Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 22:17
Za to nigdy nie ominęli urodzin rydzyka i macierewicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowy Krokus niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 22:18
Bardzo dobrze że ich na tym pogrzebie nie było !
Zasmrodziliby tylko atmosferę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 22:20
https://www.o2.pl/artykul/kontrowersyjny-wieniec-w--miesiecznice-smolenska-policja-spisuje-tresc-dedykacji-6283283958646913a


Smród to się ciągnie a prawda w oczy kole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinoniebieska Jagoda niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 23:17
Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty tylko się kłócicie na forum?Marsz do łóżka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
11 sierpnia 2018r. o 23:22
pisowski CHAM dominik tarczyński pobił dzisiaj światowy rekord chamstwa mówiąc dziś do Marcina Mellera:

"Olać to ja mogę Twoją matkę"



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Przetacznik niezalogowany
12 sierpnia 2018r. o 6:33
~Sinoniebieska Jagoda napisał(a): Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty tylko się kłócicie na forum?Marsz do łóżka.


To nie kłótnia. Normalni ludzie bronią się przed pisowską nachalną propagandą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zzieleniała Magnolia niezalogowany
12 sierpnia 2018r. o 6:58
https://www.tvn24.pl/jacek-fedorowicz-o-koszulkach-na-pomnikach-bardzo-dobry-pomysl,860484,s.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Jeżówka niezalogowany
12 sierpnia 2018r. o 7:01
~Granatowoczarny Rozwar napisał(a): pisowski CHAM dominik tarczyński pobił dzisiaj światowy rekord chamstwa mówiąc dziś do Marcina Mellera:

"Olać to ja mogę Twoją matkę"





Tylko się nie rozpłacz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza