Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Szarobury Słonecznik niezalogowany
25 lipca 2018r. o 5:22
~~Białobrązowy Cząber napisał(a): nie pieprz głupot stary hipokryto, dobrze skorn podsumował, obecna władza i PZPR to jedno i to samo i nic się nie zmieniło,


Też tak uważam .Komuszki PZPR i PiS z jednej pustej wydmuszki. Wtedy i dzisiaj wykorzystywali i wykorzystują najprymitywniejszą najmniej wykształconą część Polaków.Czym bardziej tęPy i bardziej religijny tym lepszy dla PiS.
Inteligencje wymordowali , zaborcy ,Niemcy i Ruscy.
Pozostałych chce zniszczyć socjalistyczno katolicki PiS.
Prezes czerpie natchnienie w Toruniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 6:31
Z jedną poprawką - PiS nie jest katolicki! Część posłów pewnie tak, ale są za słabi , żeby się Kaczyńskiemu postawić. A ten nic z katolicyzmem nie ma wspólnego. Kaczyński to typowy lewicowiec, socjalista i wychowanek masona J.J. Lipskiego (młodsi niech poszukają w sieci, kto to był).
PiS to socjaliści o zacięciu narodowym. A dlaczego część biskupów mojego Kościoła ich popiera? To jest ciekawe pytanie, ale nie ten wątek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lipca 2018r. o 6:44
Cześć Szczypior :) Kawka już wyżłopana ? :) Problem z Kaczorem nie polega na tym , że jest naśladowcą Lipskiego . To zakamuflowana żydokomuna , która dla władzy i zysku brata pośle do Smoleńska. Niech mi kto powie dlaczego Jarosława nie było na pokładzie , a poleciał chodź by Szmajdziński ? Typowy przedstawiciel lewicy w naszym regionie. Tak więc Twoją tezę o lewicowości Kaczora i PIS-u między bajki wkładam. Jezus komunista mył nogi uczniom , Kaczor tak nisko " nie upadnie ".

Miłego dnia Ci życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Wierzba niezalogowany
25 lipca 2018r. o 8:21
~~Szarobury Słonecznik napisał(a):
~~Białobrązowy Cząber napisał(a): nie pieprz głupot stary hipokryto, dobrze skorn podsumował, obecna władza i PZPR to jedno i to samo i nic się nie zmieniło,


Też tak uważam .Komuszki PZPR i PiS z jednej pustej wydmuszki. Wtedy i dzisiaj wykorzystywali i wykorzystują najprymitywniejszą najmniej wykształconą część Polaków.Czym bardziej tęPy i bardziej religijny tym lepszy dla PiS.
Inteligencje wymordowali , zaborcy ,Niemcy i Ruscy.
Pozostałych chce zniszczyć socjalistyczno katolicki PiS.
Prezes czerpie natchnienie w Toruniu.


Polska Walcząca z pisem !
Europa Walcząca z pisem !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
25 lipca 2018r. o 8:47
Pannozdzieckiem, Jezus nie jest komunistą! To co proponuje Jezus w swoim nauczaniu jest przeciwieństwem komunizmu. Dlatego też tak walczą z chrześcijaństwem wszelkiej maści lewicowcy czy ogólnie wyznawcy Marksa - twórcy zbrodniczej ideologii.
Sprawiedliwość i miłosierdzie to nie komunizm - komunizm zakłada w swoich podstawach niesprawiedliwość i całkowity brak miłosierdzia (proponują zabijanie i obozy pracy). Polecam lekturę "Manifestu partii komunistycznej" z 1848 roku.
Tak przy okazji - niby faszyzmu i komunizmu nie można propagować. Stąd nie drukują i bardzo ciężko jest kupić "Mein Kampf" Hitlera. A komunistyczna literatura dostępna jest od ręki wszędzie. To świadczy o tym, jak ogłupieni i zindoktrynowani przez lewicowe bzdety i kłamstwa są wszyscy ludzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Słonecznik niezalogowany
25 lipca 2018r. o 10:08
Pannazdzieckiem napisał(a): Cześć Szczypior :) To zakamuflowana żydokomuna , która dla władzy i zysku brata pośle do Smoleńska. Niech mi kto powie dlaczego Jarosława nie było na pokładzie , a poleciał chodź by Szmajdziński ? T


Panna , ty to jednak burakami zalatujesz. Kaczor Jaro nie poleciał do Smoleńska bo ich mamusia była w szpitalu ciężko chora.Ktoś musial jej towarzyszyć.Kaczor Lech miał wtedy taką fuche że musiał lecieć.Ot i po spisku.
Teorie spiskowe zaczynają się w takich główkach jak Ty , Antek i tacy inni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Wierzba niezalogowany
25 lipca 2018r. o 10:12
http://natemat.pl/244459,napisala-pzpr-na-biurze-krzysztofa-czabanskiego-kuriozalny-zarzut

"świnie z PZPR"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lipca 2018r. o 10:56
Wszystko zależy od tego , jak rozumiemy komunizm Zawciąg :). Pamiętaj o tym , że żyjemy na Planecie kłamstwa. Wszystko od początku do końca jest tutaj kłamstwem. Zaczyna się od miłosiernego boga Jahwe ... kosmity. Potem układy polityczne przez stulecia dla władzy i kasy . A na koniec każą nam wierzyć , że pożyczają nam pieniądze dostarczone przez innych do banku. Międzyczasie aktorzy sceny politycznej robią zadymę , żeby głupki miały się o co spierać i tak to leci przez stulecia.

Ale Jezus , o ile ja znam Jego nauki , jest komunistą i myślę sobie , że do dzisiaj wqurwia Go , że nazywają Go panem. Żeby zrozumieć ponadczasowość porad Jezusa musiał byś Zawciąg umyć nogi celnikowi , albo ostatniemu menelowi z parku Waryńskiego. Jeśli na tej nieszczęśliwej Planecie , kiedykolwiek istniał intelekt zdolny do bezgranicznej miłości , to był to właśnie Jezus ... PRZYJACIEL , nie pan ... stary komuch oddany każdej ISTOCIE , nawet takim Reptylianom z Oriona , jak Jahwe.

Ale miałbym pytanko Zawciąg , a czytałeś Manifest z Ventotene , bo ja tak. O ile wzorem Jezusa potrafię tolerować Marksa , to tego gnoja Spinellego już nie . Taki doskonały nie jestem , jak Jezus. I teraz posłuchaj Karonia . Bez Jego wiedzy byłbym , jak dziecko we mgle :



To się właśnie dzieje , więc proszę Cię , nie strasz mnie już więcej marksami i lewactwem. Jezus mym drogowskazem . Nie raz spijałem chłopaków w parku Waryńskiego , bo nie chcieli dać sobie umyć nóg :D

Dobra , idę po piwo ... miłego dnia Ci życzę :)


Dopisane 25.07.2018r. o godz. 10:56:

~~Szarobury Słonecznik napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Cześć Szczypior :) To zakamuflowana żydokomuna , która dla władzy i zysku brata pośle do Smoleńska. Niech mi kto powie dlaczego Jarosława nie było na pokładzie , a poleciał chodź by Szmajdziński ? T


Panna , ty to jednak burakami zalatujesz. Kaczor Jaro nie poleciał do Smoleńska bo ich mamusia była w szpitalu ciężko chora.Ktoś musial jej towarzyszyć.Kaczor Lech miał wtedy taką fuche że musiał lecieć.Ot i po spisku.
Teorie spiskowe zaczynają się w takich główkach jak Ty , Antek i tacy inni.


Mi nie przeszkadza zalatywanie burakiem. Ale czy Tobie przeszkadzam ja ?
Jakiś czas temu z własnej nieprzymuszonej woli zacząłem się uczyć korzystając z neta , bo edukacja w tym nieszczęśliwym kraju leży i kwili od dziesięcioleci . O ile potrafisz powtórzyć takie słowo :D Z resztą , pal licho edukację ... jeśli już wracamy do polityki , to jakieś osiem lat temu pisałem na gościnnych łamach Bolca , że Maciar ma rację , to było morderstwo , nie wypadek.

Jestem obecnie antypisowcem , ale Antoni ma rację . A wiesz dlaczego ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.