Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 14:29
~~Żółtawozielony Rojnik napisał(a):
Oczar , dlaczego księża w Polsce nie płacą za pedofilię i z kąt się ten zwyczaj wziął ?

Próbowałeś być dowcipny a wyszło jak wyszło.
Ortografia dno - nie "z kąt" tylko skąd
Logika dno i jeszcze metr mułu - w Polsce pedofilia jest nielegalna i bez względu na ty czy ktoś za nią zechce płacić , czy też nie, popełnia przestępstwo. A jak popełnia przestępstwo to idzie do więzienia. I nie ma tu wyjątków, czy ksiądz czy kierowca, czy pracownik budowlany, jeśli krzywdzi dzieci, pójdzie siedzieć.
Powiem więcej. Budowlaniec odsiedzi swoje, wraca na stare śmieci i ma sprawę załatwioną. W Kościele ksiądz wraca z więzienia a władze kościelne wciąż pamiętają za co siedział. Przenoszą go do innej parafii czy klasztoru, by w odosobnieniu pokutował za popełnione grzechy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 15:47
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
falco napisał(a):

oczar-na początek
jak rozumiesz to co tu napisałeś i jeśli możesz wyjaśnij

''O ciebie falco jest to skłonność do nieletnich. ''

poczekam i kiedy uzyskam wyjaśnienie twoich słów odniosę się do reszty

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2019r. o 17:41
Pozwól, że ja ci wyjaśnię. Nikt tu nie wałkuje tematu pedofilii, więc ludzie traktują to jako twój konik. The end.

: )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 17:45
skorn napisał(a): Pozwól, że ja ci wyjaśnię. Nikt tu nie wałkuje tematu pedofilii, więc ludzie traktują to jako twój konik. The end.

: )


to jest twoje ''wyjaśnienie''?
więc jesteś durn.iem korniszonie bo pokazujesz jakie masz problemy ze zrozumieniem treści które czytasz ...
wychodzi na to że te swoje domniemane ''fakultety'' możesz sobie nabić na gwozdzia w wychodku ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2019r. o 18:05
Nie czytam twoich treści dotyczących pedofilli. Nie mój konik. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 18:13
pomijam to że nadal piszesz durnoty że sprawa pedofilli może być czyimś ''konikiem'' (być może uprawnione by to było gdybyś pisał to do jakiegoś klechy)ale zapytam cię co jest twoim ''konikiem'' ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 19:05
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
falco napisał(a): dobrze napisałeś ...ciemnogród...

Za to ty jesteś oświecony. Tylko że twój poziom wiedzy zatrzymała się gdzieś pod koniec XIX wieku. To wtedy powszechnie uważano ze nauka jest o krok od rozszyfrowania wszelkich praw rządzących tym światem. Dziś najbardziej światłe umysły przyznają ze musi tym wszystkim rządzić jakiś czynnik Boski.
Niedouczeni lewacy, podatni na inżynierię tłumów wciąż dają się wpuszczać w maliny, cynicznym "władcom dusz", którzy chcą wprowadzić nowy porządek świata, w którym wszelkie wartości uznawane przez wieki, przestaną być uznawane. Zastąpi je bliżej nieokreślony humanizm i genderyzm. U podłoża postawy antyklerykalnej zawsze stoi grzech. O ciebie falco jest to skłonność do nieletnich. U innego nieformalny związek. Jeszcze inny ma problem z uznawaniem czyichś praw czy własności. Po co więc takiemu religia, która mu mówi, że postępuje źle. Lepiej zostać liberałem, spać spokojnie i z lubością oglądać w lustrze swoją grzeszna twarz.
Rachunek przyjdzie zapłacić kiedyś tam. Ale kto by się tym dziś martwił...


Co racja , to racja. W dziedzinie nauki , czyli w poszukiwaniu teorii unifikacji wszystkich praw chemio-fizyki jest mym Autorytetem Nassim Haramein , taki kurdupel od czarnych dziur tłumaczonych matematyką i wymyślonym przez Nassima Horyzontem Zdarzeń .... Osobliwości Stwórcy ... . Matematyka królową nauk , to podstawa . Oczarze , ja podobnie jak faclobaran uważam , że religia to opium dla mas , podobnie jak humanizm i genderyzm. Jest jednak pewna różnica między Stwórcą , a bogami tej nieszczęśliwej Planety . Otóż Stwórca swą Świadomością obejmuje każdy atom i antycząstkę antymaterii , w każdym mikronie Wszechświata , a Jahwe , autor Pisma Świętego próbuje zjeść swój własny ogon , bo się mu wydaje , że jak " miota gwiazdami w Galaktyce Oriona , to już jest BOGIEM " . .... Zapis z Mondrej Knigi Jahwe :)

Żeby nie było :)

Ale zechciej mi wytłumaczyć , jak rozumiesz " czynnik boski " ?

No wiem , że nie na temat , ale Kiedyś stanę przed Stwórcą , wie o mnie wszystko i nie będę musiał się tłumaczyć ... " Rachunek przyjdzie zapłacić ... kiedyś tam " ... w następnej inkarnacji , jak mawiał Jezus , celem jest powrót do Źródła Egzystencji :)

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 19:32
"Na czas kolędy wyłączone są telewizory i radia, psy i koty zamknięte są w pomieszczeniach gospodarczych, lub piwnicach - nigdy w łazienkach lub w sąsiednich pokojach, klatki z papużkami i kanarkami wyniesione są do innego pomieszczenia, wszyscy są odświętnie ubrani. Uwaga, nigdy nie wolno nabożeństwa kolędowego przeżywać w laczkach, papciach, ani w dresach (...). świadczy to o lekceważeniu nabożeństwa kolędowego, o braku szacunku dla kapłana i dla osób mu towarzyszących, o braku kultury osobistej i o złym wychowaniu. " - można przeczytać na stronie internetowej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żelistrzewie na Kaszubach.''

jeszcze czego?...ja mam swoje psiaki ekspediować do piwnicy bo takie są wytyczne parafii?
ja mam zdjąć swoje ukochane paputki a on kurna wlezie mi z buciorami ?

jeszcze czego ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza