Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adrian koronakampanii
~~Żółtawozielona Gynostemma niezalogowany
22 marca 2020r. o 10:10
Podobno jest drugi plan Balcerowicza . Boże chroń Polskę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Bukszpan niezalogowany
22 marca 2020r. o 10:14
Jak to pewnego czasu idol co niektórych tu piszących powiedział? !!! Nie będziemy dokładać do PLL LOT bo mamy lotnisko w Berlinie!!!! Tak i my . Mamy inne ceramiki radzące sobie w kryzysie. Nędzna to firma , która w ciągu tygodnia popada w tarapaty finansowe. Może czas na zmiany w zarządzie???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Oczar niezalogowany
22 marca 2020r. o 10:23
to jakis cud gospodarczy ze firma z dnia na dzien pada jest bardzo interesujace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Szałwia niezalogowany
22 marca 2020r. o 10:25
pislamiści bardziej martwią się o swoje stołki niż o życie ludzkie

a rydzyk apeluje o wsparcie finansowe w tych trudnych czasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
22 marca 2020r. o 10:40
Bernard napisał(a):
~~Oberżynowa Szarotka napisał(a): Ceramika zbankrutuje dlatego że nie ma chętnych na ich wyroby a nie dlatego że nie dostanie jednorazowej daniny wyrównującej wypłaty.


Według tej logiki TVPiS wpadła w problemy finansowe bo nie ma chętnych na jej wyroby - czyli siermiężną propagandę. A daninę dostała : )


celna odpowiedź ...

bawią mnie te wasze jazgoty pisdzielce...
ale dlaczego żaden z was nie pokusi się na napisanie jakiegoś felietonu czy artykułu popierającego tą waszą przecież ogólnie znaną z kłamstw ,oszustw i afer władzunie...

macie szansę napisać ,podrzucić ją Bernardowi a jestem przekonany ze by to opublikował ...

tyle że żaden z was własnym podpisem a nawet nickiem nie będzie firmował bzdur które byście napisali bo wstyd by wam na to nie pozwolił ...kwiatuszki ...;)

banda nieudaczników i aferzystów wami rządzi a skoro się dajecie ogłupiać stąd prosty wniosek że nie odbiegacie od ich ''poziomu''


a kiedy słucham tych propagandowych przemówień ''budynia'' gdzie codziennie łże i oszukuje was kmiotki pozostaje mi tylko się śmiać ...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modry Powój niezalogowany
22 marca 2020r. o 10:45
A ty falco? Dlaczego wyzywasz i plujesz na innych jako kwiatek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielony Jesion niezalogowany
22 marca 2020r. o 10:51
Jacy wy wszyscy co piszecie bzdety o ceramice jestescie madrzy widzac zaklad juz w upadlosci a pracownicy na zasilku dla bezrobotnych ale tak sie nie stanie i nie straszcie ludzi zaklady ceaamiczne maja tylko przejsciowy kryzys finansowy z ktorym sie szybko uporaja bo wystrczy ze sprzdadza grunty po bylym zakladzie nr2 i sprawy finansowe tego zakladu beda rozwiazane z nawiazka czego nie maja wszystkie ceramiki razem wziete
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
22 marca 2020r. o 10:54
~~Trawiasta Mina napisał(a): [
bawią mnie te wasze jazgoty
ale dlaczego żaden z was nie pokusi się na napisanie jakiegoś felietonu czy artykułu popierającego tą waszą przecież ogólnie znaną z kłamstw ,oszustw i afer władzunie...

macie szansę napisać ,podrzucić ją Bernardowi a jestem przekonany ze by to opublikował


Zapraszamy na łamy Bobrzan każdego chętnego autora.


Dopisane 22.03.2020r. o godz. 10:54:

~~Liliowoczerwony Perukowiec napisał(a): Benek ty powinieneś zniknąć z redakcji już dawno,


Myślę, że jakaś petycja czytelników do właścicieli portalu mogłaby sprawę załatwić.
O cholera... Tylko musiałobyś się podpisać : (

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego