Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Ceglasta Kalia niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 20:18
falco napisał(a):

jeszcze czego?...ja mam swoje psiaki ekspediować do piwnicy bo takie są wytyczne parafii?
ja mam zdjąć swoje ukochane paputki a on kurna wlezie mi z buciorami ?

jeszcze czego ?


G.Ówna psiego!:)

Psiaczki zamykasz w drugim pomieszczeniu bo tak nakazuje kultura!:)
Goście nie zdejmują butów bo taki zwyczaj obowiązuje kulturalnych ludzi!:)

Uprzedzę i dodam , że nie pierdzimy też przy stole chyba , że bliżej nam do chamów, niż do kulturalnych ludzi!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 20:36
pierdzielisz farmazony bo chyba nie doczytałeś ...
''zwierzęta w piwnicy a nie w łazience czy drugim pokoju''
dotarło czego sobie życzą ''ksieciunie''?

facet -przez to że szanuję innych i ich pracę włożoną w utrzymanie porządku zdejmuję buty...

nie mam z tym problemu i nie obawiam się że poczują -hahahaha-dyskomfort


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Kleome niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 20:53
W 1987 r przeżyłam śmierć kliniczną. W widziadłach z tym związanych inni ludzie doszukują się boskich przeżyć,a ja uważam ,że to co zobaczyłam było czynnikiem anestetyków podanych mi przed operacją i niedotlenienia mózgu.Nie boję się śmierci,bo chociaż zabrzmi to buńczucznie, to dopóki żyję ona mnie nie dotyczy,zaś po śmierci nie będzie już miała do mnie dostępu.Moim życiowym motto jest zaczerpnięte z buddyzmu zdanie "O to, co jest po drugiej stronie powinniśmy zapytać tych,którzy stamtąd wracają "W moim długim już życiu nie dane było kogoś takiego spotkać.Może oczar,może bazylia zechcą się do tego ustosunkować,ale bez powielania wcześniejszych postów i wałkowania poprzednich wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 21:38
no to poczekajmy...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 stycznia 2019r. o 22:44
falco napisał(a): pomijam to że nadal piszesz durnoty że sprawa pedofilli może być czyimś ''konikiem'' (być może uprawnione by to było gdybyś pisał to do jakiegoś klechy)


Czemu do klechy skoro to twoja branża przoduje w tej dziedzinie? Dlatego bardzo uprawnione jest, że piszę do ciebie. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 23:14
falco napisał(a): pomijam to że nadal piszesz durnoty że sprawa pedofilli może być czyimś ''konikiem'' (być może uprawnione by to było gdybyś pisał to do jakiegoś klechy)ale zapytam cię co jest twoim ''konikiem'' ?


~~Kremowy Przegorzan napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
falco napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
falco napisał(a):
Roman Giertych @GiertychRoman

Do zobaczenia w prokuraturze panie Gmyz. Nawet jak koledzy od taśm tam pomogą to trafisz Pan jako oskarżony do sądu. https://twitter.com/cezarygmyz/status/
Cezary „Trotyl” Gmyz
?
@cezarygmyz

„Giertych do wora, wór do jeziora” https://twitter.com/GiertychRoman/status

:]
jakbyś miał jakieś wątpliwości ...;)
[img=1542536482_ephzkp7.jpg][img=1542536495_amsc5r0.jpg][img=1542536505_d9isxpd.jpg][img=1542536523_qa113ua.jpg]


faceciku
ja to też pamiętam...hahaha
daj resztę a wyjaśni się po co i dla kogo to napisałem kmiocie ...;)



[img=1542559368_7isd3aa.jpg][img=1542559501_cvzqtae.jpg]



obnażenie judasza:D




Dopisane 09.01.2019r. o godz. 23:14:

[img=1547072049_zixnhie.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowy Starzec niezalogowany
10 stycznia 2019r. o 4:54
Ktoś napisał ze ,jak tam jest powinniśmy zapytać tych którzy z tamtad wracają, Czyli kogo .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2019r. o 6:05
skorn napisał(a):
falco napisał(a): pomijam to że nadal piszesz durnoty że sprawa pedofilli może być czyimś ''konikiem'' (być może uprawnione by to było gdybyś pisał to do jakiegoś klechy)


Czemu do klechy skoro to twoja branża przoduje w tej dziedzinie? Dlatego bardzo uprawnione jest, że piszę do ciebie. : )



nie ściemniaj tu tylko napisz co jest twoim ''konikiem''?
przypominam ci bo ponownie ''zapomniałeś'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza