Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kłopoty przedsiębiorców w czasie epidemii
~Złocista Firletka niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 15:58
Monopolista tak się zachowuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda Sałata niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 16:05
Tauron nie jest monopolistą. A propos problem pojawił się w momencie jak dostali fakturę? Przykro mi to stwirdzać, ale Tauron ma wielu pracowników, którym również chce zapewnić miejsca pracy oraz pensje na czas tak jak każdy przedsiębiorca. Nie rozumiem przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność i nie mają żadnych oszczędności aby po miesiącu móc zrobić opłaty bieżące.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Winorośl niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 16:22
Monopolista na rynku bolesławieckim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Rokitnik niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 16:42
Nie wiem, jak było w tym przypadku, ale z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej jest rozliczać faktury za prąd na bieżąco, co miesiąc lub dwa, za faktyczne zużycie. Wiąże się to z drobną opłatą za odczyt licznika, ale zapobiega przykrym niespodziankom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Wrzos niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 16:58
~~Płowy Rokitnik napisał(a): Nie wiem, jak było w tym przypadku, ale z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej jest rozliczać faktury za prąd na bieżąco, co miesiąc lub dwa, za faktyczne zużycie. Wiąże się to z drobną opłatą za odczyt licznika, ale zapobiega przykrym niespodziankom.



16-18 czerwca ,testy 8 klasisty .Myśl trochę bo marnie to widzę .
Oni mają firmę ,zużyli energię ale odbiorcy nie odebrali towaru i im nie zapłacili ,także z braku zbytu i pieniędzy .Licznik mogli sobie odczytywać co godzinę ,co z tego jak nie mieli czym zapłacić .
NaPISać to jeszcze raz powoli i dużymi literami ?
A to dopiero początek ,po wyborach będzie rzeźnia ,myślę że milicja użyje nie raz broni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Rącznik niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 17:34
~~Niebieski Wrzos napisał(a):
16-18 czerwca ,testy 8 klasisty .Myśl trochę bo marnie to widzę .
Oni mają firmę ,zużyli energię ale odbiorcy nie odebrali towaru


Warsztat mechaniki samochodowej wyprodukował towar?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
27 kwietnia 2020r. o 17:49
Ktoś z Taurona polecił im zapłacić połowę i reszte zapłacić na raty. Trzeba było zapisać nazwisko tej osoby i domagać się wyjaśnień.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 17:59
ciekawy przypadek ale kolejny jak jest z podejściem do klienta ...

przypomnę wam jak niedawno Tauron wystosował pismo do urzędu o obniżenie podatku za grunt jakie zajmują budynki ze względu na ...

kto pamięta motywację ? ;)


nie powiem ...sam korzystam z usług tej firmy ale zawsze odnawiając umowę po prostu ją ubezpieczam ...
to chroni niekiedy przed kosztami ewentualnych podwyżek a te jak wiadomo są częste...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza