Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
U fryzjera w czasie epidemii
~Płowobrązowy Ligustr niezalogowany
18 maja 2020r. o 14:21
Niesamowite! Niepojęte!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Modrzew niezalogowany
18 maja 2020r. o 22:19
Fajnie! A przy goleniu też jest ankieta??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Kosodrzewina niezalogowany
18 maja 2020r. o 22:23
Jestem umówiona w tym tygodniu, zobaczymy, czy pokryje sie z tym, co pokazano na filmiku /chociaż mam dużo wątpliwości/.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Milin niezalogowany
18 maja 2020r. o 22:24
psychiatryk sie klania na 1000 lecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowa Szydlica niezalogowany
19 maja 2020r. o 0:19
Ludzie przestańcie nosić te śmieszne maseczki, one i tak was nie ochronią przed wirusem którego nie ma. PIS sprawdza komu może założyć kaganiec na twarz. A kto się im postawi i nie będzie w maskach chodzić. Nawet w karetkach nie siedzą w maskach tylko jeżdżą normalnie. Pozdro dla ludzi którzy mają w dup...we śmieszne maseczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Szczodrzeniec niezalogowany
19 maja 2020r. o 0:26
~Lilioworóżowa Szydlica napisał(a): Ludzie przestańcie nosić te śmieszne maseczki, one i tak was nie ochronią przed wirusem którego nie ma. PIS sprawdza komu może założyć kaganiec na twarz. A kto się im postawi i nie będzie w maskach chodzić. Nawet w karetkach nie siedzą w maskach tylko jeżdżą normalnie. Pozdro dla ludzi którzy mają w dup...we śmieszne maseczki.
Gdzie byłeś jak rozum rozdawali ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lilioworóżowa Szydlica niezalogowany
19 maja 2020r. o 1:26
Tam gdzie ty tylko ja stałem po właściwej stronie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Jeżówka niezalogowany
19 maja 2020r. o 8:31
po tej wlasciwej stronie byles ale jakims dziwnym sposobem dostales w miejsce rozumu dostales gowno ze steropianem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.