Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Czekoladowy Grab niezalogowany
4 października 2018r. o 22:32
~~Czerwonozłota Gipsówka napisał(a): Zakamuflowana mniejszość niemiecka


Sławek , na głowy z ch.ujem się zamieniłeś??:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 października 2018r. o 22:36


Zmoderowano 05.10.2018 godz.7:28 - powód: (kazimierz)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Gipsówka niezalogowany
4 października 2018r. o 22:44
~~Czekoladowy Grab napisał(a):
~~Czerwonozłota Gipsówka napisał(a): Zakamuflowana mniejszość niemiecka


Sławek , na głowy z ch.ujem się zamieniłeś??:

A komu służycie, bo na pewno nie Polsce :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Piwonia niezalogowany
5 października 2018r. o 7:22
falco napisał(a): masz rację ...
jestem przeciw Polsce ...takiej Polsce
pisowskiej ,zakłamanej i oszukańczej ...
gdzie za napisanie ''Andrzej dupa'' można mieć na karku polityczną ''policję
gdzie za zaprotestowanie przeciwko nacjonalistycznym marszom można być ukaranym grzywną a powalony klecha Międlar nawołuje do ''żniw ''
gdzie napisanie ''klecha-pedofil '' to dla wielu ''atak na wiarę ''
gdzie nawet szkolne lektury czyta się po pisowskich ''obróbkach''
gdzie w przestrzeni publicznej siedzą takie ''ścierwa'' jak Sakowicz ( ''tylko świnie siedzą w kinie '')
wymieniał bym jeszcze długo ale po co?
ty już mnie ''zaszufladkowałeś '' a mnie jest to obojętne jak ty to przyjmujesz ...


A za jaką Polską ty jesteś ? Polska jest tylko jedna. Polaków !!!
lista pisowskiej hańby jest zbyt długa by wszystko wymienić a ja jutro rano do pracy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Piwonia niezalogowany
5 października 2018r. o 7:22
falco napisał(a): masz rację ...
jestem przeciw Polsce ...takiej Polsce
pisowskiej ,zakłamanej i oszukańczej ...
gdzie za napisanie ''Andrzej dupa'' można mieć na karku polityczną ''policję
gdzie za zaprotestowanie przeciwko nacjonalistycznym marszom można być ukaranym grzywną a powalony klecha Międlar nawołuje do ''żniw ''
gdzie napisanie ''klecha-pedofil '' to dla wielu ''atak na wiarę ''
gdzie nawet szkolne lektury czyta się po pisowskich ''obróbkach''
gdzie w przestrzeni publicznej siedzą takie ''ścierwa'' jak Sakowicz ( ''tylko świnie siedzą w kinie '')
wymieniał bym jeszcze długo ale po co?
ty już mnie ''zaszufladkowałeś '' a mnie jest to obojętne jak ty to przyjmujesz ...


A za jaką Polską ty jesteś ? Polska jest tylko jedna. Polaków !!!
lista pisowskiej hańby jest zbyt długa by wszystko wymienić a ja jutro rano do pracy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Piwonia niezalogowany
5 października 2018r. o 7:24
Treść którą chciałem przekazać wkradła się w cytat więc powtórzę tutaj pytanie : A za jaką Polską ty jesteś ? Dla mnie Polska jest tylko jedna. Polaków !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staroróżowa Goryczka niezalogowany
5 października 2018r. o 7:37
Faluniu jakie słupy o czym Ty piszesz. Jest nagranie którego nie ma? Prawda jest taka, że taśmy Onetu uderzyły w platformę a miały w PiS. Sławkowi Nowakowi już nerwy puściły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
5 października 2018r. o 7:52
falco napisał(a): masz rację ...
jestem przeciw Polsce ...takiej Polsce
pisowskiej ,zakłamanej i oszukańczej ...
gdzie za napisanie ''Andrzej dupa'' można mieć na karku polityczną ''policję

Urojenia? Paranoja? Policja polityczna?
Czy tu nie jest potrzebny lekarz?
Za POprzedników "Donald ma Tole" kosztowało 500 zł, niewinnego kibica 3 lata trzymano w areszcie pod ciągle nowymi zarzutami, trzymanie składanego krzesła to zamach na prezydenta, kilkuset przypadkowych ludzi aresztowano i torturowano (akcja "widelec") , strzelano do górników, policja robiła zadymy na marszach, podpalała samochody czy budki w ambasadzie a żartownisia internetowego aresztowała o 6 rano brygada antyterrorystyczna. Gdzie byłeś wtedy robaczku?
Teraz mamy wielki postęp : pokój, spokój i ład. A przestępców łamiących prawo policja nosi na rękach!

falco napisał(a): gdzie za zaprotestowanie przeciwko nacjonalistycznym marszom można być ukaranym grzywną

Nazista! Tylko on chce mieć prawo do marszu!
Nie wolno zakłócać legalnych marszów . I NIGDY NIE BYŁO WOLNO!

falco napisał(a): a powalony klecha Międlar nawołuje do ''żniw ''

BYŁY, to najpierw...
??? Poza tym wszyscy u ciebie zdrowi?
Należy go zabić jak za komuny?
Tylko tobie wolno nawoływać?

falco napisał(a): gdzie napisanie ''klecha-pedofil '' to dla wielu ''atak na wiarę ''

A napisanie "falco - pedofill" jest równie OK ?

falco napisał(a): gdzie nawet szkolne lektury czyta się po pisowskich ''obróbkach''

?????
Lepiej byłoby zlikwidować normalne lektury i lekcje historii jak za POprzedników?

falco napisał(a): gdzie w przestrzeni publicznej siedzą takie ''ścierwa'' jak Sakowicz ( ''tylko świnie siedzą w kinie '')

Nazista! Tylko on może być w przestrzeni publicznej?
A Sakowicza do gazu?

falco napisał(a): wymieniał bym jeszcze długo ale po co? (...)
lista pisowskiej hańby jest zbyt długa by wszystko wymienić a ja jutro rano do pracy ...


Właśnie - po co?
To nie jest lista pisowska,- to jest wykaz objawów chorobowych kwalifikujących do trudnej i skomplikowanej kuracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu