ryżu o 150 proc. )

Czytaj więcej na https://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-24-czerwca-1976-r-sejm-akceptuje-podwyzki-cen-detalicznych-n,nId,1446879#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome ….. - całość masz na filmie . Ty i Panienka chwalcie Gierka , wasze prawo ja jestem i byłem zdecydowanie po stronie robotników Radomia i Ursusa , to dzięki ich postawie władza wycofała się z tych drakońskich podwyżek . Wrzucasz wszystkich działaczy Solidarności do jednego worka , jest to wielkie uproszczenie , poza tym z dużą częścią Twojego wywodu zgadzam się , Lech Wałęsa - Bolek i jego otoczenie wszystko rozpieprzyli , pokłosiem tego jest to co mamy obecnie . Do Twojej wiadomości , w Bolesławcu też byli tacy co nie stali z boku . Zacytowałem co napisałeś a wyszło jakbyś to ty wszystko napisał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 sierpnia 2018r. o 21:37
to jest twoje blablanie

"O ile sobie dobrze przypominam już kiedyś napisałem - PZPR powstała z połączenia PPR i PPS w 1948. po uprzednim dokonaniu czystek w swoich szeregach , o Gierku też pisałem że realizował politykę Moskwy , faktem jest że jak został pierwszym sekretarzem po wydarzeniach grudnia 1970 złożył wiele obietnic na wiecu w stoczni Gdańskiej zakończył pytaniem - pomożecie - był jakiś okrzyk - pomożemy - Gierek odpowiedział - no to bierzmy się do roboty . Przypomnę jakie podwyżki żywności miały wejść w życie - ( Proponowany średni wzrost cen wynosił od 30 do 100 proc., z czego mięsa o 69 proc., drobiu o 30 proc., masła i serów o 50 proc., cukru o 100 proc. a ryżu o 150 proc. )

Czytaj więcej na https://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-24-czerwca-1976-r-sejm-akceptuje-podwyzki-cen-detalicznych-n,nId,1446879#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome ….. - całość masz na filmie . Ty i Panienka chwalcie Gierka , wasze prawo ja jestem i byłem zdecydowanie po stronie robotników Radomia i Ursusa , to dzięki ich postawie władza wycofała się z tych drakońskich podwyżek . Wrzucasz wszystkich działaczy Solidarności do jednego worka , jest to wielkie uproszczenie , poza tym z dużą częścią Twojego wywodu zgadzam się , Lech Wałęsa - Bolek i jego otoczenie wszystko rozpieprzyli , pokłosiem tego jest to co mamy obecnie . Do Twojej wiadomości , w Bolesławcu też byli tacy co nie stali z boku ."

w boleslawcu nie bylo czystek w ppr wiec nie pitol, w innych partiach byly i czysci wstapili do pzpr. nie rozdzielaj i nie zapominaj o 17% gierek o tym mowil. wladza sie nie wycofala tylko wstrzymala, czyli nic to nie dalo. solidarnosc to nie byli ci, ktorych ty nie chcesz wrzucic do jednego worka tylko ci ktorzy ten worek wiazali, wymien tych, ktorzy nie stali z boku, tylko nie odpal danka lub ktoryms radnym.


Dopisane 11.08.2018r. o godz. 21:37:

jeszcze jedno nie wlepija mi tu linkow z nowa historia bo historia ma to do siebie, ze jest stara wiec szukaj w starociach a nie naginane wypociny popisowcow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Przetacznik niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 22:07
Jeśli o towarzyszach mowa to mamy tu takiego jednego farbowanego plastusia.Medale za zasługi tak jak Misiewicz dostaje.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Pietrzak#Nagrody_i_odznaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 22:15
Tvpis nie raczyla transmitować pogrzebu ostatniego żyjącego oficera Najjaśniejszej II RP, wojny obronnej w '39 oraz Powstania Warszawskiego. Na pogrzebie zbrakło najwyższych władz pisowskiego państwa. Wstyd i Hańba antypolscy pislamiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza