Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Ceglastobrązowy Ambrowiec niezalogowany
23 lipca 2018r. o 23:03
~~Ultramarynowy Limnantes napisał(a):
~~Szarawobiały Zaślaz napisał(a): bolki niesiołki mazgułki i ich synciowie won



:)

to ty spie.....j
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszara Daglezja niezalogowany
23 lipca 2018r. o 23:06
~~Ultramarynowy Limnantes napisał(a):
skorn napisał(a): [img=1532363066_bwr45k5.jpg]

panieM, co pan na to?


on łyka takie szyte fejki na śniadanie :D
Nie zorientował się kto jest na fotce? buuuuhahaha łatwo go zmanipulować. Skorn niezły test.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Wierzba niezalogowany
24 lipca 2018r. o 9:19
https://www.tvn24.pl/prezydent-nowego-sacza-nie-jest-juz-czlonkiem-pis,855947,s.html

Być pisowcem to największa ujma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniała Naparstnica niezalogowany
24 lipca 2018r. o 9:31
pis próbuje zakłamać historię Polski. Teraz pis przejeło TV, Konstytucję, Sądy, Internet a później zapowiada zmiany w Biblii wg pis.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2018r. o 12:29
P an M napisał : - (.Nie byłem tam i nie znam szczegółów .

Policja za komuny miała spore prerogatywy od władzy.
Ponieważ wraca stare to i dawne zachowania dzisiejszej policji nie dziwią. ) ,,, Napisałeś dowcip który mnie rozbawił w rewanżu przypomnę Tobie jak to było w tamtych czasach , czasach walki o demokrację . Idąc do domu usłyszałem jak mój brat ( nie San Escobar ) krzyczy Lech Wałęsa , Lech Wałęsa .... , zanim doszedłem do niego nadjechała Nysa Milicyjna z pałami w garści zaczęli go legitymować , podszedłem do nich tłumacząc że to brat , wypił i nie wie co robi . Byli bardzo agresywni kazali mi pokazać dowód , wyrwali portfel z ręki i znaleźli w portfelu wierszyk którego sens był miej więcej taki : - Prowadź nas Wałęso z Wybrzeża do Śląska , prowadź po zwycięstwo Solidarność Polską , Solidarność nasza nie da się podzielić , gdyby chcieli nam ją zniszczyć muszą nas zastrzelić .... Efekt był piorunujący , obaj zostaliśmy dosłownie wrzuceni do Nysy i po raz pierwszy w życiu poczułem pałkę na placach . Na komendzie poprawka , dwóch trzymało za ręce a trzeci walił pięścią w brzuch . Brata wsadzili do jednej celi mnie do drugiej , w nocy brat w celi też zaczął wykrzykiwać Wałęsa , Wałęsa... po czasie ucichł . Nad ranem mnie przenieśli do celi brata a jego zabrali , jak przynieśli michę z " zupą " spytałem co z bratem , powiedział że został zwolniony a ja mam czekać bo zawiozą mnie do prokuratora . Ostatecznie skończyło się na kolegium w trybie natychmiastowym i wysoką grzywną . Panie M jak cokolwiek chcesz porównywać do tamtych czasów to nie zapomnij że żyją jeszcze świadkowie i twoje brednie zdementują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Wierzba niezalogowany
24 lipca 2018r. o 12:52
pisowscy babdyci zamiast marnować 100 milionów na referendum z dup..y niech przekażą te pieniądze emerytom albo kupią wyposarzenie żołnierzom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2018r. o 13:11
~Brązoworuda Wierzba napisał(a): pisowscy babdyci zamiast marnować 100 milionów na referendum z dup..y niech przekażą te pieniądze emerytom albo kupią wyposarzenie żołnierzom
Jesteś bardzo hojny , wyszłoby to około 13 zł na emeryta , a dla wojska to na czapki by ie wystarczyło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Lnica niezalogowany
24 lipca 2018r. o 13:35
m21w2 dzieki temu w Kocham Bolec.Info ,możesz się starać o odszkodowanie od obecnej władzy (jak śp romaszewski ,ok czterysta tys pln

a reszta czeka na miliony obiecane przez wałesę.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Gerresheimer zaprasza