Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
10 stycznia 2019r. o 7:56
~~Rdzawy Kleome napisał(a): W 1987 r przeżyłam śmierć kliniczną. W widziadłach z tym związanych inni ludzie doszukują się boskich przeżyć,a ja uważam ,że to co zobaczyłam było czynnikiem anestetyków podanych mi przed operacją i niedotlenienia mózgu.Nie boję się śmierci,bo chociaż zabrzmi to buńczucznie, to dopóki żyję ona mnie nie dotyczy,zaś po śmierci nie będzie już miała do mnie dostępu.Moim życiowym motto jest zaczerpnięte z buddyzmu zdanie "O to, co jest po drugiej stronie powinniśmy zapytać tych,którzy stamtąd wracają "W moim długim już życiu nie dane było kogoś takiego spotkać.Może oczar,może bazylia zechcą się do tego ustosunkować,ale bez powielania wcześniejszych postów i wałkowania poprzednich wypowiedzi.

Nie jeden już raz byłem na granicy życia i śmierci. Nie zawsze wiązało się to z utratą świadomości czy podawaniem jakichś środków farmakologicznych. Moje doświadczenie mówi mi że "po drugiej stronie" nie ma pustki. Jest inny świat. Świat za którym tęsknię. Zostałem jednak tutaj bo widocznie mam tu jeszcze coś do zrobienia, zrozumienia, przepracowania. Z jednej strony jest mi łatwiej bo nie mam chwili zwątpień w Stwórcę. Z drugiej jednak strony nie mam też marginesu na słabość, zwątpienie. Widzę jak taki falco "drze łacha" z Boga, jak Panna snuje swoje transcendentalne teorie i współczuję im. Współczuję, bo błądzą. Marnują swoją energię życiową. Pozytywne jest tylko to że poszukują. Może jeszcze zdążą odnaleźć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
10 stycznia 2019r. o 8:20
falco napisał(a):
jeszcze czego?...ja mam swoje psiaki ekspediować do piwnicy bo takie są wytyczne parafii?
ja mam zdjąć swoje ukochane paputki a on kurna wlezie mi z buciorami ?

jeszcze czego ?


Konia kują, a żaba nogę podkłada ;)
Nie stresuj się tak! Te zalecenia nie dotyczą bezmózgich buraczanych pseudofilozofów takich jak ty!
To do CHĘTNYCH - katolików mających ochotę przyjąć księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Krokosmia niezalogowany
10 stycznia 2019r. o 8:56
Chętnie przyjmę nawet księdza ,ale nie za darmo .
Za friko to niech sobie zmarszczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
10 stycznia 2019r. o 10:33
Jaanoo napisał(a):
falco napisał(a): pomijam to że nadal piszesz durnoty że sprawa pedofilli może być czyimś ''konikiem'' (być może uprawnione by to było gdybyś pisał to do jakiegoś klechy)ale zapytam cię co jest twoim ''konikiem'' ?


~~Kremowy Przegorzan napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
falco napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
falco napisał(a):
Roman Giertych @GiertychRoman

Do zobaczenia w prokuraturze panie Gmyz. Nawet jak koledzy od taśm tam pomogą to trafisz Pan jako oskarżony do sądu. https://twitter.com/cezarygmyz/status/
Cezary „Trotyl” Gmyz
?
@cezarygmyz

„Giertych do wora, wór do jeziora” https://twitter.com/GiertychRoman/status

:]
jakbyś miał jakieś wątpliwości ...;)
[img=1542536482_ephzkp7.jpg][img=1542536495_amsc5r0.jpg][img=1542536505_d9isxpd.jpg][img=1542536523_qa113ua.jpg]


faceciku
ja to też pamiętam...hahaha
daj resztę a wyjaśni się po co i dla kogo to napisałem kmiocie ...;)



[img=1542559368_7isd3aa.jpg][img=1542559501_cvzqtae.jpg]



obnażenie judasza:D

Dopisane 09.01.2019r. o godz. 23:14:[img=1547072049_zixnhie.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Calibrachoa niezalogowany
10 stycznia 2019r. o 12:21





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Wielosił niezalogowany
10 stycznia 2019r. o 19:29
Uważam,że powinniśmy im płacić w EURO, myć kościelnym alufelgi, masować brzuchy,zginać się codziennie w pas,sączyć z nimi wódeczkę, nabijać fajki marychą ...Tak powinniśmy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2019r. o 19:37
staniczek napisał(a):

'' przypadku gdy kogoś nie stać lub nie chce dać wynagrodzenia''


co zostanie skrzętnie odnotowane w kapowniku księdza zwanym dla niepoznaki ''kartoteką '' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Barwinek niezalogowany
10 stycznia 2019r. o 20:47
staniczek napisał(a): W ostatnich latach sporo się zmieniło i coraz częściej widzimy jak ksiądz odmawia wzięcia koperty. Moim zdaniem kto chce ten może podziękować księdzu za wizytę, jednak absurdem jest by ta zapłata była obowiązkowa i w przypadku gdy kogoś nie stać lub nie chce dać wynagrodzenia tego nie odwiedzi wizyta duszpasterska

Link: http://adwokat-staniczek.pl/


darmowa promocja przy kolędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza