Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~Zzieleniała Tunbergia niezalogowany
3 października 2018r. o 17:57
https://www.tvn24.pl/mieszkancy-nie-dostali-obiecanych-pieniedzy-za-wymiane-piecow,873147,s.html

pisowskie państwo istnieje tylko teoretycznie a oszukuje realnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burgundowy Krokus niezalogowany
3 października 2018r. o 20:02
"Panna...." ty MATOLE".
To ty się zamknij i przestań tu pierdzielić te swoje zapleśniałe suchary.
Naucz się czegoś konkretnego porządnie bo na razie popisujesz się czytaniem różności bez rozumienia (jak każdy matoł).
Takich jak ty powinni wypieprzać z UE z urzędu i bezpowrotnie gdziekolwiek (może Białoruś?)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 października 2018r. o 21:34
~Burgundowy Krokus napisał(a): "Panna...." ty MATOLE".
To ty się zamknij i przestań tu pierdzielić te swoje zapleśniałe suchary.
Naucz się czegoś konkretnego porządnie bo na razie popisujesz się czytaniem różności bez rozumienia (jak każdy matoł).
Takich jak ty powinni wypieprzać z UE z urzędu i bezpowrotnie gdziekolwiek (może Białoruś?)


No patrz pan , znafca kolejny się znalazł , psycholog i ekonomista w jednym . To tak , jak ja :D

Krokus :) ile masz lat ? I co wiesz o Manifeście z Ventotene ? Nie możesz liczyć na to , że się zamknę , bo Stwórca kazał mi mówić prawdę wspierając się wiedzą INNYCH . No ale dobra , pograjmy w szachy ... dlaczego uważasz , że jestem matołem ? Ile masz lat i co wiesz o Białorusi , pieniądzu fiducjarnym , oraz Jahwe ? I nie zapomnij wyguglać sobie manifest z Ventotene . Marksa i Engelsa nie będę Ci proponował , podobnie jak i żadnej z niechcianych ewangelii i tak z tego nic nie zrozumiesz ... niematole . A wiesz co to jest fraktalizm natury i ciąg Finabucciego ? Guglaj chłopie / babo ... ucz się znafco :)


Dopisane 03.10.2018r. o godz. 21:34:

A wracając do Orwella , facet nie był wizjonerem , tylko buntownikiem NWO , wiedział co szczury ludzkie szykują .. już wtedy.

Krokus nie możesz ze mną dyskutować , bo brakuje Ci wiedzy. Możesz sobie nazywać mnie jak tylko chcesz , ale nie możesz ze mą dyskutować ... szach , mat :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
3 października 2018r. o 22:24
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Burgundowy Krokus napisał(a): "Panna...." ty MATOLE".
To ty się zamknij i przestań tu pierdzielić te swoje zapleśniałe suchary.
Naucz się czegoś konkretnego porządnie bo na razie popisujesz się czytaniem różności bez rozumienia (jak każdy matoł).
Takich jak ty powinni wypieprzać z UE z urzędu i bezpowrotnie gdziekolwiek (może Białoruś?)


No patrz pan , znafca kolejny się znalazł , psycholog i ekonomista w jednym . To tak , jak ja :D

Krokus :) ile masz lat ? I co wiesz o Manifeście z Ventotene ? Nie możesz liczyć na to , że się zamknę , bo Stwórca kazał mi mówić prawdę wspierając się wiedzą INNYCH . No ale dobra , pograjmy w szachy ... dlaczego uważasz , że jestem matołem ? Ile masz lat i co wiesz o Białorusi , pieniądzu fiducjarnym , oraz Jahwe ? I nie zapomnij wyguglać sobie manifest z Ventotene . Marksa i Engelsa nie będę Ci proponował , podobnie jak i żadnej z niechcianych ewangelii i tak z tego nic nie zrozumiesz ... niematole . A wiesz co to jest fraktalizm natury i ciąg Finabucciego ? Guglaj chłopie / babo ... ucz się znafco :)Dopisane 03.10.2018r. o godz. 21:34:A wracając do Orwella , facet nie był wizjonerem , tylko buntownikiem NWO , wiedział co szczury ludzkie szykują .. już wtedy.

Krokus nie możesz ze mną dyskutować , bo brakuje Ci wiedzy. Możesz sobie nazywać mnie jak tylko chcesz , ale nie możesz ze mą dyskutować ... szach , mat :D

Dobranoc :)


Ty to się masz - jak misjonarz działasz :) . Mi się nie chce tłumaczyć, że dwa razy dwa jest cztery. Coraz rzadziej tu zaglądam, bo nie ma sensu. Parę osób myślących się znajdzie (jakaś Pannazdzieckiem czy -PRL- i w zasadzie niewiele więcej) , a reszta to nic nie ogarniające młode (chyba) pokolenie. Albo osoby z problemami, jak ...., które muszą pisać, nieważnie co (wiesz, o kim piszę, bez dopisywania kolejnych liter nazwiska :) ).
Ale to znak końca czasów, a przynajmniej końca tej cywilizacji. Zacytuję Ci z Księgi Koheleta coś co lubię: "Marność nad marnościami". I jeszcze jedno, co dobrze tłumaczy, dlaczego nie chcą zrozumieć o co chodzi: "Bo gdzie wiele mądrości, tam wiele goryczy, a kto pomnaża wiedzę, pomnaża i cierpienie" (Koh 1:18).
Czytam i nie chce mi się pisać. Rozumiesz?

Dobrej nocy.

P.S.
Jak stanowczo dzisiaj lwóweckie :)

P.S. 2.
Jak Ciebie kiedyś gdzieś spotkam, to namówię Cię na lwóweckie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 października 2018r. o 22:39
Nie namówisz mnie :) Cenię intelekt Szczypiorze , już taki głupi jestem. Śpij dobrze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burgundowy Krokus niezalogowany
3 października 2018r. o 22:58
"Panna...", zmartwię cię. Głupota jest nieuleczalna, ale specjalnie mi cię nie szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 października 2018r. o 23:45
szczypior ...nie świruj ''jarząbka''
problemów szukasz ?
u kogo?
kreujesz się na kolejnego ''wizjonera''?

nie tędy droga forumowiczu i adres nie ten ...
znasz powiedzenie -''lekarzu lecz się sam ''?
rozumiesz ? ;)
może prościej -kiedy uleczysz się z własnych problemów dopiero wtedy szukaj ich u innych ...
księgi Koheleta?
a co to jest ?...kolejne ''bajki z mchu i paproci''?
może zamiast forum poszukaj ambony?
kolejny ''mesjasz ''...hahahahaha


do rana ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 października 2018r. o 5:06
~Burgundowy Krokus napisał(a): "Panna...", zmartwię cię. Głupota jest nieuleczalna, ale specjalnie mi cię nie szkoda.


No sie ma Krokus :D PObudka .Wstawaj chłopie , bo przyszłość przed Tobą , kto jeśli nie Ty udowodni , żem matoł ? :D Rajcuje mnie druga partia , ale qurwa ciężko widzę Twe pociągnięcia pionkami :D Nie ruszaj tylko hetmana , bo dopiero się zmartwisz :D
Punkt dla Ciebie , głupota jest nieuleczalna , chyba ... , że delikwent postanowi uleczyć sam siebie :)

Zapiszesz się na przymusowe szczepienia ? Już nie będę Ci tłumaczył czym jest smuga kondensacyjna.

Zapisz się :D

Wczoraj w tym nieszczęśliwym kraju grupka Ludzi , szczególnie Matek protestowała w tzw. sejmie przeciwko obowiązkowym szczepieniom . Nawet RMFFM niemieckich wlaścicieli stanęło po stronie protestujących Matek ... a Ty bucu , po której stronie barykady staniesz ? Żeby ze mną dyskutować ... musiał byś mi wytłumaczyć dlaczego laufer biega tak , jak biega , a konik skacze ... :D

Miłego dnia znafco :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.