Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

2161
#fobiak nieaktywny
25 lipca 2018r. o 13:04
M21W2 napisał(a): Fobiak pomiędzy tym co mówił Gomułka a co robił jest ogromna różnica . - Nie po słowach a po czynach ich poznacie .

a co on takiego robil?
amnestie?
odstapil od stalinizmu?
pozwolil prywaciarzom otwierac zaklady?
wyrzucil zydow?

no nie wiem
przypomnij
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 lipca 2018r. o 13:29
fobiak napisał(a):
M21W2 napisał(a): Fobiak pomiędzy tym co mówił Gomułka a co robił jest ogromna różnica . - Nie po słowach a po czynach ich poznacie .

a co on takiego robil?
amnestie?
odstapil od stalinizmu?
pozwolil prywaciarzom otwierac zaklady?
wyrzucil zydow?

no nie wiem
przypomnij
Właśnie napisałeś czego nie robił a w poprzednim wpisie co mówił , podejrzewam że źle odebrałem Twój poprzedni wpis - sory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
25 lipca 2018r. o 13:35
wiem, ze nie kazdy rozumie co ja wypisuje, dlatego pisze z bledami, panienka nie moze sie z tym pogodzic


Dopisane 25.07.2018r. o godz. 13:35:

z tego co napisalem to wladek to wszystko wykonal
robil to co mowil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielona Magnolia niezalogowany
25 lipca 2018r. o 14:56
fobiak napisał(a): wiem, ze nie kazdy rozumie co ja wypisuje, dlatego pisze z bledami, panienka nie moze sie z tym pogodzicDopisane 25.07.2018r. o godz. 13:35:z tego co napisalem to wladek to wszystko wykonal
robil to co mowil


pSMIĘTAM JEGO WIELOGODZINNE PRZEMÓWIENIA ZACZYNAJĄCE SIĘ NA " Towarzysze i obywatele " płynące z naściennego" kołchoźnika "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 lipca 2018r. o 16:57
LISTA HAŃBY pis

Kilka konkretów . kłamstw . mitomanii ,manipulacji




Dopisane 25.07.2018r. o godz. 16:57:


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 17:29
fobiak napisał(a):
~~Szaropopielaty Zawciąg napisał(a): No fobiak potwierdził tylko, że większość ludzi jest kompletnie zaczadzona marksizmem.
Che Guevara twoim zdaniem w ramach miłosierdzia sam, osobiście strzelał w głowę ludziom? A komuniście w XX w. w imię ideologii marksistowskiej wymordowali 100-150 mln według przepisu Marksa.
A taki fobiak porównuje to z działalnością i nauką Jezusa! Mózg totalnie wyprany po marksistowsku!


nazywaj jak to chcesz, komunizm to ideologia, komunisci istnieja a komunizm nigdy bo ideologia jest utopia. komunizm odrzuca religie. ale jesli zastapiz komunizm socjalizmem to wszystko sie tobie ulozy bo socjalizm nie odrzuca religii i jest realny. wiekszosc panstw po dws mialo lub ma ustroj socjalistyczny, wiec jesli tych socjalistow nazwiesz komunistami to wiele sie nie pomylisz bo oni od tylu pna sie do komunizmu ale nigdy sie tam nie dostana. przykladow pisu i unii nie ma co tu wciskac, wystarczy pomyslec.

w biblli jest cos takiego
"prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego"
to nie komunisci mordowali, potrafisz to przetlumaczyc "cccp"?
w zadnym z przemowien gomulki nie znajdziesz nic o budowie komunizmum zawsze mowil o socjalizmie i demokracji, mogl to byc socjalizm demokratyczny, teraz mamy demokracje socjalistyczna bo demoktacja to tez utopia, juz grecy o tym sie przekonali


No sporo już czytałem na różnych forach, w tym na tym. Ale takich bzdur dawno nie dane mi było czytać. Albo fobiak jest komunistą i walczy o dobre imię komunistycznych zwyrodnialców, albo wyjątkowo nic nie rozumie. Naprawdę wyjątkowo nie kuma.
fobiak, to przecież w imię budowy komunizmu komuniści wybili kilkadziesiąt milionów w ZRRR (lub jak jako komunista wolisz CCCP), kilkadziesiąt kolejnych w Chinach i dziesiątki i setki tysięcy w krajach zwanych demoludami. To w imię zbrodniczej ideologii Marksa Pol Pot wmordował 1/4 swojego własnego narodu. Realizował dokładnie punkty od 1 do 10 z "Manifestu partii komunistycznej". Twój ulubiony zbrodniarz Che Guevara w imię komunizmu strzelał osobiście ludziom w głowę.I lubił to !
Zrozumienie takich prostych rzeczy jak konsekwencje praktyczne zbrodniczej ideologii marksistowskiej jest niezwykle ważne, bo znowu są pomysły budowy komunizmu w eurokołchozie ( dla niepoznaki nazywanego socjalizmem). Unia uroczyście świętowała 200-lecie urodzin twórcy tej najbardziej zbrodniczej ideologii . W Niemczech w Trewirze postawiono pomnik Marksa - dar Komunistycznej Partii Chin. A jak widać i u nas pełno fobiaków nic nie rozumiejących i wychwalających Gomułkę. Nie wiem ile masz lat i co pamiętasz z lat 60-tych - 70-tych, o ile cokolwiek pamiętasz, ale to w imię budowy twojej wyimaginowanej "demokracji socjalistycznej" Gomułka i polscy komuniści z PZPR dali rozkaz strzelania do ludzi w Gdańsku.
Przy okazji - demokracja to demokracja. Parafrazując JKM: "Różnica pomiędzy demokracją a demokracją socjalistyczną jest taka, jak pomiędzy krzesłem a krzesłem elektrycznym".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 lipca 2018r. o 20:28
Szczypior , zapewniam Cię , że Fobiczny bardzo wiele wie i jeszcze więcej rozumie , tylko ja do tej pory nie rozumiałem , dlaczego używa specyficznej ortografii :D

