Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Amarantowa Rudbekia niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 13:10
po co te kwiczenie? i tak ci emeryturki nie przywrócą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Zawciąg niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 13:15
~~Amarantowa Rudbekia napisał(a): po co te kwiczenie? i tak ci emeryturki nie przywrócą


Oczekuj listu z ZUS. Tobie przy dobrych wiatrach przyznają emeryturkę głodową 700 zł która będzie warta dzisiejsze 300 zł. Mi emeryturki nie zabiorą bo ja jestem zabezpieczony finansowo i nic od ...ów nie chcę.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Zawciąg niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 13:18
data sromotnej klęski pisowskiego antypolskiego reżimu 21.10.2018
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Rudbekia niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 13:22
resortowe dzieci targowica mazgułki tępe bolki z obniżoną emeryturą i fackloosiołki wwwon
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Rudbekia niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 13:24
~~Czarnobrązowy Zawciąg napisał(a):
~~Amarantowa Rudbekia napisał(a): po co te kwiczenie? i tak ci emeryturki nie przywrócą


Oczekuj listu z ZUS. Tobie przy dobrych wiatrach przyznają emeryturkę głodową 700 zł która będzie warta dzisiejsze 300 zł. Mi emeryturki nie zabiorą bo ja jestem zabezpieczony finansowo i nic od ...ów nie chcę.



dziadku idź spać bo się nie wyspałeś

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowy Zawciąg niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 13:24
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/komisja-europejska-o-ustawie-o-sadzie-najwyzszym-niezgona-z-prawem-ue/bhf9yr7


kanalia chciał być małym tureckim sulejmanem
więc sankcje dla pisu są nieuniknione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowy Nagietek niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 15:50
I co tak beczycie barany?? Każdy kto ma choc trochę rozumu widział co sie działo gdy rządzili PO i PSL. Złodziejstwo, przekręty i oszustwa a gdy przegrali to odrazu zdrajcy pobiegli skomleć do niemca.. a tfuu ku..wa z takimi dziadami!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawożółta Macierzanka niezalogowany
14 sierpnia 2018r. o 16:02
Podsumowałeś siebie i pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza