Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

18910
#Wars nieaktywny
18 sierpnia 2018r. o 12:24
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek , - jeżeli chodzi o górnictwo to moja wiedza jest niewielka oparta tylko na opiniach zasłyszanych od fachowców z tej branży . O pszczołach mógłbym rozmawiać godzinami , przeczytałem wiele artykułów , jak już wspomniałem wcześniej naukowcy się tym zajmują , dodam tylko że na terenach wolnych od pestycydów i herbicydów też stwierdzono ginięcie pszczół . Ten temat jest bardzo ważny ale nikt do debaty z nami nie dołączy , cieszę się że jest ktoś kto to poruszył . Napisałeś o dofinansowaniu JP Morgan w wys . 20 mln $ , co było nieprawdą lub pomyłką ja znałem taką informację - ( JP Morgan otrzyma rekordową rządową dotację dla instytucji finansowej. Kwota 20,2 mln zł dofinansuje stworzenie od 3 do 5 tys. miejsc pracy w stolicy - ) . Jest to dotacja rządowa przyznana na konkretny cel zatwierdzona przez komisję finansów publicznych , na takiej samej zasadzie jak wszystkie wydatki z budżetu . To co napisałeś o totalnych w pełni popieram , wszystkim łącznie z rządzącymi potrzebna jest silna i merytoryczna opozycja , już przed wyborami politycy PO wieszczyli katastrofę jak PiS wygra wybory , w mojej ocenie nic takiego nie ma miejsca . Wreszcie do Węgrów dołączył kraj który potrafi sprzeciwić się urzędasom eurokołchozu , powstrzymał wyprzedaż za bezcen pozostałości majątku narodowego , spółki Skarbu Państwa przestały być deficytowe , na tym wyliczankę zakończę , jak wcześniej napisałem , to nie ja a rządzący mają przekonywać do siebie wyborców . Nie wszyscy musimy być ślepi na poczynania totalsów , ja za tę wojenkę winą obarczam PO , w 2005 wybory wygrał PiS przed PO , ja w swojej naiwności wierzyłem że po złych latach 1989 - 2005 wyciągną jakieś wnioski i ludzie wywodzący się z jednego obozu Solidarności stworzą silny Rząd . PO pomimo przegranej stawiali takie warunki jakby to oni wygrali ,wszystkie propozycje PiS-u odrzucali , żądali coraz to więcej stanowisk dla swoich , rozmowy zostały zerwane a PO przystąpiło do totalnej krytyki powstałego rządu i poniżania Prezydenta Lecha Kaczyńskiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Judaszowiec niezalogowany
18 sierpnia 2018r. o 12:55
Dziadek ,wiesz ze cukier szkodzi ?
Tak słodzisz ze nie można czytać . Normalnie jakbym słyszał ,,plantatora".
Starasz się o jakieś stanowisko rządowe czy jesteś niewidomy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
18 sierpnia 2018r. o 12:58
[img=1534589893_pqhjk1e.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 sierpnia 2018r. o 13:25
~~Miętowy Judaszowiec napisał(a): Dziadek ,wiesz ze cukier szkodzi ?
Tak słodzisz ze nie można czytać . Normalnie jakbym słyszał ,,plantatora".
Starasz się o jakieś stanowisko rządowe czy jesteś niewidomy?
Są tacy co wszędzie widzą falco , altera , są też tacy jak ty co tęsknią za plantatorem , na razie mam inne ciekawsze zajęcia jak dyskusja z ziółkami lub kwiatkami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
18 sierpnia 2018r. o 14:05
~~Miętowy Judaszowiec , to co ja piszę nie jest adresowane do JAJOGŁOWYCH , nie dziwi mnie że nie możesz czytać , co do stanowiska , jak totalni Tobie proponują to będziesz długo czekał .


Dopisane 18.08.2018r. o godz. 14:04:

WAŻNE❗ Bardzo mocne słowa prawdy od premiera Morawieckiego. Nie dajmy się nabierać na kłamliwą propagandę mediów służących opozycji totalnej! Jeśli nie chcesz, aby wróciły rządy aferzystów, to apelujemy o UDOSTĘPNIANIE!


Dopisane 18.08.2018r. o godz. 14:05:



"Po 1989 roku nadzieje Polaków zostały zawiedzione, a idea solidarności przyćmiona. My to teraz odradzamy! Ale uważajcie na propagandę mediów strony przeciwnej. Mają wielką siłę rażenia, pożal się Boże z ich neutralnością. Bardzo się starają, żeby było tak jak było! Gdy Polską rządziły różne grupy interesów i Ojczyzna była rozrywana jak kawałki czerwonego sukna, niczym w "Potopie" Sienkiewicza. Nie dajcie się im zwieść!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Kufea niezalogowany
18 sierpnia 2018r. o 14:32
~~Wrzosowa Jodła napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Wrzosowa Jodła napisał(a):
~~Orzechowy Kiścień napisał(a):

[img=1534569869_2pwwb86.jpg]Dopisane 18.08.2018r. o godz. 07:46:POLACY POTRZEBUJĄ PROGRAMU NA JASNĄ DOSTATNIĄ PRZYSZŁOŚĆ a nie kopania w mrocznej przeszłości
panM
hahahahahaaaaa ale jaja hiahahahaha


świetna oddająca całą prawdę o tych osobnikach focia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
18 sierpnia 2018r. o 16:31
pisowski nierząd totalny szuje i rabusie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
18 sierpnia 2018r. o 16:55
[img=1534603998_4zwsucn.jpg]



Dopisane 18.08.2018r. o godz. 16:55:

A takie bogatctwo posiada J.Kaczynski ,
A reszta nalezy do ??????????[img=1534604103_m51xc5o.jpg]



Dopisane 18.08.2018r. o godz. 16:55:

[img=1534604137_hij2dk4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.