Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

19709
#Anonim19709 nieaktywny
4 października 2018r. o 13:31
[img=1538652685_e0xem7u.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Gipsówka niezalogowany
4 października 2018r. o 13:35
Jaanoo napisał(a): [img=1538652685_e0xem7u.jpg]



Kolejny kandydat totalnej opozycji obnażony :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Gipsówka niezalogowany
4 października 2018r. o 13:41
Proszę jaki zbieg okoliczności : Zginął rosyjski prokurator, który przekazał Polsce akta ws. Katynia i Smoleńska . Śmigłowiec, którym podróżował 58-letni Saak Karapetjan, rozbił się w obwodzie kostromskim.


http://telewizjarepublika.pl/rosyjski-prokurator-ktory-przekazal-polsce-akta-ws-katynia-i-smolenska-zginal-w-katastrofie-lotniczej,70898.html


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Cząber niezalogowany
4 października 2018r. o 14:30
~~Czerwonozłota Gipsówka napisał(a): Proszę jaki zbieg okoliczności : Zginął rosyjski prokurator, który przekazał Polsce akta ws. Katynia i Smoleńska . Śmigłowiec, którym podróżował 58-letni Saak Karapetjan, rozbił się w obwodzie kostromskim.


http://telewizjarepublika.pl/rosyjski-prokurator-ktory-przekazal-polsce-akta-ws-katynia-i-smolenska-zginal-w-katastrofie-lotniczej,70898.html




Przecież pis temu ruskiemu i tak nie ufał. Ale jak już przekazał to w czym problem. Można było od niego nie brać tych kwitów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Gipsówka niezalogowany
4 października 2018r. o 14:51
Zapomniałem, że totalna opozycja jest przyzwyczajona do seryjnych samobójców :

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 października 2018r. o 15:12
~~Karmelowa Lilia napisał(a):
~Rdzawobrunatna Wiekuistka napisał(a): Falco kaftanik rozpięty wiec można w klawiaturkę walić i porcją jadu dziennego rzucać w PiS .


I post pełen jadu, do którego się odnosisz, bardzo słusznie został zmoderowany. Właściwie został wycięty i wyrzucony w niebyt, tam gdzie jest jego miejsce.


cieszy mnie że zdążyłeś go jednak przeczytać ...
jeszcze niejeden podobny przeczytasz :)...bądz pewien ....

czy przestanę ?...oczywiście kiedy pisdielce znikną ,''zostaną wycieci i wyrzuceni w niebyt

:]
kiedy antonia ''drony'' i jemu podobni zostaną szczelnie zapięci w kaftaniki ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Dereń niezalogowany
4 października 2018r. o 16:28
https://www.tvn24.pl/scheuring-wielgus-pyta-piotrowicza-o-ksiedza-pedofila-ten-odpowiada,873438,s.html

pis + kler = rozbiory Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Grab niezalogowany
4 października 2018r. o 16:48
"- Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś - postanawia Morawiecki.

- On ma firmę. Pozbył się udziałów 12 lat temu, bo został posłem, potem wojewodą, posłem, coś tam itd. - wtrąca się Kilian.

- Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować - zapewnia Morawiecki."

:D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.