Czepiasz się do całego PRL , ględząc coś o komunie, a tymczasem komuna dzisiaj rządzi eurokołchozem , To z punktu widzenia urzędasów eurokołchozu , to właśnie etatyzm jest sposobem i celem życia . Patrz Ryży Olsen jako klarowny przykład :)

Towarzysz Wiesław , jako żyd mógł sobie gadać co chciał , ale to TOWARZYSZ GIEREK budował za pożyczone pieniądze fabryki dla mas. Dzisiaj zostały nam pizzernie z hamerykanami pijanymi w trzy dupy i bandyci w koloratkach.

Prawdziwa komuna , tylko w wydaniu Jezusa , więc nie pie... ol :)

Inaczej mówiąc , gdyby nie Fobiczny nigdy zapewne nie dowiedział bym się , że Jezus jest komunistą. Swój chłop , żaden bóg . Poważnie mówię :)


Dopisane 25.07.2018r. o godz. 20:28:

Nawiasem , JKM jest dokładnie takim samym etatystą jak reszta tej hołoty z Brukseli. Kiedyś miałem okazję zadać Mu osobiście pytanie o fiducjarny pieniądz ?

Wiesz co mi odpowiedział ... , że ktoś musi być właścicielem pieniądza ... wracając wtedy do domu zachodziłem w głowę , dlaczego Ozjasz Goldberg , ksywa JKM. Dlaczego nie Społeczeństwo ?

Jeszcze kilku rzeczy będziesz się musiał nauczyć Szczypior . Ja też :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 lipca 2018r. o 20:38
Pannazdzieckiem napisał(a): Szczypior , zapewniam Cię , że Fobiczny bardzo wiele wie i jeszcze więcej rozumie , tylko ja do tej pory nie rozumiałem , dlaczego używa specyficznej ortografii :D

Czepiasz się do całego PRL , ględząc coś o komunie, a tymczasem komuna dzisiaj rządzi eurokołchozem , To z punktu widzenia urzędasów eurokołchozu , to właśnie etatyzm jest sposobem i celem życia . Patrz Ryży Olsen jako klarowny przykład :)

Towarzysz Wiesław , jako żyd mógł sobie gadać co chciał , ale to TOWARZYSZ GIEREK budował za pożyczone pieniądze fabryki dla mas. Dzisiaj zostały nam pizzernie z hamerykanami pijanymi w trzy dupy i bandyci w koloratkach.

Prawdziwa komuna , tylko w wydaniu Jezusa , więc nie pie... ol :)

Inaczej mówiąc , gdyby nie Fobiczny nigdy zapewne nie dowiedział bym się , że Jezus jest komunistą. Swój chłop , żaden bóg . Poważnie mówię :)Dopisane 25.07.2018r. o godz. 20:28:Nawiasem , JKM jest dokładnie takim samym etatystą jak reszta tej hołoty z Brukseli. Kiedyś miałem okazję zadać Mu osobiście pytanie o fiducjarny pieniądz ?

Wiesz co mi odpowiedział ... , że ktoś musi być właścicielem pieniądza ... wracając wtedy do domu zachodziłem w głowę , dlaczego Ozjasz Goldberg , ksywa JKM. Dlaczego nie Społeczeństwo ?

Jeszcze kilku rzeczy będziesz się musiał nauczyć Szczypior . Ja też :)


Cześć Pannozdzieckiem. Chyba też nie łapiesz, co napisałem. Mam też coraz więcej pewności, że nie rozumiesz chrześcijaństwa. Utożsamiasz je za mocno z klerem , a szczególnie błędami kleru.
Nauka Jezusa jest kompletnym zaprzeczeniem komunizmu. Dlatego też komuniści i obecnie rządzący na świecie marksiści walczą do upadłego z chrześcijaństwem.
Nie czepiam się PRL tylko jasno piszę, że wszystkie ideologie oparte o marksizm ( w tym socrealizm PRLowski) i jego współczesne mutacje to zaraza i jeszcze za naszego życia się o tym przekonamy, Totalitaryzm marksistowski zobaczysz jeszcze na własne oczy. I u Ciebie i u fobiaka widać lewicowe użądlenie. Macie tęsknoty za utopijnymi rozwiązaniami. Jak wam się socjalizm podoba to może do Wenezueli się przeprowadzicie?

Trzeba by dłużej pogadać i chyba wytłumaczyć Ci na czym polega chrześcijaństwo. Mieszanie chrześcijaństwa z komunizmem, jak z fobiakiem robicie, świadczy o tym, że więcej ode mnie się musicie nauczyć. Dużo więcej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Porady prawne